My charming enemy ► Prolog

14. března 2014 v 18:35 | Tew* |  My charming enemy
Téma: The Vampire Diaries & Charmed
Pár: Kol & Elena
Hl. postavy: Elena, Kol, Chris, Paige, Piper, Phoebe, Klaus, Rebekah, Elijah, Caroline
Vedlejší postavy: Henry, Leo, Bonnie, Wyatt, Coop
Anotace: Elena žije v San Franciscu se svou rodinou, která není zrovna moc normální. Jsou to totiž čarodějky, nadpřirozené bytosti, se kterými je neradno si zahrávat. Elena však v létě odletěla se svým bratrancem Chrisem do Francie na stáž, na uměleckou školu. Jenže co se stane, když narazí v letadle, na cestě zpátky, na velmi pohledného muže?
Tew*: Je to další kapitolovka na blogu, doufám, že se prolog bude líbit. :) Je to nezvyklý pár, ale já je prostě miluju! :D

Moc prosím o komentáře, abych věděla, zda se líbí! :)
,,Chrisi! Uletí nám letadlo domů!" zasmála jsem se, když jsem ho viděla bojovat se svou příruční taškou.
,,Nechápu, proč se prostě nemůžeme přenést, jako normální světlonoši," zabručel a vyrovnal se mnou krok.
,,Protože se naše rodina snaží být normální? A my to samé?" uculila jsem se na svého bratrance.
,,Jo, to je možný, když sem letěla máma s tátou, tak to bylo v módě, ale teď snad můžeme využít aerolinek Chris, ne?" navrhl, tajně doufajíc, že mu to povolím, ale já se zasmáním zavrtěla hlavou a přešla k letušce u vchodu do letadla. Podala jsem jí svou letenku, ona ji zkontrolovala a pak si mne dobu prohlížela, než mi řekla, abych ji následovala a Chrise nechala za námi. Zmateně jsem šla za ní, prošli jsme uličkou mezi turistickou třídou, kam jsem měla původně letenku, až do první třídy, kde mi ukázala na volné místo, vedle toho nejúžasnějšího muže, jakého jsem kdy viděla.
,,Ale, já na tohle nemám peníze, nemohu si dovolit první třídu." Zavrtěla jsem zamítavě hlavou, vůbec nic jsem nechápala.
,,Zůstalo tu jedno volné místo a tak jste ho získala vy. Posaďte se prosím, co nevidět budeme startovat." Řekla klidně a já byla nucena se posadit vedle toho usmívajícího se muže.
,,Chris," zašeptala jsem, najednou mi totiž došlo, že můj bratranec zůstal stát vyjeveně za mnou, než mě letuška odvedla. Odložila jsem tašku do zavazadlového prostoru nad hlavou a přešla jsem dozadu, kde jsem uviděla nabručeného Chrise, jak provrtává pohledem mé místo, kde jsem měla sedět já.
,,No to je dost, že se ukážeš, kde jsi byla?" vyzvídal hned, jakmile jsem k němu došla. Usmála jsem se.
,,No, tak trochu jsem pasažérem první třídy," kousla jsem se nervózně do rtu a on jen kulil oči.
,,Cože?! Tak já letím letadlem jen kvůli tobě a ty si ještě smlsneš na první třídě? Jak si to vůbec můžeš dovolit?" zeptal se překvapeně a já pokrčila rameny.
,,Pravda je taková, že jim zůstalo volné místo a dali ho mně. Nevím proč," pousmála jsem se na něj.
,,Tak tohle, ti nějak vrátím, sestřenko." uchechtnul se, ale vedle něj se pak posadila tajemná blondýnka, která měla moc krásný úsměv, takže jeho zájem se přesunul ihned na ni. Zajímavé je, že si sedla na mé místo.
Vydala jsem se zpátky na své místo, kde jsem se posadila a připoutala se. Pak letadlo jen zajelo na rozjíždějící plochu a já zavřela oči a zaryla prsty do opěradel. Nesnáším startování letadel.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu

KLIK :)

Komentáře

1 pavla pavla | 14. března 2014 v 20:18 | Reagovat

začíná se mi to líbit. Sice je krátká, ale mochezká. Sem zvědavá proč je v 1 .třídě :-)

2 bara bara | 14. března 2014 v 21:45 | Reagovat

super uz se tesim na dalsi :-)

3 Perla Perla | Web | 14. března 2014 v 23:05 | Reagovat

Ahoj,
prepáč, že ti to píšem k článku, no zaujíma ma.. kde si vlastne postriháš video na jednotlivé fotky, ktoré dáš potom do animácie? 8-O Mám totiž už photoscape, no ako akosi sa mi nezdá, že by sa to dalo urobiť v tom... :/

4 LinDee LinDee | Web | 14. března 2014 v 23:07 | Reagovat

Paráda. Tak tohle dámy a pánové je můj druhý nejoblíbenější díl :D Kol je prostě nejkrásnější a nejužasnější :D Moc se ti to povedlo!

5 Perla Perla | Web | 19. dubna 2014 v 12:57 | Reagovat

Nedalo mi to a musela som sa proste pustiť aj do tejto poviedky. :) A musím povedať, že idem rýchlo na ďalšiu, pretože takýto úvod... na mňa príliš krátky. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama