It's Our Beggining, Caroline ► 2. Kapitola

10. března 2014 v 17:31 | Tew* |  It's Our Beginning, Caroline
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Klaus & Caroline
Hl. postavy: Klaus, Caroline, Elijah, Marcel, Rebekah, Katherine
Vedlejší postavy: Elena, Damon, Stefan, Bonnie, Tyler....
Anotace: Caroline se dozvěděla o upírech od jedné ze svých nejlepších kamarádek, která je shodou okolností čarodějka. Jenže co se stane, když záhadný cizinec bude chtít vědět vše o jejích přátelích a ji samou si oblíbí tak, že se Caroline ocitne v letadle, místo ve své posteli v Mystic Falls?
Tew*: Další kapitolka, snad se bude líbit a budete komentovat, budu za to moc ráda. :)

O dva dny dřívě:
,,Být tebou, tak bych mi nenadával," oznámil mi Klaus s poklidem. Já jenom protočila oči.
,,Co chceš?" zeptala jsem se.
,,Řekni mi, co všechno víš o Eleně," řekl a objednal nám džusy. V kavárně džus, proč ne.
,,Jen to, že je to má nejlepší kamarádka," odpověděla jsem. A taky upírka. Zamračilo se na mě moje podvědomí.
,,A dál?" optal se a věnoval servírce okouzlující úsměv. Ta samozřejmě zrudla jako rajče a usmála se.
,,Nechcete nechat soukromí?" optala jsem se miloučce. Klaus se zamračil, ale já věnovala pozornost servírce, která byla na pokraji sil říct, že by moc chtěla.
,,Děkuji. Pokud něco budeme potřebovat, tak vás zavolám," řekl Klaus servírce chladně a stroze. Ta jen zamrkala a zmizela.
,,To bylo hnusný," ohodnotila jsem to. On se jen zasmál. Hrdelní hříšný zvuk. Krásný zvuk. Caroline! Takhle se nepřemýšlí o chlápkovi, co tě tu drží ovlivněnou!
,,Bylo to nutné," pokrčil prostě rameny a napil se džusu.
,,Stejně tak bylo nutné mě ovlivnit?" optala jsem se ho. To vyvolalo na jeho tváři další úsměv a vědoucí záblesk v jeho očích.
,,Holčička ví o upírech," usmál se. Do háje!
,,O upírech?" zamrkala jsem a snažila se tvářit, jako kdyby byl blázen, že řekl něco takového.
,,Ano, o upírech. Já jsem například upír a vlkodlak v jednom. Jsem hybrid." Odpověděl prostě. ,,A tvá kamarádka je dvojnice, kterou potřebuju k vytváření dalších hybridů." Dodal s úsměvem. A jéje.
,,Tobě vážně musí harašit ve věži," usmála jsem se a upila svého džusu. Byl multivitaminový a byl opravdu hutný a dobrý. Pravý. Mňam!
,,Jak jsem řekl, být tebou, nenadával bych mi." Usmál se vědoucně. Pozorovala jsem ho.
,,Vážně? A co mi uděláš? Unudíš mě k smrti?" optala jsem se s uchechtnutím.
,,Unesu tě," svěřil mi tajemství. Vytřeštila jsem na něj oči. A sakra!
,,Nevěřím ti," řekla jsem co nejklidnějším tónem. Díky bohu se to povedlo. On jen pokrčil rameny.
,,Takže, Caroline, pověz mi o Eleně Gilbertové," řekl klidně.
Přítomnost:
Klaus mě táhl ulicí - Bourbon Street - která byla snad tou nejslavnější z celého New Orleans. Zastavil se před nějakým podnikem pochybné pověsti už zvenčí. Držel mě pevně za ruku, prsty propletené s mými. Pevný a přesto jemný stisk. Vešli jsme přímo dovnitř a ihned se na nás zaměřily všechny hlavy v podniku. Zpěváka na pódiu teď okatě ignorovali. Ten se podíval stejným směrem, a když spatřil Klause, tak mu úsměv ze rtů zmizel. Tak tady nebudou přátelé…
,,Drž se u mě a nic se ti nestane, rozumíš?" optal se mě Klaus. Neměla jsem se k odpovědi a tak jsem jen kývnula. Zpěvák dozpíval a seskočil z pódia. Ihned ho pohltilo stádo fanynek. Byl to snědý, vysoký, holohlavý dlouhán s bělejšími zuby než je ta nejbělejší bílá barva. Měřil se s Klausem pohledem. Bacha! Válka testosteronu! Proč tu jen nemají takovou ceduli? Všichni se jako na povel zvedli a obklíčili nás. Jasně, upíří bar, proč ne? Já tohle mám určitě za potřebí jako nikdo jiný. Jak jsem tak těkala pohledem z Klause na toho muže, tak se najednou v jejich tvářích něco změnilo, rozesmáli se, Klaus mě pustil a objali se. No tohle?
,,Niklaus Mikaelson! Můj mentor, můj záchrance, můj stvořitel." Prohlížel si ho ten muž od hlavy k patě, držel ho za ramena na délku paží. Teď jsem konečně viděla jeho svaly. Pořádné svaly. Wau! ,,Jdeme se napít!" prohlásil pak ten cizinec. Odváděl Klause pryč a já tam jen stála a koukala kolem na ty všechny upíry. Oni se přibližují? Ježkovy oči!
,,Klausi!" kuňkla jsem vystrašeně. Ten se otočil, usmál se a já rychle přešla za ním.
,,Marceli, tohle je Caroline. Ona je člověk a proto vám všem doporučuju ji nechat být. Je moje," řekl Klaus všem. No aspoň už vím, jak se jmenuje ten cizinec.
,,Ť-těší mě," pípla jsem nesměle, což Marcela jen pobavilo. Klaus mě objal majetnicky kolem pasu a zamračil se na Marcela, když viděl jeho pobavení. Chtěla jsem se Klausovi vyvléknout, ale co bych zmohla proti hordě upírů? Zvlášť, když jsou všude kolem mě? Aspoň, že už Klaus nevypadá tak naštvaně, že jsem neuposlechla jeho zákaz a hned po vylezení z letadla jsem zavolala Eleně z prvního telefonu, co jsem našla. Jo, na hysterické scény jsem machr.
,,Netváří se nadšeně, že je tvoje zásobárna s krví, Klausi!" zachechtal se Marcel. Proč se ho nebojí?
,,Není zásobárna s krví. Vlastně jsem se ještě nerozhodl, co s ní udělám." Pokrčil ten chlápek vedle mě rameny. Jo, na Původní je spoleh.
,,Je krásná," ohodnotil mě Marcel a zářivě se usmál. ,,Klidně ji nejdřív vyzkouším před tebou," usmál se laškovně. Vytřeštila jsem na něj oči a radši se přitiskla ke Klausovi. Nemám ráda Klause, ale ten mě aspoň neříká, jak si to se mnou rozdá v posteli nebo bude sát mou krev. Původní upír mě k sobě přitisknul a já uslyšela varovné zavrčení.
,,Ona-je-moje!" zavrčel, až z toho šla hrůza. Na sucho jsem polkla a nechala se dovést k židli, na kterou jsem byla posazena jako nějaké dítě. Zamračila jsem se na Klause, který se na mě jen koukal pohledem plným ledu, chlad z něj přímo zářil. Jejda.
,,Jak myslíš, byla to jen nabídka," řekl Marcel a dal ruce před sebe na znamení míru. Ha, byla by legrace ho vidět s bílým praporkem.
,,Pěkně blbá nabídka," zabrblala jsem si pro sebe a pak radši sklopila pohled do svého klína. Úplně jsem cítila ty pohledy na svých blond vlasech, které se mi ještě víc zvlnily.
,,Caroline, zlatíčko, nech mluvit pro změnu dospělé, ano?" optal se Klaus s úsměvem.
,,Já ti dám dospělé. Jste jen banda nevybouřeného testosteronu." Zamračila jsem se. Proč já jen nemlčím? Klausův pohled však byl jen pobavený.
,,Jak myslíš, večer vyzkoušíme ten nevybouřený testosteron." Pokrčil rameny. Cože to řekl? Ale ne! Caroline Forbesová, ty jedno tele!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu

KLIK :)

Komentáře

1 bara bara | 10. března 2014 v 18:19 | Reagovat

super uz se tesim na dalsi :-)

2 :)) :)) | 10. března 2014 v 21:39 | Reagovat

Krásné!! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama