My charming enemy ► 3. Kapitola

29. března 2014 v 13:28 | Tew* |  My charming enemy
Téma: The Vampire Diaries & Charmed
Pár: Kol & Elena
Hl. postavy: Elena, Kol, Chris, Paige, Piper, Phoebe, Klaus, Rebekah, Elijah, Caroline
Vedlejší postavy: Henry, Leo, Bonnie, Wyatt, Coop
Anotace: Elena žije v San Franciscu se svou rodinou, která není zrovna moc normální. Jsou to totiž čarodějky, nadpřirozené bytosti, se kterými je neradno si zahrávat. Elena však v létě odletěla se svým bratrancem Chrisem do Francie na stáž, na uměleckou školu. Jenže co se stane, když narazí v letadle, na cestě zpátky, na velmi pohledného muže?
Tew*: Je to nezvyklý pár, ale já je prostě miluju! :D A těm co to čtou, omlouvám se, že jsem ji tak dlouho nepřidala, pokusím se polepšit. :) Jinak se tu střídá mnoho pohledů, v této kapitolce. :)

Moc prosím o komentáře, abych věděla, zda se líbí! :)


Pohled Chrise:
Přišel jsem do rodinného domu, usmíval jsem se, ale jakmile jsem odložil klíče, tak se mi vše vybavilo. Elena! Mají ji upíři a mě ovlivnila ta blondýna! To snad ne! Co budu dělat? Chtějí ji mít jako vyjednávací pomůcku! Proboha, vždyť viděla sotva dva démony, musí být vystrašená k smrti.
,,Chrisi?! Jsi zpátky!" uslyšel jsem radostný hlas své matky, Piper. Pohlédl jsem na ni zoufalým pohledem a ona se zastavila. ,,Vysadil jsi Elenu u nich doma? Vždyť jste měli přijet sem, jsou tu všichni," lehce se mračila a já si povzdechl.
,,Mami, máme problém," zašeptal jsem a pak s ní šel najít všechny ostatní. Seděli na zahradě a radostně si povídali. Byly tu dokonce i Caroline a Bonnie. Tohle nebude dobré.
,,Chrisi," usmála se moje teta, Paige. Matka Eleny. Teď to začne.
,,Musím vám něco říct. Týká se to Eleny," zamumlal jsem a všechny tváře se stočili na mě. ,,Unesli ji upíři. Původní," řekl jsem a viděl jsem, jak se Paige začala klepat hrůzou.

Pohled Eleny:
,,Nedostaneš to do mě znovu," zavrčela jsem na Kola, který držel injekční stříkačku s tou blbou látkou, která blokovala moje schopnsoti. A to jsem si myslela, že taková látka není. Šeredně jsem se spletla.
,,To znělo skoro jako sexuální narážka." Zamrkal na mě pobaveně a já se zamračila a ukázala na něj prostředníček. To byla jedna z mála situací, kdy jsem tohle použila.
,,S tebou bych nikdy nespala," odsekla jsem mu a pozorovala ho. Jeho obličej byl klidný, neprozrazoval emoce, ale ty oči... byly smutné. Narovnal se, působil tak ještě vyšší a já ještě menší.
,,Pochybuju," řekl, přemístil se ke mně a chtěl mi tu injekci bodnout do ramene, ale já ho kopla přímo mezi nohy. Zasyčel bolestí a pustil ji, rozšlápla jsem ji a vzala provizorní kolík, co jsem udělala ze židle, kterou jsem roztřískala o zem. No nedivte se, nechali mne tu samotnou.
,,Jdi do háje," šeptla jsem a chtěla ho bodnout, ale on mne chytil a přemístil nás tou jeho rychlostí na postel. Kolík odhodil a já jsem se pod ním snažila udržet svůj strach na uzdě.
,,Nebyl to dobrý tah, Eleno." Zašeptal těsně u mého ucha a já zavřela oči, jak mne zamrazilo. ,,Tohle chce malý trestík," posmíval se mi, určitě ano, ale pak jsem ucítila jeho rty. Líbal mne pod uchem až ke krku, kde se zdržel. On mi... on mi udělal cucflek! Ten idiot!
,,Nech mě být!" zamračila jsem se na něj, když jsem oči zase otevřela. Jenže pak jsem hned vykřikla. Vypadal děsivě. Jeho oči byly rudé, pod nimi měl černé žilky a v ústech špičáky.
,,Jen ochutnám," zašeptal, než se sklonil k mému krku a kousnul mne. On. Mě. Kousnul!
,,Ne, prosím!" snažila jsem se vyprostit z jeho sevření, ale držel mi ruce nad hlavou a pil. Cítila jsem, jak slábnu, moje snaha ochabla a já jen zavřela oči.

Pohled Kola:
Její krev, nic lepšího jsem nikdy nepil. Byla výtečná, lahodná. Už nikdy nechci pít nic jiného, ve srovnání s ní, je všechna krev bez chuti.
,,Nebylo to tak hrozné, ne?" zeptal jsem se. Olízl poslední kapky krve z jejího krku a z mých rtů. Podívala se na mne. V očích strach. Lehce jsem se zamračil a pak jsem si rozkousnul zápěstí a přiložil jí ho k ústům. ,,Pij. Bude ti lépe," řekl jsem jen a tlačil své zápěstí tak, aby se opravdu musela napít. Vzdorovala, ale pár kapek polkla. Rána na krku se jí zacelila a ten cucflek zmizel. Měl bych ho obnovit. Takovou mou osobní značku. Sklonil jsem se tedy a udělal to. Zase byla označená a tak má.
,,Ty jsi mě kousnul," zašeptala a já se usmál.
,,Myslím, že to bude denní rutina. Tvá krev je totiž nejlepší, jakou jsem kdy měl." Řekl jsem jí a ona se zamračila. Rozkošně nakrčila čelo.
,,Ne," zavrtěla hlavou a podivně se na mne podívala. Prohlížel jsem si ji, když přimhouřila oči. S překvapením jsem odletěl na druhý konec místnosti. Sakra, ta injekce! Vrací se jí schopnosti. Rychle vstala a rozeběhla se pryč. Zabouchla za sebou dveře.

Pohled Eleny:
Moje schopnosti se vrátily. Možná díky jeho krvi. Bohužel jsem se stále nemohla přenést.
Utíkala jsem chodbou pryč, rozhlížela se, abych na nikoho nenarazila. Seběhla jsem schody a už jsem viděla dveře, byla jsem jim na dosah, když se přede mnou objevila ta blondýna. Jejich sestra. Mávla jsem rukou a ona odletěla díky mé moci pryč. Otevřela jsem dveře, ale v nich stál Klaus. Polkla jsem a chtěla ho taky nechat se proletět, ale to se mi do ramene zabodla jehla. Vyjekla jsem a podívala se, kdo ji bodnul. Byl to Elijah. Vpustil látku do mého těla a já se znovu pokusila použít mou moc. Nešlo to. Byla jsem zase bezmocná. Poslední, co si pamatuju, je to, jak Kol běží ze schodů a chytal mne do náruče, když jsem omdlela díky té látce.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu

KLIK :)

Komentáře

1 Alexis8301 Alexis8301 | E-mail | Web | 29. března 2014 v 14:02 | Reagovat

Awww :3 Moja nová obľúbená poviedka :D Krásne! :3

2 bara bara | 29. března 2014 v 16:29 | Reagovat

super tesim se na dalsi dil :-)

3 Wer Wer | E-mail | Web | 29. března 2014 v 19:29 | Reagovat

Táto poviedka je skvelá

4 LinDee LinDee | Web | 30. března 2014 v 11:56 | Reagovat

Miluju tu povídku. Je vážně parádní!
Mocse omlouvám za nekomentování ale má toho pslední dobou moc :/

5 R│graphic blog R│graphic blog | Web | 30. března 2014 v 14:32 | Reagovat

skvelá časť :D

6 erin erin | 30. března 2014 v 18:57 | Reagovat

wow....parádní ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama