It's Our Beggining, Elena ► 19. Kapitola

4. března 2014 v 8:00 | Tew* |  It's Our Beginning, Elena
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Damon & Elena
Hl. postavy: Damon, Elena, Stefan
Vedlejší postavy: Jenna, Jeremy, Bonnie, Caroline, Katherine, atd...
Anotace: Elena je obyčejná dívka, která se stále vyrovnává se smrtí svých rodičů. Ve škole poznala tajemného Stefana a myslí si, že on by jí možná pomohl přemoct srdcebol. Líbí se jí, ale líbí se ona jemu? A navíc jí začínají chodit růže od tajemného cizince. Kdo zatím je? Jak se vypořádá se všemi novinkami? A co když tajný ctitel nebude vysněným princem na bílém koni, jak si myslela?
Tew*: Konečně pokračování, snad se bude líbit. :) Do konce této povídky je jen pár kapitol, tak prosím každého, kdo si to přečte o komentář. :)

Budu ráda za každý komentář! :)


Scházela jsem pomalu do sklepa s věrným závěsem za zády. Elijah a Damon, dokonce i Stefan. Pomaličku jsem pokračovala dolů, jako kdybych chtěla co nejvíc oddálit setkání s Katherine Mrchou Piercovou. Přešla jsem až ke dveřím do cely. Odemkla jsem a pustila Elijaha dovnitř. Katherine zvedla pomalu hlavu. Vypadala bledá jako stěna. Měla kruhy pod očima. Na těle zaschlou krev. Už to nebyla ta primadona v podpatcích a přiléhavém oblečení. Tohle byla zruinovaná verze mé dvojnice. Když však Katherine bloudila pohledem po mně a bratrech, vyhýbala se záměrně pohledem na Původního. To nebylo dobré. Elijah se usmál a přešel až k ní. Přidřepnul si, jak jinak než elegantně, k upírce a zvedl ji bradu a ukotvil její pohled se svým.
,,Zdravím, Katarino." Řekl s úsměvem na tváři. Abych pravdu řekla, nezáviděla jsem jí.
,,Elijah Mikaelson." Zachraptěla má dvojnice. Nebylo to přímo zachraplání, ale takový skučivý a škrábavý hlas. Hororový hlas. Přitiskla jsem se k Damonovi, který mne objal a políbil do vlasů. ,,Co dělá někdo jako ty na tomhle bohem zapomenutém místě?" ptala se skřípavě dál a pozorovala ho. Zdálo se mi to nebo se jí dělaly všude vrásky jako babce?
,,Hledám tě, drahá Katarino. Napáchala jsi dost škody. Ale ta se dá napravit." Odpovídal s úsměvem a arogancí v hlase. Katherine se unaveně usmála a zavřela oči.
,,Ke Klausovi a vaší všivé rodině se nepřiblížím ani na dvacet metrů." Odsekla upírka. ,,Všichni jste darebáci. Jen ty jsi darebák s charismatem." Zasmála se skřípavě, až jsem si musela zakrýt uši.
,,Můj bratr nalezl něco, na co je potřeba dvojnice," začal Elijah. Já i Kath jsme zpozorněly. ,,Pokud chce vytvářet své hybridy. Musí se jim jako první krev na přeměnu dát krev dvojnice. A nezáleží na tom, zda je od upírky či člověka. A jakožto zrádkyně… toho nejsi hodna, ale Elena je čestná dívka a tím pádem to tedy nebude ona, ale ty, kdo bude dávat svou krev drahým hybridům." Řekl to jako samozřejmost. Já se celá chvěla přívalem strachu, ale i taky úlevou.
,,Nikdy!" zasyčela ta přivázaná upírka přede mnou. Zněla o dost živěji než vypadala.
,,Drahá Eleno, donesla by jsi mi krev tady pro Katarinu?" zeptal se Elijah, ale nekoukal na mne. Koukal se dál na upírku, u které byl v podřepu.
,,J-jistě," špitla jsem, ale Damon mne nechtěl pustit. Povzdechla jsem si a políbila ho na rty. To ho vyvedlo z míry a já se tak mohla přemístit svou rychlostí pro krev. Samozřejmě byl hned u mě.
,,Neblázni!" řekl vrčivě.
,,Chtěl krev. Donesu mu krev." Řekla jsem jistojistě a sebrala z ledničky jednu krevní konzervu.
,,Pro Katherine, Eleno! Pro tu chladnokrevnou bestii, která ublížila nám všem. Všem!"zavrčel Damon a chytil mne za ramena. Zatřásl se mnou.
,,Já vím," šeptla jsem smutně. ,,Katherine je mrcha. Vím to, Damone. Nemusíš se bát, že bych to nevěděla, ale Elijah ji chce do své péče." Pokrčila jsem rameny a vydala se zpátky.
,,Sakra, Eleno!" zavrčel Damon a přemístil nás na druhou stranu chodby dál od cely. ,,Nech toho. Nemusíme to dělat. Vydáme mu ji tedy, když chceš. Ale bez krve. Dokud je tady, tak žádnou krev." Zahřměl jeho hlas a já trochu ucouvla.
,,Ať si to rozhodne Strojeňák sám." Odsekla jsem a přemístila se k Elijahovi, který, za nesouhlasného pohledu Stefana, měl bezvládnou Katherine v náručí.
,,Dej mi tu krev do kapsy. Postarám se, aby už nikoho z vás neobtěžovala. Ani vaši rodinu a přátelé. Toť mé slovo." Řekl Elijah a pozoroval mne. Strčila jsem mu tu krev do kapsy a pohlédla na Katherine. Měla zavřené oči, byla vrásčitá jako stará ženská. Bílá pleť jako křída kontrastovala s jejími prameny hnědých vlasů. Ruce jí volně spočívaly na hrudi toho všemocného upíra. Vypadala klidně, jako ticho před bouří. Kousla jsem se do rtu a pozorovala nesčetné rány, které jí poničily oblečení a zanechávaly na její bledé pokožce jizvy, jak neměla dlouho krev. Oblečení měla opravdu probodané, popálené. Už se nepodobala sobě samé. Vypadala jako troska. A já, i za to co provedla, tu trosku litovala. Vzala jsem sáček z Elijahovi kapsy a rozškubla ho. Všude se rozlila omamná vůně krve, až i mně nabíhaly sliny. Ovládla jsem se však a dala ji ke rtům Katherine. Všichni přihlížející zůstávali v šoku stát. Asi nikdo nečekal, že bych zrovna já mohla pomoct Katherine. Upírka pomalu zvedla unavená víčka, a když ucítila první kapku krve, tak otevřela čokoládové oči dokořán a sama se chopila sáčku. Pila až do dna. Její pokožka získávala živější barvu, jizvy mizely a vrásky taktéž. Katherine si oddechla a sáček pustila. Pak se vyčerpaně svezla zpátky k Elijahovi a okamžitě usnula. Prohloubil se jí dech. Poklidně oddechovala a já v očích Původního upíra uviděla lásku k této ženě. Miloval ji i po pěti stech letech. I po tom, co udělala. Stále ji miloval a úleva na něm byla znát taky. Pohlédl na mne a hrdě se i s ní narovnal.
,,Děkuji ti, krásná Eleno. Bylo mi potěšením tě poznat a doufám, že tvůj život bude takovým, jaký ho chceš mít." Řekl a s těmito slovy zmizel z místnosti jako pára nad hrncem i s dvojnicí v náručí. Zůstala jsem stát jako opařená a pak jsem pohlédla do tváří bratrů. Netvářili se zrovna nadšeně. Asi si to pěkně vypiju…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Clare Clare | 4. března 2014 v 14:16 | Reagovat

úžasný :-)

2 R│graphic blog R│graphic blog | Web | 4. března 2014 v 20:49 | Reagovat

strašne sa mi páči ten úvodník :D

3 Verca Verca | 4. března 2014 v 22:13 | Reagovat

Na tvůj blog jsem narazila dneska a po přečtení tvých povídek! WOW! Jiným slovem to ani nejde vyjádřit :-D Ještě když píšeš o DELENE a o KLAROLINE!  <3 Aby to nebylo moc dlouhé zkrátka jsem ti chtěla napsat, že se mi tato kapitolách líbí a divila jsem se, tomu co udělala El! Nečekala jsem to! A moooooc se těším na další :-)

4 bara bara | 5. března 2014 v 12:10 | Reagovat

:-)  :-)

5 Tew* Tew* | Web | 5. března 2014 v 16:25 | Reagovat

[3]: Děkuju, vždy potěší, když někdo napíše takhle dlouhý komentář a ještě ke všemu chváálu, úplně se to roztékám radostí :D

[1]:

[4]: Díky za komentáře :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama