It's Our Beggining, Caroline ► 5. Kapitola

13. března 2014 v 20:05 | Tew* |  It's Our Beginning, Caroline
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Klaus & Caroline
Hl. postavy: Klaus, Caroline, Elijah, Marcel, Rebekah, Katherine
Vedlejší postavy: Elena, Damon, Stefan, Bonnie, Tyler....
Anotace: Caroline se dozvěděla o upírech od jedné ze svých nejlepších kamarádek, která je shodou okolností čarodějka. Jenže co se stane, když záhadný cizinec bude chtít vědět vše o jejích přátelích a ji samou si oblíbí tak, že se Caroline ocitne v letadle, místo ve své posteli v Mystic Falls?
Tew*: Další kapitolka, snad se bude líbit a budete komentovat, budu za to moc ráda. :)

Tentokrát, budu veeelmi zlááá! :D Za méně než 5 KOMENTÁŘŮ, nepřibude další kapitolka. :D Budu veeeelmi zlobivá a tímto to pokračuje. :D


Vyšli jsme z hotelu, byl den a já dala rychle ruce před obličej, jak na mě ten sluneční svit byl moc, a bála jsem se, abych neshořela. Ale Bonnie měla pravdu a opravdu mě ten prsten chránil.
,,Kam to jdeme?" zeptala jsem se zvědavě, zatímco mne vedli ulicí a rozhlíželi se. Já si uvědomila, kde jsem a začala se rozhlížet, zda neuvidím Klause. Byla jsem zproštěna jeho vlivu, jakmile se ze mne stal upír a tak jsem mohla odejít. Samozřejmě k tomu, že se ze mne stal upír, jsem se dozvěděla, že mne Damon používal jako vydírání na Elenu. Takže jsem se rozbrečela a poté mu pár vrazila. Elena mne nezastavila… teda hned. Pak mne už od Damona odtáhla a žádala mne, abych se uklidnila. Co já bych si bez El a Bonnie počala?
,,Pro mé auto," ušklíbnul se Damon a protřel si tvář. Jo, dala jsem mu pořádný pravý hák. Mám nehoráznou sílu, to je co? Paráda!
,,A pak?" ptala jsem se dál. To mi to nemohl říct nebo co?
,,Zpátky do Mystic Falls pro naše věci a pak zdrháme pryč," pokrčil rameny Damon a šel dál. Držel Elenu kolem pasu a tulil ji k sobě. Elena už přestala vzlykat, ale stále byla smutná a tiskla se k němu, jak jen mohla. Taky bych se ráda tulila. Jen nemám ke komu, tedy kromě Klause, který mne nevím proč, držel zadrženou a teď mě má v plánu zabít asi.
,,Kam pryč?" zeptala jsem se tiše. Nechtěla jsem pryč, od mé matky, od toho zapadákova, kde jsem se narodila.
,,Nevím, prostě někam pryč. První místo, kde nás bude Klaus hledat, bude Mystic Falls." Odpálkoval mne Damon a pak už zarytě mlčel. Povzdychla jsem si.
,,Caroline, jsem rád, že jsem tě našel. Potřebuju, abys šla se mnou. Vlastně, půjdeš se mnou." Zavrčel hlas před námi, až jsem nadskočila leknutím. Marcel. Ach, do prčic!
,,Ne! Já se ke Klausovi nevrátím!" zavrtěla jsem nesouhlasně hlavou. Marcel se ještě víc zamračil a pak teprve se podíval kolem na náš kroužek.
,,Vrátíš, protože jinak zemře pár mých upírů na pokousání vlkodlakem!" vykřikl a svaly na jeho těle se napjaly.
,,Caroline nikam nepůjde." Odpověděl Stefan místo mě. Postavil se přede mě a zkoumal Marcela.
,,A to říká kdo? Já jsem král New Orleans!" zavrčel ten takzvaný král. Jako na zavolání se kolem nás shlukli upíři a jeden z nich telefonoval. Ale ne. Prosím, prosím, prosím! Jen ne Klausovi!
,,To říká ten, kdo je o dost starší než ty." Odpověděl v poklidu Stefan a stál tam před ním.
,,Musíme se dostat pryč, co když je Klaus už na cestě?" zeptala se Bonnie a pak přešla ke Stefanovi a zaměřila svůj pohled na Marcela, který se pod tím náporem sesunul na kolena a vykřiknul. Chytil se za hlavu a držel si ji. Bonnie na něm držela svůj pohled, zatímco Damon se Stefanem odráželi upíry, co šli proti ní. Elena přešla ke mně a pak mne rychle vedla nenápadně pryč. Nevěděla jsem kam, ale asi na smluvené místo, které měla s nimi. Možná k autu.
,,Ach, má milovaná dvojnice a uprchlice od Klause." Zachichotala se přesná podoba Eleny před Damonovým autem. Blbka.
,,Katherine," přecedila Elena skrz zatnuté zuby. Cítila jsem tlak její ruky na mém předloktí, jak se snažila ovládat.
,,Eleno," odpověděla ta kudrnatá trubka a uculila se. Jo, tak teď štve i mě.
,,Myslela jsem, že ses stala domácím mazlíčkem Původních," řekla po chvíli Elena, na tváři jí hrál úsměv. Copak se zbláznila? Dráždila přece hada bosou nohou! Katherine evidentně zatnula jak zuby, tak pěsti. To bude bolet.
,,Nejsem žádný domácí mazlíček!" vykřikla, ale než se k nám stačila dostat, zlomil jí Damon vaz. Škubla jsem sebou.
,,Je mrtvá?" zeptala jsem se vyděšeně.
,,Jen v limbu," pokrčil Damon rameny a blýsknul po nás úsměvem. Zdá se, že Elena o něm věděla. ,,Vypořádali jsme se s tím takzvaným králem a jeho partou. Nezabili jsme je, ale ukryli. Takže teď vyrazíme, než nás objeví Klaus." Řekl chladně Elenin upír.
,,Pozdě, řekl bych," ozvalo se mi u ucha a já se vyplašeně otočila. Klaus stál přímo za mnou. Jeho výraz nenaznačoval vůbec nic. Proč já mám takovou smůlu?
,,Ehm.. Klausi.." kuňkla jsem a honem se snažila říct něco smysluplného. Bohužel nás ale obklopili Marcelovi upíři a naštvaný Marcel v čele. O-ou. Přitiskla jsem se k Eleně, u které se objevil Damon a přitisknul ji k sobě, takže jsem tak nějak dělala křoví. Držela jsem se Eleny za ruku a pozorovala Klause, jak projíždí pohledem celou naši skupinu. Pak se zastavil pohledem na mně. Na sucho jsem polkla. Přešel až těsně ke mně a vzal mne za ruku s prstenem. No jestli ho teď sundá, zemřu. Pá krutý světe!
,,Udělali z tebe upírku…" vydechl a pozoroval mne. ,,Ne!" zařval naštvaně a v ten moment už svíral Damona i Stefana pod krkem. Elenu chytil Marcel a držel ji z dosahu. U Bonnie zase nějaký jiný upír. A Katherine bral do náruče Elijah. Ach, do háje! Dva Původní, dvě mé nemohoucí kamarádky, dva natvrdlí bratři a já. Novorozená upírka se silou mouchy. Elena se rozplakala a snažila se dostat od Marcela za Damonem, který už nabíral fialovou barvu společně se Stefanem. Bonnie se soustředila na Klause, ale s ním to nic neudělalo. Asi je i na ni moc silný. Uslyšela jsem hlasité křupnutí, a když jsem se otočila. Elena padla k zemi jako pytel brambor.
,,Eleno!" vykřikla jsem a přemístila se k ní. Poklekla jsem před ní a pohladila ji po tváři. Slyšela jsem nesouvislé skřeky, co vydával Damon, jak se pokoušel osvobodit a dostat k nám. Zamračila jsem se a pohlédla na Marcela, který si leštil nehty o tričko. Myslím, že jsem nabrala upíří tvář, protože jsem se na něj vrhla, což nečekal a spadl pod mou vahou a silou na zem. ,,Já tě zabiju!" zasyčela jsem a jednu mu ubalila. Jeho hlava narazila díky mé ráně do betonu a jeho to poslalo do bezvědomí. Ušklíbla jsem se a rozhlédla se. Všichni na nás zírali. Dokonce i Klaus a bratři na mě nechápavě zírali. Vstala jsem a přešla ke Klausovi. Cítila jsem se nabitá energií a zároveň odvážně. Opojná kombinace. Shlížel na mne a na tváři mu hrál úsměv. Zamračila jsem se.
,,Odvážné, lásko." Řekl a pak odhodil bratry proti zdi budovy. Ti se rychle vyškrábali na nohy. Damon se přemístil k Eleně a vzal ji do náruče. Stefan vzal k sobě Bonnie, aby ji ochránil.
,,Ne-ří-kej mi lás-ko!" zavrčela jsem a každou slabiku oddělila. Pak jsem mu vlepila facku mou upíří silou. Zároveň v ten moment jsem si uvědomila, jakou blbost jsem udělala. Jeho rysy ztvrdly a já ruku zase rychle stáhla. O krok jsem ustoupila, ale on mne chytil za ramena.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu

KLIK :)

Komentáře

1 LinDee LinDee | Web | 13. března 2014 v 20:21 | Reagovat

Paráda! Miluju tu povídku!Už se těším na další díl.
Jo a Ta jednorázovka pro tebe je tady. http://the-original-family-ff.blog.cz/1403/kousnuti-kol-elena
:))

2 bara bara | 13. března 2014 v 20:47 | Reagovat

super uz s tesim na dalsi :-)

3 :)) :)) | 13. března 2014 v 20:52 | Reagovat

Opravdu nádherné!! :-)  nemohu se dočkat dalšího...

4 Alexis8301 Alexis8301 | E-mail | Web | 13. března 2014 v 20:57 | Reagovat

On jej neubíži, som si istá...eh, všakže jej neublíži? :-x :-D Toto je napínak! :D

5 Sandra Sandra | 15. března 2014 v 9:37 | Reagovat

Super! Ale dúfam, že si na nej nevybije svoj hnev! :D Krásna kapitola :3

6 Erin Erin | 17. března 2014 v 9:10 | Reagovat

paráda....jenom mu dej co proto Caroline :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama