It's Our Beggining, Caroline ► 7. Kapitola

16. března 2014 v 13:31 | Tew* |  It's Our Beginning, Caroline
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Klaus & Caroline
Hl. postavy: Klaus, Caroline, Elijah, Marcel, Rebekah, Katherine
Vedlejší postavy: Elena, Damon, Stefan, Bonnie, Tyler....
Anotace: Caroline se dozvěděla o upírech od jedné ze svých nejlepších kamarádek, která je shodou okolností čarodějka. Jenže co se stane, když záhadný cizinec bude chtít vědět vše o jejích přátelích a ji samou si oblíbí tak, že se Caroline ocitne v letadle, místo ve své posteli v Mystic Falls?
Tew*: Další kapitolka, snad se bude líbit a budete komentovat, budu za to moc ráda. :)

Tentokrát, budu opravdu veeelmi zlááá! :D Za méně než 6 KOMENTÁŘŮ, nepřibude další kapitolka. :D Budu veeeelmi zlobivá a tímto to pokračuje. :D


Jeli jsme už dobré tři hodiny a nikdo nemluvil. Elena a Damon se vepředu drželi občas za ruce. Stefan s Bonnie pozorovali okolí a já koukala jen do svého klína a přemýšlela. Doufala jsem, že nás nenajdou. Chtěla jsem jen zalézt do postele, chtěla jsem domů. Vidět svou mámu, i když mi šíleně lezla na nervy. Vidět tátu. Chtěla jsem... být zase se svou rodinou, chodit do školy a organizovat akce. Chtěla jsem svůj starý život ještě před upíry a čarodějkami a hybridy a vlkodlaky a bůhví ještě čím.
,,Zastavíme na benzínce, potřebuju benzín. Bude to rychlé, takže jestli si chcete odskočit, tak rychle." Řekl Damon do ticha. Vděčně jsem přikývla. Potřebovala jsem se protáhnout. Vystoupili jsme, a zatímco Damon tankoval a tulil k sobě Elenu, no vážně, ti se od sebe nehnuli, jsem šla k benzínce, že se podívám, co tam je.
,,Car! Tady máš, kup si něco k jídlu, musíš mít hlad." Usmála se na mne ochranitelsky Elena a podala mi pár bankovek.
,,Děkuju," oplatila jsem jí úsměv a bankovky si vzala. Přešla jsem dovnitř a rozhlédla se. Asi si dám bagetu, nejspíš s kuřecími kousky. Mňam! Přešla jsem k chlaďáku a prohlížela si bagety. Jako na potvoru byli všechny kuřecí vyprodané. Povzdychla jsem si a rozhlížela jsem se. Tak tuňákový sendvič, ten je taky moc dobrý. Vzala jsem si ho a šla k pokladně, ale zastavila jsem se. Ucítila jsem krev. Spoustu krve. Dala jsem sendvič na své místo, peníze schovala do kapsy a přeběhla lidskou rychlostí k pokladně. Naklonila jsem se přes pult a drobně jsem vykřikla. Ta žena ležela na zemi v kaluži krve a s rozpáraným hrdlem. Sáhla jsem si na krk. Udělalo se mi špatně z pohledu na krev. No nejsem to ale skvělá upírka? Přeběhla jsem pult a zastavila se na kraji kaluže. Hluboce jsem dýchala, snažila se nedbat na tu krev všude kolem a na svůj hlad po ní. Klekla jsem si k té ženě a zkusila na nepotrhané části krku najít pulz. Byl tam! Slabý, ale byl! Rozhlédla jsem se a uviděla telefon. Rychle jsem ho vzala a vytočila 911. Oznámila jsem jim to a zavěsila. Rozhlédla jsem se. Elena a Damon se podívali mým směrem a jako kdyby tušili, zamkli auto a vydali se sem. Bonnie se Stefanem zůstali v autě.
,,Co se děje?" zeptala se Elena, když vběhli dovnitř. Ale hned zůstala stát a podívala se na mě. Byla jsem od ženiny krve.
,,Ta žena má prokousaný krk, potřebuje pomoc…" zašeptala jsem. ,,Volala jsem záchranku, ale bojím se, že jí nebudou moct pomoci." Kuňkla jsem. Elena přikývla a odkašlala si.
,,Dám jí krev," protočil Damon oči a přešel k nám. Dřepl si vedle ženy a pozoroval ji. Až příliš dlouhou dobu na mě. Pak si prokousnul zápěstí a dal té ženě napít jeho krve.
,,Ale vždyť.. proč ji chceš měnit na upírku?" zeptala jsem se zmateně.
,,Car, pokud ta žena zemře s jeho krví, stane se z ní upírka, ale jinak upíří krev léčí," usmála se Elena a postávala u vchodu. Slyšela jsem záchranku, museli být blízko. Díky bohu. Damon odtáhnul zápěstí a já viděla, jak se rána na krku hojí. Sanitka zaparkovala před vchodem a vyběhli z ní záchranáři.
,,Tady!" zvolala jsem a s Damonem jsme odstoupili od té ženy.
,,Ztratila hodně krve," řekl jeden ze záchranářů a klekl si vedle ní. Nahmatal pulz a pak se zamračil. Viděl hojící se ránu. ,,Tohle je divné," zamumlal. Damon se ušklíbnul a nahnul k němu.
,,Není to divné, prostě ji ošetřete a vezměte do nemocnice," řekl mu. Chtěla jsem ho praštit, ale záchranář udělal, co mu Damon řekl a my je radši nechali, odešli před benzínku. Přijelo tam černé BMW a vystoupil z něj chlápek tak kolem třiceti. Byl celkem pohledný a tak si nás všechny prohlédl. Muselo to být k popukání. Záchranka, já kalhoty od krve té ženy. Pak přijela policie. No, opravdu skvělé. Teď ještě, aby přijel K-. Ach, proč já jen na to myslím, když to hned přivolám? Podívala jsem se na černý hummer, jak zastavil a vystoupil z něj Klaus, následovaný Elijahem a Katherine. Podívala jsem se na Damona s Elenou. Bylo tady moc lidí.
,,Jsem David Moore, vedoucí této pobočky, smím se zeptat, co se to tu děje?" zeptal se ten pohledný třicátník policistů. Ti ukázali na nás a pak na sanitku a mluvili s ním o tom, co se stalo. Klaus si to zatím šel k nám. Vystrašeně jsem koukla na okolí.
,,Běžte do auta. Hned!" řekla jsem Eleně a Damonovi. Ten kývnul a chytil Elenu, ale ta mne chytila za ruku a vytrhla se Damonovi.
,,Nikam nejdu," zavrtěla hlavou má upíří nejlepší kamarádka.
,,El, běž prosím s Damonem, já tohle vyřeším sama." Požádala jsem ji. Smutně na mě koukala a pak se podívala na Klause, který vypadal sebevědomě, ale zároveň dost naštvaně.
,,Budeme u auta," kývla a šla s Damonem k autu, záda poraženecky shrbená. Klaus už mne chytal za nadloktí, ale to k nám přišel jeden z policistů a ten David, nebo jak.
,,Vy jste našla Cassie?" zeptal se mne ten David.
,,Pane Moore, tohle je policejní vyšetřování, potřebuji se této slečny zeptat, co se stalo," zamračil se na něj policista.
,,Našla jsem ji já," přikývla jsem a nervózně těkala pohledem z Klause na ty dva.
,,Děkuji, že jste jí zachránila život," usmál se ten pan Moore. Oplatila jsem mu úsměv, ale Klaus přitlačil na mé nadloktí. Sakra, vždyť to bolí!
,,Ráda jsem pomohla, doufám, že bude v pořádku," kývla jsem a zamračila se na Klause.
,,Jak jste ji našla?" zeptal se ten policista.
,,Šla jsem si koupit něco k jídlu, ale když jsem šla k pokladně, nikdo tam nebyl a já uslyšela takové tiché.. ehm.. zachroptění…" řekla jsem. Přece neřeknu, že jsem cítila krev, no ne? ,,Odložila jsem sendvič, co jsem si chtěla koupit, zpátky a šla opatrně k pokladně. Nahnula jsem se a uviděla tu ženu v kaluži krve. Udělalo se mi zle, ale hned jsem to překonala a přeběhla k ní. Zjistila jsem, zda má pulz a pak zavolala záchranku." Řekla jsem a i při vzpomínce na tu kaluž krve mi bylo zle. Musela jsem zezelenat, protože ode mne odstoupili oba muži. Klaus mne dál držel. ,,Pak.. pak přišli mí přátelé a pomohli mi. To je všechno. Neviděla jsem nikoho jiného. Na celé benzínce jsme byli jen my." Dopověděla jsem to a policista si to dozapsal.
,,Děkuji vám, slečno…?" naznačil.
,,Caroline Forbesová," odpověděla jsem ochotně.
,,Děkuji, slečno Forbesová. Prozatím je to vše, zavolejte mi na tenhle telefon, kdybyste si vzpomněla na víc." Podal mi vizitku a pak odešel dovnitř benzínky.
,,Mohu pro vás něco udělat?" zeptal se mne ten David, vděčnost z něj jen sálala.
,,Ehm… no, myslím, že ne," pousmála jsem se a Klaus mou rukou trhnul. ,,Au," kníkla jsem.
,,Myslím, že to tu slečnu bolí, pane." Zamračil se pan Moore na Klause. Na sucho jsem polkla.
,,Nebolelo, věřte mi," ovlivnil ho Klaus.
,,Pokud pro vás tedy budu moct něco udělat, zavolejte mi," usmál se David a podal mi svou vizitku. Pak se rozloučil a odkráčel k policistům. Osaměla jsem s Klausem. Schovala jsem tu vizitku do zadní kapsy mých už nepoužitelných džínů. Potřebovala jsem sprchu a čisté oblečení.
,,Utekla jsi. Znovu," zavrčel Klaus a otočil mne čelem k sobě. Sklopila jsem pohled k zemi.
,,Nedal jsi mi na výběr, Klausi," zašeptala jsem.
,,Ale ano, dal jsem ti na výběr," zavrčel znovu. Zamračila jsem se a vzhlédla.
,,Dal jsi mi na výběr mezi vězením a zabitím mým přátel!" zasyčela jsem vzpurně.
,,To byli mé nabídky, ale ty jsi je zahodila a odsoudila tak své přátele k záhubě." Zamračil se Klaus.
,,Ne, prosím… nechci, aby se jim něco stalo. Snažili se mi pomoct. Chtěli mne zachránit!" naléhala jsem. Cítila jsem, jak mne pálí slzy, které se co nevidět objeví.
,,Pozdě," odtušil Klaus.
,,Ne, prosím ne!" vzlykla jsem a rozplakala se. Jo, to jsou ty zvýšené emoce. Zarazil se, když mne viděl plakat. Viděla jsem v jeho tváři, jak se rozhodoval.
,,Caroline!" zvolala Elena, ale nemohla jít k nám. Hlídali je Elijah s Katherine.
,,Prosím! Nesmím o ně přijít. Snažili se mi jen pomoct," vzlykala jsem. Viděla jsem rozmazaně, jak moje oči byly zaplavené slzami.
,,Pojedeš se mnou zpátky do New Orleans. Nebudeš už utíkat a nikomu volat o pomoc. Pokud to splníš, nezabiju je a ani je nebudu mučit. Ale pokud tě přijdou zase zachránit, tak zemřou." Řekl Klaus. Dívala jsem se na tu krásnou tvář a divila se, jak někdo takový může být tak krutý.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu

KLIK :)

Komentáře

1 :)) :)) | 16. března 2014 v 15:04 | Reagovat

Hezké!! Jsem zvědavá, co bude dál!! :-)

2 bara bara | 16. března 2014 v 15:07 | Reagovat

super uz se tesim na dalsi :-)

3 Verca Verca | 16. března 2014 v 15:09 | Reagovat

S tou ženou mě to dostalo, stejně tak i  s tou Caroline, co si po myslela v poslední větě :-) Z toho se něco vyklube :-)

4 Perla Perla | Web | 16. března 2014 v 16:31 | Reagovat

Tak som teda dosť zvedavá na pokračovanie. Len aby bolo čo najskôr. Caroline si myslím bude chvíľu plakať nad stratou, no ona sa cez to dostane, myslím. :)

5 Alexis8301 Alexis8301 | E-mail | Web | 16. března 2014 v 16:34 | Reagovat

No, ak by som povedala, že ma mrzí, že ju chytil, klamala by som. :-D  :-D Priamo skáčem nadšením, že ju chytil! :D :D Klaroline krv nezapriem! :D Krásna kapitola, máš skvelú predstavivosť! :D

6 Adél Adél | 16. března 2014 v 16:41 | Reagovat

Tak nějak jsem vsázela, že jim dojde benzin :-D A že čirou náhodou se střetnou s Klausem :-D

7 Tew* Tew* | Web | 16. března 2014 v 16:54 | Reagovat

Páni, jsem překvapená, ale jsem moc ráda. :) Opravdu je tu šest komentářů! :) Za to přidám další kapitolku! :)

8 Erin Erin | 17. března 2014 v 9:48 | Reagovat

aj slečna už si všimla, že je Klaus i krásný....no tak teď se snaž Caroline - buď hodná holka... ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama