Únor 2014

Long Tales

27. února 2014 v 22:42 | Tew* |  Long Tales
Dokončeno
Anotace: Elena je obyčejná dívka, která se stále vyrovnává se smrtí svých rodičů. Ve škole poznala tajemného Stefana a myslí si, že on by jí možná pomohl přemoct srdcebol. Líbí se jí, ale líbí se ona jemu? A navíc jí začínají chodit růže od tajemného cizince. Kdo zatím je? Jak se vypořádá se všemi novinkami? A co když tajný ctitel nebude vysněným princem na bílém koni, jak si myslela?
Rozepsané
Anotace: Vášnivý vztah pokračuje. Zacelují se rány, objevují se nové. Jen co se Damon s Elenou přiblíží víc ke svému šťastně až navěky, objeví se nečekaný host.
Kol přijel spolu se svými sourozenci do MF, aby se trochu porozhlédli. Jenže jeho zajímá hlavně brunetka, která je zamilovaná až po uši do Damona Salvatora. Jak si "Delena" poradí s Původním, který se nechce vzdát?
Dokončeno
Anotace: Caroline se dozvěděla o upírech od jedné ze svých nejlepších kamarádek, která je shodou okolností čarodějka. Jenže co se stane, když záhadný cizinec bude chtít vědět vše o jejích přátelích a ji samou si oblíbí tak, že se Caroline ocitne v letadle, místo ve své posteli v Mystic Falls?
Rozepsané
Anotace: Klaus bude otcem? Tak to je šok. Jak pro něj, tak i pro budoucí maminku Caroline. Jak je možné, že je těhotná, i když je upírka a on hybrid? Pomohou čarodějnicím z Francouzské čtvrti, které jim nabízí na oplátku pomoc s miminkem? Co se stane dál ve slavném New Orleans, městě hříchu?
Dokončeno
Anotace: Elena žije v San Franciscu se svou rodinou, která není zrovna moc normální. Jsou to totiž čarodějky, nadpřirozené bytosti, se kterými je neradno si zahrávat. Elena však v létě odletěla se svým bratrancem Chrisem do Francie na stáž, na uměleckou školu. Jenže co se stane, když narazí v letadle, na cestě zpátky, na velmi pohledného muže?
Dokončeno
Anotace: Nastěhování se do ještě zvláštnějšího městečka, než je Mystic Falls jde? Ano. Pro Elenu Gilbertovou je to zvláštnější městečko Beacon Hills. Se svým nově nalezeným, biologickým otcem Johnem se pomalu dává dohromady jako dcera s otcem. Co se však stane, když se Elena, i přes všechny Johnovy zákazy vydá do sklepa, který je věčně zamčený, a najde tam spoutaného muže?
Rozepsané
Anotace: Elena se narodila do chudé rodiny v Bulharsku, která je už po generace rodinou, která slouží těm nejvyšším šlechticům. A tak i Elena jde z práce do práce. Když se však objeví nový šlechtic, kterého nikdo nezná, tak je ona ta, která mu má sloužit. Co se však stane, když si nebude dávat pozor? Napíše se tak její budoucnost, ve které utíká před majetnickým upírem, který věří v lásku na první pohled a nehodlá se jí vzdát.
Společná povídka s Perlou - Dokončeno
Anotace: Katherine a Elena. Sobecké a chladné upírky, které se po odchodu z Mystic Falls vydávají do Beacon Hills zjistit, co je to za město. Netuší ale, že tu obě narazí na horu problémů. A ty problémy by se daly pojmenovat jedním slovem... teda... příjmením. Hale. Po tom, co Elena vypla svoje emoce ji už nikdo nezajímal. Jen ona sama. Tak proč si Derek Hale myslí, že dokáže něco změnit? Katherine zase... vždycky byla bezcitná a zahleděná jen sama do sebe. Co když potřebuje někoho podobného, aby jí ukázal, jak je to zlé? Nebo bude problém v tom, že si nejlepší kamarádky jednoduše nezvolily dobrý cíl? Co když jdou po zlých mužích? Dokážou přijít na to, s kterým je čeká štěstí dříve, než přijdou v Beacon Hills další obyvatelé o život?
Společná povídka s Ellie - Rozepsané
Anotace: Klaus Mikaelson a Peter Hale. Oba jsou ctižádostiví a oba touží po moci. Jednoho dne se sejdou a vymyslí dokonalý plán, ve kterém každý z nich dostane to, po čem nejvíc touží. Se vším jim pomáhá mladá dívka Lara. Jako pravá ruka Klause se z ní stala čarodějka, která se nebojí použít ani tu nejtemnější magii, aby dosáhla, všeho co si zamane. Jejím pravým opakem je její starší sestra Annie, která se ze všech sil snaží jejich plány zmařit. Když se dozví, co chystají, rozhodne se jet do Beacon Hills a varovat ostatní. Klaus, který je vždy o krok napřed, za ní pošle svého bratra Kola, aby jí včas zastavil, zatímco Lara najde, zajme a přivede zpátky do NO jednoho z obyvatel malého městečka, kterého potřebují, aby tak dokončili svůj dokonalý plán. Obě sestry tak stojí proti sobě, co však ani jedna z nich netuší je, že je čeká nejen boj mezi sebou, s Klausem a Peterem, ale i boj o lásku, která může všechno změnit.
Společná povídka s Terry - Rozepsané
Anotace: Elena je obyčejná dívka, která je vdaná, od konce střední školy, za svého dlouholetého přítele Matta Donovana. Plánují spolu společnou budoucnost, ale co se stane, když se ve městě objeví Klaus, který potřebuje dvojnici a je mu jedno, přes jaké překážky půjde?

Zrušena


Short Tales

27. února 2014 v 22:42 | Tew* |  Short Tales
The Originals/The Vampire Diaries/Charmed
Chris & Rebekah
Anotace: Rebekah se probudila v Las Vegas. To by na tom nebylo to nejhorší, kdyby se neprobudila vedle naprostého cizince, který rozhodně neměl co dělat v jejím pokoji. A už vůbec by na ruce neměla mít prsten s diamantem, který je málem tak velký, jako její pěst.

Peter & Lydia
Romance series
Anotace: Parta zničila zlou kitsune a teď mají chvíli volna bez zla ve městě. Jenže při úplňku se stane něco, co Lydia neočekávala. Peter se jí znovu zjeví jako přízrak, díky její moci Banshee. Ale co má dělat? Půjde mu na pomoc, i když jí tolik ublížil a ostatním taky? Půjde za ním, i když si zakázala se pohnout z domu? A co se vlastně stalo Peterovi?
Anotace: Peter a Lydia jsou "spolu" už nějaký ten pátek. Lydia se však ve škole dozvídá od Stilese, že Derek zjistil to, že Peter se s někým stýká. Bude se Lydia bát odhalení?
Anotace: Peter a Lydia jsou "spolu" už nějaký ten pátek. Lydia a Peter jsou odhaleni, ale vydrží jim to? A když ano, co bude dál?
Anotace: Stefan se dostal na druhou stranu, která však ještě nepocítila změnu, která by měla nastat se smrtí dvojníka. A tak se setkává s dlouho ztracenými přáteli.

Klaus & Caroline (Klaroline)

Anotace: Caroline přijíždí z Mystic Falls do New Orleans za hybridem, se kterým měla konečně jednu vášnivou chvilku v lese. Chce si urovnat své city a být si jistá, že to byl jen omyl. Jenže co se stane, když ji přepadne zákeřná čarodějnice, která má nevyřízené spory s Klausem a využívá Caroline jako vyjednávací pomůcku?
Anotace: Caroline už se zkouší vyhýbat neodbytnému Původnímu hybridovi. (Něco k němu cítí, ale co je to?) Moc jí to však nejde. Aneb jak dopadne neplánovaná schůzka s Klausem?

Damon & Elena (Delena)

Anotace: Damon Elenu opustil a ona přežívá se zlomeným srdcem. Její nejlepší kamarádka ji však vytáhla na večírek, na kterém hnědovláska nemohla vydržet. Jenže právě díky tomu možná, měla to štěstí, že potkala svého lamače srdcí v pošmourném počasí.
Anotace: Damon viděl umírat svou životní lásku. Viděl, jak naposledy vydechla, její vzlyky a prosba o její a jeho život ho pronásledují dodnes. Zabíjí aby zapomněl, ale nedokáže to. Stále ji u sebe cítí. Co se stane, když ho Klaus vezme na výlet tam, kde to celé začalo?
Anotace: Minulost, rok 1864, kdy sedmnáctiletá Elena zůstává ochraňována otcem, který se bojí, aby se jí něco nestalo, jako její matce. Jenže co se stane, když do jejich domu vkročí Damon Salvatore, který zažádá o něco, co není Eleně zrovna dvakrát příjemné?
Anotace: Elena se jedné noci octne tváří v tvář smrti. Někdo si najal vraha na její zabití. Skoro na poslední chvíli ji ale zachrání cizinec celý v černé, na kterém vynikají pouze jeho oči. Co se stane, když se dozví, že to má být její ochránce, který o nich dvou tvrdí něco, co by mělo být jen v knihách o nadpřirozenu? Jak to skončí? Zachrání ji?
Anotace: Elena a Katherine jsou upíří sestry. V roce 1864 přijíždí do Mystic Falls, kde se jich, jako osiřelých dívek, ujme rodina Salvatorových. Co se stane, když se Elena seznámí s Damonem a Katherine se Stefanem?
Anotace: Co když se Elena dozví něco, co vědět nesměla? Jak to pro ni dopadne?

HARD DAY - Damon&Elena
Anotace: Co se stane, když se Elena opije po rozchodu se Stefanem? Kdo jí najde v Grillu?