It's Our Beggining, Caroline ► 12. Kapitola

22. března 2014 v 18:22 | Tew* |  It's Our Beginning, Caroline
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Klaus & Caroline
Hl. postavy: Klaus, Caroline, Elijah, Marcel, Rebekah, Katherine
Vedlejší postavy: Elena, Damon, Stefan, Bonnie, Tyler....
Anotace: Caroline se dozvěděla o upírech od jedné ze svých nejlepších kamarádek, která je shodou okolností čarodějka. Jenže co se stane, když záhadný cizinec bude chtít vědět vše o jejích přátelích a ji samou si oblíbí tak, že se Caroline ocitne v letadle, místo ve své posteli v Mystic Falls?
Tew*: Další kapitolka, snad se bude líbit a budete komentovat, budu za to moc ráda. :)

Minulou kapitolku jste moc nekomentovali a těch 7 komentářů se tam neobjevilo! :( Ale tak nemůžu vás nutit, že? Přidávám tedy další kapitolu, ale příští bude až za 6 KOMENTÁŘŮ, nepřibude další kapitolka. ;) Tak snad budete komentovat a já pak hned přidám další kapitolu. :)


Dívala jsem se z prvního patra, opřená o zábradlí schodů, jak se Klaus dohadoval s Rebekou a Elijahem o tom, co se stane s Katherine. Blondýnka totiž mému vězniteli všechno řekla o plánu slečny dvojnice, kterou miloval nejstarší bratr.
Rebekah navrhovala ji zabít, i když věděla o tom, že ji Klaus potřebuje k vytvoření hybridů.
Elijah navrhoval ji nechat bez krve jako trest, ale nic víc, kromě omluvy, už nechtěl povolit.
A Klaus samozřejmě byl pro dlouhé, bolestivé mučení a odebírání krve. Pak prý, že si ji klidně můžu zabít já. To tak!
Pokud vím, tak si mě nikdo nevšiml a nebo mě dokázali bezvadně ignorovat. Tylera zavřeli do sklepa, kde ho prý "ochraňují" před krví. Já jsem zatím problémy neměla, ale taky, jsem upírkou teprve necelé dva týdny, takže se to buď ještě projeví a nebo budu doufejme v pohodě.
,,Zabijeme ji! Stejně nám je ta mrcha k ničemu!" vykřikla Rebekah naštvaně a artikulovala rukama, jako kdyby hrála pantomimu.
,,Potřebuju její krev! Budeme ji mučit, hodně dlouho a pak.. až budu mít hektolitry její krve, tak ji zabijeme." Uzavřel to Klaus a já jen zavrtěla hlavou.
,,Taky by jste jí jen mohli nechat být, když už ji Rebekah málem zabila." Řekla jsem klidně a pozorovala ty dole.
,,Moje slova, díky za podporu Caroline." Usmál se Elijah spokojeně.
,,No dobrá, souhlasím, užila jsem si její týrání!" zaradovala se Bekah a pak se rozešla do obýváku.
,,Dobrou noc, Elijahu, Klausi." Pousmála jsem se na ně a pak ještě zakřičela na Rebeku. Tenhle den byl dlouhý, pořád jsem byla naštvaná, ale méně než předtím.
Rozešla jsem se do společné ložnice, kterou jsem obývala s Klausem. Bylo tam vyskládáno několik váz s růžemi, orchidejemi, liliemi, všemožným množstvích druhů dalších květin a u každé omluvná kartička od Nika. Ale nejvíce mne zajímalo malířské plátno, které bylo zakryté černou plachtou a já měla zákaz se k němu přiblížit a podívat se, co tam je nakresleno. Bylo položeno na šířku na malířském stojanu a u něho stolek s paletou barev a dalších různých věcí, které jsou potřebné pro malíře. Přešla jsem k tomu stojanu a chtěla odhrnout plachtu, bohužel mne zadržel pevný, ale jemný stisk na zápěstí.
,,Není to hotové, ještě se nedívej, prosím." Požádal mne s úsměvem a já jsem tedy přikývla.
,,Ty květiny jsou nádherné, moc se mi líbí, Niku." Zašeptala jsem a usmála se. On mě objal kolem pasu a pohladil po tváři. Podívala jsem se mu do očí a nechala se políbit. Dobrá, jsem cvok. Teď je to aktuální!
Klaus nás přenesl na svou postel, kde jsem se k němu více přimkla a oplácela mu polibky. Pohladila jsem ho přes tričko, ty jeho vypracované svaly, které se pod ním rýsovaly. Páni, ten je namakanej! Že jsem si toho dřív nevšimla, nebo ano? Jeho tričko jsem roztrhla svou silou, jelikož jsem opravdu pěkně.. jak bych to jen řekla.. ano, je to tak. Jsem opravdu pěkně nadržená! Díky upíří já!
Nik se mi zasmál do rtů, načež mi mé tílko roztrhl ve dví. Pohladila jsem ho po jeho hrudi, zádech až k jeho kalhotám. Začala jsem mu je rozepínat, ale on mne zastavil. Podívala jsem se mu do očí a vyčkávavě ho pozorovala. Přejel mi něžně rukou po tváři, krku, rameni, paži a po boku zase zpět k mé tváři. Byl něžný, vychutnával si každý dotek na mém těle, dopřával mi sice ujištění, že bude něžný, jenže já po něm šíleně moc toužila! Políbila jsem ho znovu na rty a ty kalhoty mu rozepla a stáhla. On si je pak sám svléknul. Líbala jsem ho nenasytně, hladově. Stejně tak mi on oplácel polibky. Bylo to skvělé, všechny emoce, všechny ty prožitky, jsme sjednotili v jednom polibku. Dravost, zlost, vášeň, možná i lásku? Ano, nejspíš lásku také.
Nik mi začal rozepínat mé džíny, aniž by přerušil náš polibek. Když jsme oba zůstali jen ve spodním prádle, tak se konečně odtáhnul a já se zhluboka nadechla. Měla jsem na soběčerné, provokativní krajkové prádélko a on na sobě měl černé boxerky. Ladili jsme, až jsem se musela zachichotat.
,,Něco k smíchu, lásko?" zeptal se a něžně přejel nosem po mé tváři na kterou mne pak měkce políbil.
,,Jen je to zvláštní, po takové době, kdy bylo jasné kam to směřuje, jsme tu a děje se to." Pousmála jsem se a znovu ho políbila.
Víc jsme nemluvili, nebylo to potřeba. Přejížděla jsem rukama po jeho těle, laskala dotyky jeho pokožku, jako on tu mou a když jsme se vysvlékli z posledních kousků oblečení, tak jsme se octli v ráji, tedy aspoň já. Nik byl opatrný, aby mi neublížil, přesto jsem ho cítila všude, jako kdyby neexistovalo nic jiného, než on. Neubližoval mi, ale jeho velikost, trochu to bolelo, ale hned na to se to změnilo v rozkoš, jakou jsem nikdy nezažila. Byli jsme jako jedno tělo, jedna duše a já si to užívala, líbilo se mi to a díky tomu tak vypadala i Nikova záda, možná jsem do něj trochu zaťala nehty. Možná malinko víc, přeci jen neznám stále všechnu svou upíří sílu. Vím však, že jakmile jsem díky němu dosáhla svého vrcholu, vykřikla jsem slastí jeho jméno a on mé, spolu s jeho city ke mně.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu

KLIK :)

Komentáře

1 Alexis8301 Alexis8301 | E-mail | Web | 22. března 2014 v 18:28 | Reagovat

Tak to so nečakala! :D Tým nehovorím, že mi to vadilo, práve naopak! :D Klaroline forever! <3 :D Úžasná kapitola! :* :D

2 :)) :)) | 22. března 2014 v 18:41 | Reagovat

Vau!! Skvělé!! :-D nemohu se dočkat dalšího!!

3 Lucka Lucka | 22. března 2014 v 19:56 | Reagovat

Náhdera zase skvělé :-D  :-)

4 terka terka | 22. března 2014 v 20:00 | Reagovat

Páni!!vážně skvělá kapitola! Doufám, že podobných bude víc :-D

5 katka katka | 22. března 2014 v 20:01 | Reagovat

K tomu není co dodat! Prostě úžasný ;-)

6 :-* :-* | 22. března 2014 v 20:05 | Reagovat

Skvělá uz se tesim na dalsi!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama