My charming enemy ► 1. Kapitola

15. března 2014 v 17:37 | Tew* |  My charming enemy
Téma: The Vampire Diaries & Charmed
Pár: Kol & Elena
Hl. postavy: Elena, Kol, Chris, Paige, Piper, Phoebe, Klaus, Rebekah, Elijah, Caroline
Vedlejší postavy: Henry, Leo, Bonnie, Wyatt, Coop
Anotace: Elena žije v San Franciscu se svou rodinou, která není zrovna moc normální. Jsou to totiž čarodějky, nadpřirozené bytosti, se kterými je neradno si zahrávat. Elena však v létě odletěla se svým bratrancem Chrisem do Francie na stáž, na uměleckou školu. Jenže co se stane, když narazí v letadle, na cestě zpátky, na velmi pohledného muže?
Tew*: Je tu další kapitolovka na blogu, doufám, že se pokračování bude líbit. :) Je to nezvyklý pár, ale já je prostě miluju! :D

Moc prosím o komentáře, abych věděla, zda se líbí! :)


Byli jsme už takovou hodinu ve vzduchu a já se snažila spát, bohužel mi to nešlo, jelikož jsem na sobě pořád cítila pohled onoho neznámého cizince vedle mě.
,,Je strašidelné, jak mě pořád pozorujete," šeptla jsem a otevřela jen jedno oko. Usmíval se a nespouštěl ze mě pohled.
,,Přijdete mi roztomilá," usmál se klidně a uvelebil se více do sedačky.
,,Snažím se spát, jsem překvapená z první třídy a nemám ráda přistávání a startování letadel." Řekla jsem a posadila se normálně.
,,To nemá rádo hodně lidí," zasmál se. ,,Jsem Kol Mikaelson," představil se ještě a nabídl mi ruku.
,,Elena Mitchellová," přijala jsem jeho ruku. Řekla jsem mu jméno mého otce, přeci jen se mi nechtělo říkat celé jméno, i matčino. Když jsem chtěla ruku odtáhnout, tak si ji přitáhnul ke rtům a políbil mne na ni. Překvapeně jsem zamrkala a pousmála se.
,,Takže máš namířeno do San Francisca?" zeptal se a přešel tak do tykání.
,,Ano, letím domů." usmála jsem se na něj. ,,A ty přestupuješ na další let nebo taky končíš tady?" zeptala jsem se a pozorovala jeho úsměv.
,,Taky je to má koncová zastávka. Spolu s mými sourozenci," dodal s úsměvem a já se zvědavě rozhlédla po první třídě, zda neuvidím někoho, kdo je mu podobný.
,,A kde jsou?" zeptala jsem se s pousmáním.
,,Rebekah, má sestra, je v turistické třídě, prý se jí tam líbil jeden kluk a Nik, můj bratr sedí támhle," ukázal na druhou stranu první třídy. Byl tam muž s popraškem vousů na tvářích a světle hnědými vlasy. Byl velmi pěkný, nebýt těch tvrdých rysů. ,,A vedle něj je Elijah, můj druhý bratr," ukázal na muže vedle, který byl v obleku, vypadal velmi elegantně.
,,Takže vy všichni v první třídě a jedině vaše sestra letí v turistické? No tedy!" zachichotala jsem se. Tohle bylo opravdu pěkné.
,,Ano, možná jsi ji tam viděla, taková roztomilá blondýnka," zamrkal pobaveně.
,,Ta asi seděla vedle Chrise, mého bratrance," pousmála jsem se na něj.
,,Tak to bude nejspíš ten kluk, který se jí líbil," řekl mi s pousmáním a pobaveně zavlnil obočím. Zasmála jsem se.
,,Takže.. ona sedí na mém místě a já na jejím, je to tak?" optala jem se zvědavě.
,,Ano, ona chtěla poznat jeho a já tebe," přiznal a já se začervenala.
,,Proč by jsi to chtěl? Nechápu to," špitla jsem a on se uchechtnul.
,,Jsi krásná, kolem tebe atmosféra záhadna a jsi taková usměvavá, prostě.. nádherná," řekl klidně a usmál se. To mě přimělo zčervenat ještě více.
,,Děkuji," špitla jsem a zastrčila si pramen vlasů za ucho.

Pohled Kola:
Byla roztomilá, taková správná. Nevím jak jinak bych to řekl. Ten způsob, jak si strkala pramen vlasů za ucho, jak se červenala. Bylo mi líto, že zrovna jí, musím tohle udělat. Ale už to musí skončit. Musí skončit válka mezi čarodějkami a upíry. Obzvlášť její rodinou.
,,Omluv mě," usmála se a vstala, zkontrolovala, zda má veškeré oblečení správně a odešla na toaletu. Ano, i při tomhle byla roztomilá a krásná.
Vstal jsem a přešel za bratry, kteří mne se zájmem pozorovali.
,,Proč si vlastně sedla k tobě, vždyť ty to akorát kazíš, bratříčku." Uchechtnul se Klaus, můj bratr hybrid. Moc se nemusíme, ale i přesto držíme jako rodina.
,,Nejspíš proto, že ty vypadáš jako zdechlina," zavrčel jsem na něj. Měl jsem blbou a zároveň skvělou náladu. Byl jsem naštvaný na to, že jí musím ublížit, když byla tak nevinná. Ale byl jsem šťastný, když jsem byl u ní, i tak krátkou dobu.
,,Kole, potřebujeme ukončit tuhle válku mezi námi, Rebekah taky pomáhá, s tím Chrisem. Budeme tak všichni už v bezpečí a v klidu." Uklidňoval mne Elijah. Ano, můj klidný bratr v obleku.
,,A aby náš hybrídek mohl v poklidu vytvářet posluhovače," zavrčel jsem na ně a obrátil jsem se k odhodu. Šel jsem na své místo, kde jsem se setkal s přicházející Elenou. Usmála se a sedla si zpět na místo.
,,Nevíš, jak dlouho se ještě poletí?" zeptala se, když jsem usedal.
,,No, dej tomu ještě hodně času," usmál jsem se a mrknul jsem na ni.
,,Jo, to bude chtít ten spánek, ale to nepůjde, když na mě budeš tak strašidelně koukat," zasmála se a přikryla se dekou, co tu měla na sedadle od letušky. Nedivím se jí, v Paříži by teď byla hluboká noc, takže ano, musela spát, potřebovala to.
,,Budu tě hlídat jako oko v hlavě," řekl jsem klidně a ona se zachichotala a pak se schovala pod deku a uvelebila se. Vypadala jako malé roztomilé kotě.
,,Spi taky!" řekla spod deky smějíc se a já se uchechtnul a přikryl se tedy taky.
,,Už se uvelebuji taky," ujistil jsem jí a spod deky vykoukl kus její roztomilé hlavy s těma velkýma hnědýma očima.
,,Dobře, ale žádné pokukování!" zachichotala se a ukázala na mě ukazováčkem, který vytáhla taky ven. Zasmál jsem se.
,,Jsem moc hodný," usmál jsem se a ona přikývla a zavřela oči. Pozoroval jsem ji, jak usíná a poté si ji jemně přitáhnul do náruče a nechal ji spát. ,,Dobrou noc, krásná čarodějko." Zašeptal jsem jí do vlasů a jemně ji do nich líbnul. Beznadějně jsem si ji oblíbil.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu

KLIK :)

Komentáře

1 bara bara | 15. března 2014 v 18:01 | Reagovat

super uz se tesim na dalsi :-)

2 R│graphic blog R│graphic blog | Web | 15. března 2014 v 21:02 | Reagovat

pekné :D

3 Erin Erin | 17. března 2014 v 9:58 | Reagovat

krásný začátek....zní to zajímavě a slibně ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama