My charming enemy ► 2. Kapitola

19. března 2014 v 19:09 | Tew* |  My charming enemy
Téma: The Vampire Diaries & Charmed
Pár: Kol & Elena
Hl. postavy: Elena, Kol, Chris, Paige, Piper, Phoebe, Klaus, Rebekah, Elijah, Caroline
Vedlejší postavy: Henry, Leo, Bonnie, Wyatt, Coop
Anotace: Elena žije v San Franciscu se svou rodinou, která není zrovna moc normální. Jsou to totiž čarodějky, nadpřirozené bytosti, se kterými je neradno si zahrávat. Elena však v létě odletěla se svým bratrancem Chrisem do Francie na stáž, na uměleckou školu. Jenže co se stane, když narazí v letadle, na cestě zpátky, na velmi pohledného muže?
Tew*: Je tu další kapitolovka na blogu, doufám, že se pokračování bude líbit. :) Je to nezvyklý pár, ale já je prostě miluju! :D

Moc prosím o komentáře, abych věděla, zda se líbí! :)


Pohled Eleny:
Seběhla jsem schody z letadla a uvítala slunce v San Franciscu. Dorazli jsme domů. Konečně! Žádné telefonáty, žádné kontroly od Chrise. Teď budu zase volná, v klidu si budu užívat prázdnin s kamarádkami a ještě ke všemu možná i s Kolem. Je milý, chová se ke mně, jako kdybych byla to nejdůležitější na světě.
Prohrábla jsem si prsty vlasy a odfoukla si neposlušný pramen vlasů z obličeje.
,,Vezmu tě autem," objevil se u mne můj záhadný cizinec (tedy Kol) a usmál se.
,,S Chrisem nás vyzvednou už, neboj se." Mávla jsem nad tím rukou, nebudu ho přeci zneužívat.
,,El! Klidně jeď, já pro něco skočím domů a sejdu se pak s Bex, takže to vysvětlím. Vezmu ti kufr, jestli chceš." Dodal Chris a usmíval se jako měsíček na hnoji.
,,Ne, kufr si vezmu, díky." Řekla jsem překvapeně a až příliš pozdě jse si všimla, že můj kufr je nakládán do límuzíny. Proboha, proč se dává můj milovaný fialový kufr do limuzíny?!
,,Vezmu ho já a ty se připojíš. Pojedeš domů limuzínou, no neber to." Řekl Kol a už mě táhl k té podlouhlé obludě, ve které jsem seděla jen jednou. Když jsem jela s Bonnie a Car na maturitní ples.
,,Kole, já nevím, neměla bych," zavrtěla jsem hlavou, tohle se mi nelíbilo. Chtělo by to, abych uměla předpovídat budoucnost jako teta Phoebe. Ta vždycky ví, co se stane.
,,Nesmysl, bude sranda!" prošla kolem nás to blondýnka a zalezla dovnitř. Můj bratranec se mezitím vypařil, jak je mu podobné. Skvěle! Jsem v tom ponechána sama. Zalezla jsem dovnitř auta a rozhlížela se. Museli být fakt hodně bohatí, když mají limuzínu.
,,Klid, El. Limuzína tě nekousne," ujišťoval mne Kol.
,,Ale můj bratr možná ano!" uchechtla se Rebekah a nalila si šampaňské. ,,Dáš si, čarodějko?" zeptala se a já zavrtěla hlavou, nesnáším alko- Cože? Jak mi to řekla? Ztuhla jsem a dívala se z jednoho na druhého. Auto už jelo a všichni na mě koukali s úsměvem. Ach můj bože, do čeho jsem se to namočila?
,,Jak jsi mi to řekla?" zeptala jsem se a snažila se hrát hloupou. Kdo jsou? Nebo spíš, co jsou? Démoni? To snad ne, aspoň doufám.
,,Čarodějko, to snad jsi, ne? Malá Halliwellka, nebo jak se to vlastně jmenuješ. Vím jen, že tvůj bratranec Chris je rozhodně Halliwell, takže.. jaké je tvé jméno, zlato?" usmála se na mě a já pocítila silné mrazení, které mi přejelo po páteři. A kruci, kruci, kruci!
,,Nech ji být, je vystrašená!" zavrčel Kol po chvíli ticha a já na něj jen zírala. On je s nimi a přesto se mne snaží aspoň malinko chránit? Proč se vždycky musím dostat do těhlech situací zrovna já? Proč ne Chris? Nebo někdo jiný? Kruci!
,,Kdo jste?" zeptala jsem se šeptem.
,,Původní upíři, lásko a chceme mít konečně pokoj od čarodějek." Odpověděl mi Klaus, jak ho Kol představil v letadle. Zamračila jsem se, jak jsem se probírala vzpomínkami, zda nebylo něco v knize, ale nic tam o nich nebylo. Ale... varovali mě. Do háje zeleného!
Zkusila jsem se přemístit, ale nešlo to. Proč jsem se nemohla jako světlonoš přenést pryč? Vždyť tohle bych měla umět.
,,Tvé schopnosti nebudou fungovat, jelikož jsme ti, když jsi spala, píchli jednu látku. Ta potlačuje tvé schopnosti." Vysvětlil mi kravaťák, takzvaný Elijah. Těkla jsem pohledem ke dveřím a rychle se škrábala na nohy, abych vyskočila z auta, protože tak rychle jet nemohlo, ale to mne chytil Kol kolem pasu a přitáhl si mne na klín, aby mne držel a nemohla jsem utéct.
,,To už nedělej, Eleno. Chris vyřídí, že tě máme a jakmile se čarodějky vzdají, propustíme tě." Zašeptal a pohladil mne po boku. Otřásla jsem se odporem a zavřela oči.

Pohled Kola:
Třásla se mi na klíně jako ratlík. Byla vystrašená a já tak hned poznal, že mnoho démonů nepoznala a už vůbec ne upírů. Divil jsem se i, že nekřičela, ale byla statečná. Nepochybně se právě snažila znovu přivolat své schopnosti, ale ta látka, co jsme jí dali, působí velmi dobře. Viděl jsem dokonce i teď, místo vpichu. Přímo do jejího ramene, kde zůstala ještě miniaturní tečka.
Byla naštvaná, nemohl jsem se divit, ale já ji přece chtěl chránit. Musel jsem ji hodně ranit, když jsem viděl odpor v jejích očích, tu znechucenost, když se na mne podívala.
,,Takže.. co si trochu pohrát a-"
,,Ne, Rebeko, nic jí neuděláš!" zavrčel jsem na sestru. Ona a její nálady. Jednou je veselá a jednou zase kuchá všechny kolem.
,,Kole, radši se k ní moc nepoutej, ještě by jsi se mohl zamilovat!" zasmál se mi můj bratr hybrid do tváře a já ucítil, jak se Elena napjala pod jeho slovy. Cítila ke mně něco? Mohla jen za ten let začít něco cítit? Ke mně? K někomu, kdo si nezaslouží být milován?
,,Buď ticho, Niku, nebo ti ten úsměv servu z tváře." zavrčel jsem a přitiskl Elenu víc k sobě.
,,Uklidněte se vy všichni. Chováte se jako malé děti!" zamračil se na nás Elijah a urovnal si oblek. A tak jsme se uklidnili po zbytek cesty k našemu sídlu v San Franciscu. Snad se bude Eleně líbit její nový pokoj. Bude bydlet totiž se mnou a to se líbí obzvlášť mně. Zamluvil jsem si to jakmile jsem se probudil a ona ještě v klidu spala, přitulená na mé hrudi. Moje krásná čarodějka. Tedy...ehm... zrovna teď bez její moci.

Vzal jsem Elenu do náruče a nesl ji domem k mému pokoji. Nesl jsem ji po schodech a pozoroval její tvář. Byla naštvaná, nepromluvila ani slovo a jen koukala před sebe. Všimla si vůbec, že jsem ji nesl?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu

KLIK :)

Komentáře

1 bara bara | 19. března 2014 v 19:34 | Reagovat

pani uz se tesim na dalsi :-)

2 Alexis8301 Alexis8301 | E-mail | Web | 20. března 2014 v 13:45 | Reagovat

Nemám veľmi rada pár Kol a Elena, ale toto je skvelé! Úplne si ma vtiahla do deja! :D A teraz nás necháš čakať? Prosím, čo najskôr pridaj ďalšiu kapitolu. :D

3 LinDee LinDee | Web | 20. března 2014 v 20:23 | Reagovat

Krása :) Je to vážně moc pěkný! :)

4 Erin Erin | 26. března 2014 v 15:57 | Reagovat

zajímavý nápad....vypadá to velmi slibně ;-)

5 Perla Perla | Web | 19. dubna 2014 v 13:09 | Reagovat

Časť bola ksvelá, naozaj sa mi páčila Rebekah a to, aký bol Kol ochranársky.... len jedno mínusko by som dala za tú prezývku El. Neviem prečo, ale mne to tak píli uši... akoby som počula kamošku keď povie spolužiačke Čawko El, a potom hneď Eli... ale to je len môj taký odpor menší k všetkým prezývkam, takže si z toho nič nerob. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama