It's Our Beggining, Caroline ► 11. Kapitola

21. března 2014 v 18:20 | Tew* |  It's Our Beginning, Caroline
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Klaus & Caroline
Hl. postavy: Klaus, Caroline, Elijah, Marcel, Rebekah, Katherine
Vedlejší postavy: Elena, Damon, Stefan, Bonnie, Tyler....
Anotace: Caroline se dozvěděla o upírech od jedné ze svých nejlepších kamarádek, která je shodou okolností čarodějka. Jenže co se stane, když záhadný cizinec bude chtít vědět vše o jejích přátelích a ji samou si oblíbí tak, že se Caroline ocitne v letadle, místo ve své posteli v Mystic Falls?
Tew*: Další kapitolka, snad se bude líbit a budete komentovat, budu za to moc ráda. :) Tohle je opravdu krátká kapitolka, ale takhle mi to vyšlo přesně, jak potřebuju. :) Dodrželi jste to, ikdyž, mohlo jich být víc těch komentářů, ale jsem ráda, že tu je aspoň těch 7, všem za ně děkuji! :) Tady je ta slíbená kapitolka! :)

Minulou kapitolku jste poctivě komentovali a těch 7 komentářů se tam objevilo! :) Opravdu mě to potěšilo a doufám, že u této kapitoly budete komentovat taky. :) Za méně než 7 KOMENTÁŘŮ, nepřibude další kapitolka. :) Tak snad budete komentovat a já pak hned přidám zase další kapitolu. :)


,,Niku! Marcel našel toho hybrida!" vzhlédla jsem od knihy, kterou jsem si četla, když do místnosti přišel Elijah, jako vždy v obleku.
,,Našel? Jak?" zvednul se Klaus ode mne z gauče a přešel ke svému bratrovi. Doteď se choval mile, byl hodný, pozorný a ukazoval mi svou nejoblíbenější knihu, kterou jsem si hned oblíbila také, když jsem ji četla.
,,Pokousal jednoho z jeho upírů a on potřebuje lék. Toho hybrida však chytli a zatím ho drží zavřeného. Vymění ho za lék." Dodal kravaťák a já dala knihu na stolek.
,,Půjdu s vámi pro toho hybrida!" přiběhla k těm dvěma Rebekah v džínách a topu, ze kterého jí málem vypadávala ňadra. Ta nakupovala po internetu jako šílená.
,,Ani náhodou! K Marcelovi se nepřiblížíš na sto metrů, sestřičko!" rozplálil se Klaus do běla a já měla chuť se krčit v koutě. Uběhl týden od doby, co Rebekah ožila a nebyla v rakvi. Ten týden byl úžasný, přistihla jsem se dokonce, jak už někdy koukám kolem, vyhlížím Klause s nedočkavostí dítěte.
Abych pravdu řekla, tenhle Niklaus Mikaelson se mi líbil, byla jsem s ním ráda, zapomínala jsem na to, že jsem někde zcela jinde než doma, ale teď.. je to zase ten starý, rozkazovačný původní chlápek, který mi pije krev. Zvedla jsem se a rozešla se do ložnice, protože u tohohle jsem být nechtěla, ty jejich hádky mne nebavily nikdy a to jsem si myslela, že to už bude všechno dobré. Šla jsem po schodech nahoru, když jsem uviděla Katherine, jak stojí nahoře, ruce zkřížené na hrudi a pozoruje mne pohledem zabijáka. Hrdě jsem se napřímila, nedávala najevo strach a šla pomalu dál.
,,Musíme si promluvit," řekla mi jen, chytla mne za paži a vlekla mne k sobě do pokoje.
,,Nech mě být!" zavrčela jsem na ni naštvaně. No jako vážně, co si dovoluje? Vždyť by ji Klaus za tohle mohl i zabít... nejspíš.
,,Musíš odejít." Řekla mi, když za námi zavřela dveře její ložnice. Jen jsem na ni zírala. Zbláznila se?
,,Ne, to nemůžu, protože jestli se o to jen pokusím, Nik mi zabije všechny, co mám ráda." Zavrtěla jsem hlavou. Co ji to popadlo?
,,Potřebuju, aby se soustředil na tvoje nalezení, abych mohla být s Elijahem sama. Pak ho přemluvím a on mě pustí. Budu zase volná a Klaus si tě najde, ty na něj uděláš ten svůj kukučštěnete a bude vše v pořádku," řekla klidně a prohlížela si nehty.
,,Ty jsi cvok. Nic takového neudělám a doufám, že ti ten pobyt ještě víc znepříjemní, protože si to zasloužíš. Za to, co jsi provedla mé kamarádce, Eleně, by sis zasloužila mučit. Och, počkej... tebe vlastně už mučili." ušklíbla jsem se jedovatě a otočila se k ní zády.
,,Tohle jsi neměla," řekla jen, než mne chytla za hlavu a prudce s ní trhla. Dobrá, takže už mi někdo podruhé v životě zlomil vaz. Nazdárek temnoto, dlouho jsme se neviděli, že?
Bolela mě hlava, přímo třeštila. Rozhlédla jsem se kolem sebe. Ležela jsem na zemi, v pokoji dvojnice stále, ale nebyla jsem sama. Rebekah stála nad mou maličkostí a tvářila se vražedně. Ruce měla od krve a pohled namířený vedle mě. Pohlédla jsem tam a zalapala po dechu. Katherine ležela v kaluži krve, v hrudi měla díru, která se pomalu zacelovala a ztěžka dýchala. Opatrně jsem se nadzdvihla na loktech a udělala bolestnou grimasu, když jsem ucítila krk, jak jsem ho měla celý ztuhlý.
,,Co se stalo?" špitla jsem a pomalu se zvedla.
,,To, co jsem chtěla udělat už dávno." Pokrčila Bekah rameny. ,,Akorát jsem to nemohla dokončit, jinak by ti dva, co odešli za Marcelem, zuřili." Dodala a usmála se na mě, jakoby nic.
,,Mrchy," zachraptěla Katherine a zakašlala. Vlasy měla slepené svou krví a snažila se posadit.
,,Ona mi zlomila vaz," zamumlala jsem a promnula si krk.
,,Jo, šla jsem nahoru, když jsem uslyšela to dohadování. Elijah a Klaus totiž odešli a já tě chtěla najít. A pak už jsem jen slyšela to známé křup. S chutí jsem jí to šla nandat," řekla pyšně a já se pousmála.
,,Díky," řekla jsem vděčně. Zachránila život mým přátelům, rodině. Kdo ví, co měla Katherine v plánu. Díky mé nové původní kamarádce všichni přežijí.
,,Nezapomenu Elijaha pozdravovat a Klause zrovnatak!" zašvitořila provokativně Rebekah a pak otevřela dveře a vyšla ven. Podívala jsem se na tu bytost na zemi. Bylo mi jí líto. Kruci, vždyť ona mi málem zabije všechny milované a já ji ještě lituju.
Vydala jsem se za Rebekou, když jsem zavřela dveře za Katherine. Pokoj upírky byl otevřený a tak jsem tam vešla a přešla až do koupelny, kde si myla ruce.
,,Lezla mi krkem, jsem ráda, že jsem si na ní mohla aspoň trochu vylít zlost," usmála se a otřela ruce do ručníku.
,,Zachránila si život všem mým blízkým, děkuji ti." Řekla jsem, její poznámky jsem ignorovala.
,,Já vím, Klaus dokáže nahnat strach," mávla rukou jakoby nic a protáhla se. ,,Půjdeme do města, jen tak se projít, možná někoho najít," řekla a uculila se.
,,Marcela?" hádala jsem a její výraz prozradil vše. Ou, tak tohle byla nejspíš velká láska.
,,Klaus mi nikdy nepřál v lásce, snad u žádného muže, protože je buď zabil a nebo mě poslal s dýkou do rakve." Povzdechla si a já ji objala. Cítila jsem, jak ztuhla, ale pak se uvolnila a objala mě taky. Nejspíš ji nikdo moc neobjímal. Chvíli jsme takhle byly, dokud se neozvaly hlasy. Naštvané hlasy a jeden, který jsem znala. Jeden, co jsem znala z domova.
,,Ale ne," oddálila jsem se od Rebeky a rozeběhla se lidskou rychlostí dolů. Zalapala jsem po dechu, když jsem viděla, koho to Klaus tiskne ke zdi, s rukou na jeho krku a křičí na něj. ,,Tylere!" vykřikla jsem a běžela k nim. ,,Klausi! Pusť ho!" Chytla jsem ho za paži a snažila se s ním pohnout, bylo to, jako kdybych hýbala s horou. Ani o píď se nepohnul.
,,Lásko, běž teď pryč, prosím!" podíval se na mě klidně a já rychle sklopila pohled dolů.
,,Pusť ihned Tylera! Slíbil jsi, že neublížíš mým přátelům!" křikla jsem na něj a pohlédla mu do očí. ,,To je ten hybrid..." došlo mi a jen jsem polkla. Klopýtla jsem dozadu. ,,Proměnil jsi mi mého přítele v hybrida," zavrtěla jsem hlavou. ,,To on utekl, to on poranil tu prodavačku, to jeho jsi celou dobu hledal! Ty jsi ho přeměnil už v Mystic Falls.." vzlykla jsem a on konečně pustil Tylera, který lapal po dechu. Rozešel se ke mně, ale já znovu odstoupila.
,,Lásko," zamumlal a šel dál ke mně.
,,Žádné lásko! Nedotýkej se mě!" vyjekla jsem a přemístila se za Elijaha s Rebekou.
,,Klausi, tohle jsi asi přepískl!" zasmála se Bekah a já se tam jen krčila.
,,Mlč, Rebeko, nebo skončíš v rakvi!" zakřičel naštvaně Klaus a já zavřela oči.
,,A ty jsi... já nevím, jak to říct slušně!" vyjekla jsem na něj, když jsem se mu postavila tváří v tvář.
,,Lásko, já... nevěděl jsem, že je to tvůj přítel, jinak bych to neudělal, přísahám!" zalomil rukama, jako kdyby se modlil, až jsem se tomu v duchu zasmála. To tak, já budu šíleně moc hodná a on takovýhle. To těžko.
,,To na tom nic nemění, Klausi! Já jsem byla... byla jsem šťastná poslední týden, protože jsi se choval jinak! Byl jsi hodný, pozorný, nerozčiloval se a teď?! Ječíš na každého tady, měníš mé přátelé v bůhvíco a vyhrožuješ jim!" zavrtěla jsem zamítavě hlavou.
,,Byla jsi šťastná?" zeptal se ten bídák na jedinou věc, víc ho snad ani nezajímalo.
,,Ano," zašeptala jsem. ,,Byla!" dodala jsem s pousmáním a zamračila se. Pak jsem se otočila na podpatku a vydala se do svého pokoje, za sebou jsem jen slyšela křik všech tří původních a jednoho zmateného nového hybrida.

Ps.: Klaus žehlí průšvihy, Katherine je BITCH a Rebekah měla mučící náladu, Tyler je v NO také a je z něj první hybrid, jako v seriálu, ale tentokrát je trochu neposlušný, co se z toho stane? :) Máte nějaké nápady, co se plánuje? :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu

KLIK :)

Komentáře

1 Alexis8301 Alexis8301 | E-mail | Web | 21. března 2014 v 19:06 | Reagovat

U teba nikdy neviem čo plánuješ! :D Ale nápady by tu boli. :-? :D Ja, ako anti-fan Tylera, dúfam, že sa uhryzne Care, Klaus ju zachráni a Tylera zabije! :D Toť, však iba môj typ. :D :D Skvelá kapitola, nevadí že bola trochu kratšia. Už sa teším na ďalšiu! :D

2 :)) :)) | 21. března 2014 v 19:08 | Reagovat

Nádherné!! těším se na další... :)

3 bara bara | 21. března 2014 v 20:19 | Reagovat

super uz se tesim na dalsi :-)

4 terka terka | 22. března 2014 v 9:02 | Reagovat

Úžasný :-) kdy bude další?

5 Lucka Lucka | 22. března 2014 v 9:18 | Reagovat

Nádhera už se těšim na další :))

6 Tew* Tew* | Web | 22. března 2014 v 9:19 | Reagovat

[4]: Další bude, až tu bude těch sedm komentářů, nebo aspň minimálně šest! :) Byla bych za ně hodně ráda. :)

[1]: A já myslela, že u mě to každý snadno prokoukne. :D Souhlasím s tebou, taky jsem anti-fan Tylera :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama