It's Our Beggining, Elena ► 20. Kapitola

5. března 2014 v 18:30 | Tew* |  It's Our Beginning, Elena
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Damon & Elena
Hl. postavy: Damon, Elena, Stefan
Vedlejší postavy: Jenna, Jeremy, Bonnie, Caroline, Katherine, atd...
Anotace: Elena je obyčejná dívka, která se stále vyrovnává se smrtí svých rodičů. Ve škole poznala tajemného Stefana a myslí si, že on by jí možná pomohl přemoct srdcebol. Líbí se jí, ale líbí se ona jemu? A navíc jí začínají chodit růže od tajemného cizince. Kdo zatím je? Jak se vypořádá se všemi novinkami? A co když tajný ctitel nebude vysněným princem na bílém koni, jak si myslela?
Tew*: No, tak předposledn kapitolka. :) Pak u téhle povídky je jen epilog, takže doufám, že se bude líbit. Prosím, moc prosím o komentáře. :)

Budu ráda za každý komentář! :)


Měla jsem pravdu. Ihned jak jsme došli všichni do obýváku, sesypali se na mě jako supi na mršinu. Nadávali, že jsme neměli Katherine vydávat. Že jsme ji měli rovnou zabít, když byla možnost. Vymýšleli další a další způsoby a já jen mlčky poslouchala a pozorovala ty dva upíry, jak rázují po místnosti. Tohle se nedalo vydržet!

Chvíli po jejich uklidnění zazvonil domovní zvonek. Šla jsem tam já, protože ti dva by asi zardousili kohokoli, koho by potkali. Ve dveřích stála Caroline. Vypadala vyděšeně. Oči měla plné strachu, třásla se a kruhy pod očima svědčily o tom, že nespala. Vzala jsem ji dovnitř a šla s ní do kuchyně. Dala jsem jí sklenici džusu a postavila jsem na čaj. Pak jsem si k ní přisedla a pohladila ji po rameni. Škubla sebou a podívala se na mě.
,,Co se stalo?" zeptala jsem se jí opatrně. Pomalu si lokla džusu a nadechla se.
,,Byla jsem.. nakupovat a.. nějaký muž mne oslovil. Prý.. prý se jmenuje Klaus." Zašeptala Caroline nešťastně.
,,Klaus?" zeptala jsem se vyděšeně. Kamarádka přikývla.
,,On.. je upír, že Eleno?" zašeptala kamarádka a já jen pomalu přikývla.
,,Jak víš o upírech?" zeptala jsem se.
,,Bonnie je čarodějka, všechno mi řekla. I o tobě a bratrech." Odpověděla mi. Povzdychla jsem si.
,,Chtěla jsem ti to říct. Mrzí mě to," řekla jsem jí. Ona přikývla a objala mne. Pohladila jsem ji po zádech.
,,Ten muž byl… bála jsem se." Šeptala Caroline.
,,Všechno bude v pořádku, Car. Jen ho nesmíš zvát k vám dovnitř, ano?" optala jsem se jí. Ona přikývla a znovu upila džusu. Nalila jsem nám čaj.
,,Nevím, co bych bez tebe dělala. Bonnie je někde u babičky a já nevěděla, za kým jít. Jedině za svou nejlepší kamarádkou." Řekla potichu. Znovu jsem ji objala a přitiskla k sobě. Držela jsem ji u sebe a nechávala ji naříkat. Koukla jsem se na Damona a on jen přikývl a zmizel, jako kdyby věděl, na co myslím. Pak přišel zpátky a sedl si k nám.
,,Ahoj, Caroline." Pozdravil a usmál se. Caroline se na něj podívala a usmála se.
,,Ahoj, Damone." Oplatila mu to. Damon vytáhl přívěšek, který vzal tehdy mně. Prohlížela jsem si ho a koukala na něj jak na cizí. On ho pak jen pověsil na její krk a vytáhl lahvičku, ve které byla nějaká tekutina.
,,Tohle si dávej každé ráno do vody nebo do čehokoli. Stačí velmi malé množství, ale pak tě nebude moct žádný upír ovlivnit a kousnout, pít tvou krev." Řekl a vtiskl tu lahvičku do její dlaně.
,,Damone, co je to?" zeptala jsem se. Caroline přikývla, jako že to chce vědět taky a prohlížela si se zájmem ten přívěšek.
,,To je přívěšek se sporýšem a to je tekutý sporýš. Chrání to před ovlivněním." Řekl Damon v odpověď. Usmála jsem se na něj a Car taky. Pak jsme si začali povídat všichni tři o Klausovi. Stefan se k nám po chvilce přidal.

Když Caroline odešla, zhroutila jsem se na gauč a zavřela utrápeně oči. Klaus je v Mystic Falls. Klaus je v mém rodném městě. Elijah má Katherine a já jsem na dně.
,,Dáš si whiskey nebo burbon?" zeptal se mě Damon a koukal na mě. Pokrčila jsem rameny a natáhla ruku. Přistála mi v ní sklenička já si usrkla alkoholu. Whiskey to byla.
,,Jsem ta nejhorší upírka na světě a k tomu hrozná kamarádka." Povzdychla jsem si a posadila se.
,,Miláčku," povzdychl si Damon a sednul si vedle mě. Pohladil mě po koleni a loknul si své whiskey. Možná na povzbuzení? Ale proč?
,,Ano?" zeptala jsem se a pohrávala si se skleničkou v ruce.
,,Nikdy jsem nepotkal upíra, upírku, který by se takhle ovládal. Piješ krev lidí spolu se mnou, nemusíš se honit někde po veverkách jako Stefan. Ovládáš se naprosto dokonale. Přestaneš bez mého varování, že je pozdě. Máš duši oddanou svým blízkým. Vrháš se na pomoc všem." Vyjmenovával. Spíš vlastně blábolil nesmysly. Znovu si loknul ze sklenky a slastně zabručel. Musela jsem se usmát. ,,Když jsem držel Caroline v zajetí, abych tě dostal k sobě, tak jsi mi skočila přímo do náruče jen proto, aby se jí nic nestalo. Bránila jsi každého milovaného." Řekl a usmál se. ,,Proto tě miluju. Protože jsi krásná, odvážná, chytrá a obětavá. Obětuješ i život pro záchranu svých milovaných." Dodal s úsměvem.
,,Taky tě miluju," odpověděla jsem a chytla ho za ruku. ,,Navždy," dodala jsem pro jistotu a klid našich duší.
,,Slib mi, že se budeme stranit Původním a nebezpečí, jak jen to půjde. Nechci o tebe přijít." Řekl a líbnul mne na hřbet ruky.
,,Pokusím se," uculila jsem se provokativně. Damon se zasmál, sebral nám skleničky a zapnul přehrávač. Začala hrát má oblíbená písnička. Ed Sheeran - Kiss Me. Přitáhnul si mne do tanečního držení a já si s úsměvem opřela čelo o jeho rameno. Pomalu jsme tančili, tiskli se k sobě. Pak mne Damon roztočil, a když si mne přitáhnul zpátky k sobě, tak jsme se vášnivě políbili. Zavrněla jsem blahem stejně jako on. Líbali jsme se, tiskli k sobě a za námi plápolal oheň v krbu. V pozadí hrál Ed svou píseň Kiss Me a my se dál líbali. Polibky se stávaly vášnivějšími, naléhavějšími a já se jim zplna oddávala. Dávala jsem do nich všechnu svou lásku, touhu. Přemístili jsme se ke stěně, kde jsem odhodila skříňku s lampou a o stěnu opřela Damona. Jeho košile se pod mýma rukama roztrhla a já po ní přejela nenechavýma rukama.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bara bara | 5. března 2014 v 18:50 | Reagovat

:-)  :-)

2 Clare Clare | 5. března 2014 v 19:01 | Reagovat

krásný :-)

3 terulka terulka | 5. března 2014 v 20:18 | Reagovat

Nádhera :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama