It's Our Beggining, Caroline ► 6. Kapitola

15. března 2014 v 15:44 | Tew* |  It's Our Beginning, Caroline
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Klaus & Caroline
Hl. postavy: Klaus, Caroline, Elijah, Marcel, Rebekah, Katherine
Vedlejší postavy: Elena, Damon, Stefan, Bonnie, Tyler....
Anotace: Caroline se dozvěděla o upírech od jedné ze svých nejlepších kamarádek, která je shodou okolností čarodějka. Jenže co se stane, když záhadný cizinec bude chtít vědět vše o jejích přátelích a ji samou si oblíbí tak, že se Caroline ocitne v letadle, místo ve své posteli v Mystic Falls?
Tew*: Další kapitolka, snad se bude líbit a budete komentovat, budu za to moc ráda. :)

Tentokrát, budu veeelmi zlááá! :D Za méně než 6 KOMENTÁŘŮ, nepřibude další kapitolka. :D Budu veeeelmi zlobivá a tímto to pokračuje. :D


,,Kolikrát jsem tě varoval, abys mi nenadávala a nemlátila?" zeptal se mne podrážděně Klaus. Já ho pozorovala, ale skoro nevnímala. Viděla jsem rudě. Jako upírka jsem byla silnější, ale proti Klausovi slabá jako moucha v posledním tažení.
,,Myslím, že to bylo… no… mockrát." Zavrčela jsem a vytřeštila oči, když se Klaus jen zachechtal.
,,Dobrá," řekl a otřel si imaginární slzy smíchu. Jeho tvář se jako mávnutím kouzelného proutku změnila na upíří a přemístil se k Damonovi a Eleně. Držel jejich zápěstí. Damon vrčel a chránil Elenu v bezvědomí vlastním tělem a snažil se vyprostit jak svou, tak její, ruku od Klause. ,,Lásko, musíme si promluvit o těch neshodách, co máme doma." Řekl, jako kdybychom byli nějaký starý manželský pár. Zbláznil se.
,,Pusť je, o ni za nic nemohou, jen se mi snažili pomoct," zasyčela jsem naštvaně, ale stála jsem na místě jako přimražená, nevěděla jsem, co dělat.
,,My dva teď spolu odejdeme a ty se už nebudeš pokoušet utéct." Řekl Klaus, jako kdyby mne ani neslyšel. ,,A na oplátku, abys věděla, že nejsem tak zlý, nezabiju tvé přátelé. Co ty na to?" ušklíbnul se. Kousla jsem se do rtu a rozhlížela se. Stefan chránil Bonnie, která vykukovala zpoza něj a vrhala na upíry vražedné pohledy. Stefan pozoroval také okolí a pokukoval po Eleně a Damonovi. Podívala jsem se na Marcela v bezvědomí, díky mně, a na Elenu, která ležela v Damonově náručí. Ochranitelsky ji ten její upír tisknul k sobě. Záviděla jsem jim jejich lásku. Klaus na mne vyčkávavě hleděl. Upíří obličej mu nemizel z tváře. Polkla jsem. Jestli se Marcel obával vlkodlačího kousnutí, pak to udělal Klaus. Jestli kousne mé přátelé, zemřou.
,,Proč?" zeptala jsem se zmučeně. Klaus se narovnal, upíří obličej zmizel z jeho tváře a pustil Damona a Elenu, která se s hlasitým nádechem probrala a zmateně se rozhlížela. Měla jsem chuť k ní přeběhnout a zjistit, jak jí je. Klaus mne pozoroval a přešel až těsně ke mně.
,,Co proč?" zeptal se, jako kdyby nevěděl o čem mluvím.
,,Proč tak lpíš na tom, abych byla s tebou." Odpověděla jsem mu a pozorovala ho.
,,Protože jsi zajímavá osoba, Caroline." Řekl vážně Klaus. Zamračila jsem se.
,,Abys věděl, nemám tě ráda. Nenávidím tě!" křikla jsem po něm. Stáhl rty do úzké linky a čapnul mne za nadloktí takovou silou, až jsem zaskučela bolestí i jako upírka. Podíval se na to sevření a ihned stisk povolil.
,,Ale ty mě přestaneš nenávidět." Řekl s obličejem těsně u mého. Polkla jsem už poněkolikáté dnes ze strachu. ,,O to se neboj, teď chci tvůj slib, nebo uvidíš své přátelé pomalu umírat a pak si tě stejně vezmu, abys věděla." Dodal a ušklíbnul se. ,,Možná uděláme tohle." Zapřemýšlel nahlas. Střelila jsem pohledem po přátelích. Elena s Damonem stáli, Elena se tiskla k Damonovi a koukala na mě těma zmučenýma štěněčíma očima, co vykouzlila vždycky jen ona.
,,Ne! Já… s tebou tedy zůstanu, ale jen pod pár podmínkami." Řekla jsem, aby si nemyslel, že si mě unese bůhvíkam.
,,Poslouchám," kývnul Klaus.
,,Caroline, nedělej to!" vykřikla Elena a už by se hnala k nám, kdyby ji Damon nedržel. Podívala jsem se na ni a zavrtěla hlavou.
,,Neublížíš nikomu z mých přátel, rodiny, známých." Řekla jsem první podmínku.
,,Pokud nebudu muset, tak ne." Kývnul mi na to. Fajn, tohle zvládnu. Jsem přece ta Caroline! Caroline Forbesová!
,,Jestli budu chtít, budu moct vyrazit třeba do města nebo někam i bez tebe s tím, že se vrátím zpátky." Řekla jsem nadějně.
,,Jedině se mnou," zamítnul to Klaus. Zamračila jsem se.
,,Fajn, tak… pokud tolik stojíš o to, abych byla s tebou, tak jedině doma v Mystic Falls." Dodala jsem svou, snad, poslední podmínku.
,,Potřebuju být tady, v New Orleans, takže budeme tady, ale mohu ti slíbit, že za nějakých pár let, se můžeme podívat do tvého rodného města." Uchechtnul se Klaus. Pár let? To jako s ním mám být tak dlouho? Zbláznil se? Podívala jsem se na Bonnie se Stefanem. Bonnie se lišácky usmála a ukázala pokradmu na auto. Koukla jsem na Elenu a Damona, kteří jí asi rozuměli a nepozorovaně přikývli. Za to já v obraze nebyla.
,,Za půl minuty uspím všechny upíry, kromě vás čtyř. Musíme si pospíšit, neudržím je tak dlouho a už vůbec ne Klause. Takže jakmile padnou, rychle k autu a jedeme." Ozvalo se mi v hlavě. Bonnie. To už je i telepatka?
,,Dobrá, za týden se vrátíme zpátky do MF." Nabídla jsem další alternativu. Ale jako na zavolanou se skáceli všichni k zemi. Pocítila jsem lehkou malátnost, ale hned přešla. Rychle jsme se všichni nasáčkovali do Damonova auta. Bonnie kapala z nosu krev a vypadala, že každou chvíli bude buď zvracet, a nebo omdlí. A nebo taky obojí. Držela se z posledních sil.
,,Bude to trochu drncat!" zvolal Damon a jako na zavolanou vyjel a řítili jsme se městem neuvěřitelnou rychlostí. No, to nebylo dobré.
,,Bonnie, jak je ti?" zeptala jsem se jí hned. Ale neodpověděla, koukala před sebe a něco si pro sebe mumlala. Krev jí stékala stále z nosu a teprve teď mne pohltila ta omamná vůně. Ach, musím mít krev! Ucítila jsem růst špičáků, a kdyby nebylo Stefana, který mne chytl za ramena, vystartovala bych po Bonnie. Po mé kamarádce Bonnie! Co jsem to za zrůdu? Uklidnila jsem se a vděčně pohlédla na Stefana. Pousmál se. Poprvé za tu dobu, co je v New Orleans. ,,Díky, Stefane." Pousmála jsem se také a pak koukla na krajinu kolem.
,,Caroline, jak je ti?" zeptala se mne Elena, která seděla vepředu s Damonem.
,,Mnohem lépe než Bonnie," řekla jsem jí po pravdě. Elena kývla.
,,Tohle se jí stává, když je moc vyčerpaná. Ale teď jí nemůžeme vůbec pomoct, dokud je v tom stavu." Zamumlala Elena a Bonnie jako v odpověď zalapala po dechu a podívala se na nás všechny.
,,Probudili se, doufám, že jsme dost daleko," řekla nám všem, vytáhla kapesník a jakoby nic si otírala krev na tváři.
,,Samozřejmě, jsem rychlík." Zasmál se Damon a jel dál. Tohle rozhodně byla jízda proti předpisům. Takže jsme jeli. Já bez svých věcí, dokladů, peněz. Nic jsem neměla, všechno měl Klaus. Vážně… tohle mi byl čert dlužen!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu

KLIK :)

Komentáře

1 Alexis8301 Alexis8301 | E-mail | Web | 15. března 2014 v 15:54 | Reagovat

A ja som sa tešila, že ide späť ku Klausovy. :-?  :-D Ale on ju predsa nenechá utiecť, nie? :D Krásna kapitola, teším sa na ďalšiu! :D

2 :)) :)) | 15. března 2014 v 17:52 | Reagovat

Krásné a doufám, že se Caroline k němu vrátí... :-)

3 bara bara | 15. března 2014 v 17:56 | Reagovat

super uz se tesim na dalsi :-)

4 Perla Perla | Web | 15. března 2014 v 20:05 | Reagovat

Nakoľko som celý týždeň nemala čas a ni príležitosť, čítala som to, no nestihla to komentovať a preto to idem napraviť.
Všetky časti boli skvelé! Naozaj, nesmierne sa mi to páči. Som zvedavá, čo urobí Klaus teraz, pretože bude vytočený a je vidieť, že chce pri sebe Caroline stoj čo stoj. Možno zabije niekoho z jej priateľov... ale koho? :-?
Nuž, som zvedavá na ďalšiu časť.
BUde ešte dnes? :-)  :-)

5 Tew* Tew* | Web | 15. března 2014 v 20:17 | Reagovat

[4]: Možná bude, ale nejspíš to nechám na těch šest komentářů a nebo minimálně 5.. :D Takže uvidíme, no a v další kapitolce bude takové zamotání příběhu, že jsem se v tom ani já nevyznala! :D

6 Erin Erin | 17. března 2014 v 9:16 | Reagovat

páni to bude ale šrumec - Kalus bude hóóóóódně vytočený....tohle někdo odskáče životem....jinak parádní ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama