It's Our Beggining, Caroline ► 16. Kapitola

23. března 2014 v 18:08 | Tew* |  It's Our Beginning, Caroline
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Klaus & Caroline
Hl. postavy: Klaus, Caroline, Elijah, Marcel, Rebekah, Katherine
Vedlejší postavy: Elena, Damon, Stefan, Bonnie, Tyler....
Anotace: Caroline se dozvěděla o upírech od jedné ze svých nejlepších kamarádek, která je shodou okolností čarodějka. Jenže co se stane, když záhadný cizinec bude chtít vědět vše o jejích přátelích a ji samou si oblíbí tak, že se Caroline ocitne v letadle, místo ve své posteli v Mystic Falls?
Tew*: Další kapitolka, snad se bude líbit a budete komentovat, budu za to moc ráda. :) Malinko kratší, ale stejně vyšla tak, jak jsem chtěla :)

Minulou kapitolku jste poctivě komentovali a těch 9 komentářů se tam objevilo! Opravdu mě to potěšilo a doufám, že u této kapitoly budete komentovat taky. :) A tentokrát, zvyšuju! :) Za méně než 10 KOMENTÁŘŮ, nepřibude další kapitolka. :) Tak snad budete komentovat taky a já pak hned přidám další díl. :)
Jak moc času muselo už uběhnout? Dva nebo tři dny?
Někdo mi oddělává pouta? Proč cítím krev? Je to další vidina od Tylera?
,,Tylere, prosím, už mě nemuč," šeptla jsem zničeně.
,,Potichu, miláčku." Zašeptal mi známý hlas. Je to on? Můžu opravdu doufat, že to není žádná halucinace způsobená Tylerem?
,,Niku?" vzlykla jsem a podívala se mu do tváře a strachem jsem nadskočila. Byl celý od krve, viděla jsem u něj i ten jeho hybridí obličej. Děsil mne. Čí to byla krev?
,,Jsem tady, opravdu, přísahám." Zašeptal a vzal mne do náruče.
,,Ta krev.. čí je?" zeptala jsem se ho tiše a tulila se k němu. Cítila jsem ho, držel mne pevně, přesto jemně.
,,Tylera, ten muž, tvůj otec... zasloužil by si to, ale jen jsem ho svázal a Rebekah je oba vzala do domu. Tylera jsem trochu vysál a Bekah si s ním bude hrát." Culil se a nesl mne ven.
,,Díky, že jsi mě našel," špitla jsem. Byla jsem tak ráda, že jsem zpátky u něj. ,,Jak dlouho to trvalo?" zeptala jsem se tichounce.
,,Hledali jsme tě pět dní, miláčku. Tady, prsten." Poukázal na něj, měla jsem ho u sebe, navlékla jsem si ho a on mne vynesl na slunce. Slabě jsem zamžourala a chvilku se bála, že vzplanu, ale nestalo se.
,,Tak dlouho? Ani jsem nevěděla, kolik času uplynulo," vzlykla jsem a schoulila se mu do náruče snad ještě víc. Posadil mne do auta a sám si sedl na místo řidiče.
,,Ani nevíš, jak jsem se o tebe bál. Tyler musel s tvým otcem spolupracovat dlouho, protože když tě napadl a zlomil ti vaz, tak mě ho někdo zlomil taky. Museli být odhodlaní." Řekl a vyjel k jeho domu.
,,Musím mluvit s tátou a.. napít se krve..." zašeptala jsem a upadla do spánku.Probudila jsem se v měkkých peřinách. Byla jsem u Klause? Opřela jsem se o lokty a rozhlížela jsem se. Ano, jsem tu! Jsem u Klause, který tu bohužel není.
Opatrně jsem se postavila a zjistila, že mám na sobě jen Klausovo tričko a své kalhotky. Zčervenala jsem a pak mi to teprve došlo. Cítila jsem krev! Přešla jsem pomalu ke stolku a nalila si té tekutiny ze džbánu do sklenky a hladově ji vypila. Ihned jsem cítila, jak se mi navracejí síly. Mnohem lepší. Vypila jsem skoro celý džbán než do pokoje přišla Rebekah s úsměvem na tváři.
,,Jsi vzhůru!" řekla radostně a objala mne. ,,Můžu ti říct, že jsem si to mučení užila. Teď řádí Klaus a Elijah se kouká. Nikdy nebyl na mučení." Pokrčila rameny a usmívala se.
,,No... díky, že jste mne našli." Usmála jsem se taky a objala ji.
,,To je samozřejmost, vždyť jsi moje rodina." Mrkla na mě a já si oblékla jen džíny a botky a šla s ní. Klausovo tričko mi dodávalo jistotu, že jsem tu, že je to pravda.


,,Kdybych tě tak mohl zabít, ale to by mi Caroline neodpustila, nejspíš." Zasmál se Klaus a já se nad tím zvukem pozastavila. Probůh, co se to děje?
,,Niku?!" zavolala jsem na něj a vešla dovnitř. S hrůzou jsem se odvrátila. Tyler byl celý od krve, probodnutý snad všude dřevěným kolíkem, ale stále se držel.
,,S takovýmhle chceš být? S mučitelem a jeho mučitelskou rodinou?" zachrchlal můj kamarád a já na něj jen koukala.
,,Ty jsi mě mučil taky, Tylere!" zavrčela jsem a přešla ke Klausovi. ,,Můžeme si promluvit?" zeptala jsem se ho tiše a on jen přikývnul a mrknul na Rebeku, která si vzala nůž a s culením přešla k Tylerovi.
,,Tak copak ti uřízneme, vlčku?" zeptala se s až moc velkou radostí.
,,Copak, lásko?" zeptal se mě Niklaus a vedl mne z jeho mučírny.
,,Chci si promluvit s tátou a... chci tě mít u sebe." Špitla jsem a přitulila se k němu.
,,Dobrá, ale pokusí se ti ublížit a zlomím mu něco." Zavrčel a políbil mne na rty.
,,To prosím nedělej," zavrtěla jsem hlavou.
,,Jak si přeješ. Neudělám nic, co by jsi nechtěla." Zamručel a políbil mne znovu.
,,Děkuji ti." Usmála jsem se na něj a přitulila se. ,,A ještě něco," zamumlala jsem a podívala se mu do očí. ,,Miluju tě," řekla jsem a jemu se rozzářil obličej.
,,Taky tě miluju, lásko." Řekl mi a políbil mne s láskou, něhou.
,,Tak jdem za mým tátou, protože si s ním potřebuju promluvit." Rozhodla jsem a nechala se vést.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu

KLIK :)

Komentáře

1 :)) :)) | 23. března 2014 v 18:54 | Reagovat

Opravdu krásné!! :-)

2 Janča Janča | 23. března 2014 v 19:22 | Reagovat

Nádhera! :3 :3 :3 Škoda, že Caroline nedovolí Klausovi zabít Tylera... Fakt by si to zasloužil! :D No, nebudu se moc rozepisovat. Zkrátka se těším na další část! ;-)

3 bara bara | 23. března 2014 v 19:40 | Reagovat

super uz se tesim na dalsi :-)

4 Alexis8301 Alexis8301 | E-mail | Web | 23. března 2014 v 20:02 | Reagovat

Áno, konečne je s Klausom! :D Skáčem tri metre vysoko! :D Aww...oni sú spolu takí rozotmilí! :D Úžasná kapitola! Neviem sa dočkať ďalšej! :D

5 terka terka | 24. března 2014 v 14:53 | Reagovat

Už jsou zas spolu :-) honem další ;-)

6 :) :) | 24. března 2014 v 15:27 | Reagovat

Nádherné! Okouzlující! Úžasné! ;-)

7 :-* :-* | 24. března 2014 v 18:29 | Reagovat

Úžasná kapitola jako vždy :-)

8 vanessa:)) vanessa:)) | 24. března 2014 v 18:30 | Reagovat

:-) rychle další :-P

9 :-) :-) | 24. března 2014 v 18:43 | Reagovat

:-) úžasná :-)

10 Zuzka Zuzka | 24. března 2014 v 18:44 | Reagovat

Rychle další :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama