The Vampire Diaries | 5x15 "Gone Girl" Moje reakce

7. března 2014 v 19:27 | Tew* |  Diary
Tak a je tu moje notnost se vyzpovídat. Kdo neviděl nový díl, tak jen na vlastní nebezpečí! :) A pokud máte názor, tak jaký? :)
Moje vlastní tvorba, takže kdyžtak obrázek kopírovat s odkazem, díky ;) :)

Nadia vzpomíná na hledání své matky. Bylo mi jí hrozně líto a Katherine nemohla překonat to, že by ji poznali a zavolat Klausovi? To nemohla zachránit svou dceru? Musela žádat o pomoc Dr. Dickfielda? Vždyť bylo hned jasné, že nepomůže!
Damonova reakce: She's brilliant! Mě dostala, opravdu, taková reakce na to všechno.. skvělé no.
Jak Bonnie žárlila na tu čarodějku, to jsem se smála! :D
Damonovo kuchání doktora? :D Zasloužil si to idiot. Dělal tohle, tak proč ne ostatní jemu? Congratulations, Damon!
Spiklenecké telefonáty Caroline, Bonnie... a pak si to Kath ověřila u Damona. Jednoduchá věta - They know. Konečně spočítané, Piercová!
Tyler dostal na budku. Ha! :D Taková pěkná rána!
Loučení s Nadiou? Brečela jsem jako malá! Je mi jí tak líto! Moc jsem chtěla, aby přežila. Když už jen obětovala život k hledání Katherine, tak si zasloužila ještě delší život, no ne? Bude mi chybět, byla skvělá!
Kath dává Nadie poslední vzpomínku, kterou vymyslela a promítá jí ji do hlavy. Bylo to od ní moc pěkné. Tohle se mi od ní moc líbilo.
Katherine se loučí a poté umírárukou Stefana? No, tak to jsem nečekala. Že zrovna Stefan? Tak je to možné, ale že bych to zrovna čekala.. jsem spíš sázela na Jeremyho nebo tak. :D
Matt bere Nadiu pohřbít na lepší místo. Naprosto s ním souhlasím. Zaslouží si něco lepšího, než les.
Katherine se nemůže dostat na druhou stranu, ale míří do pekla? Navždy pryč. No, ne že bych nebyla ráda, moc v lásce jsem ji neměla, hlavně od doby, kdy Jeremy zemřel a to jen díky ní. A zrovna, když jsem ji začínala mít ráda v páté sérii, jako člověka, tak musela zamířit do Elenina těla? Rozešla se tak s Damonem a on je tak nucený pít upíří krev do urvání hlavy.
Jenže než odejde, tak vyzradí Bonnie jedno veliké tajemství. Poslední experiment doktora blba. který využila proti Eleně.
Damon čeká na probuzení jeho dívky, která se probudí a řekne mu ahoj. To byl krásný moment. Bohužel ho překazilo překvápko od ďábelské dvojnice.
No ano, nemám ráda Katherine, jsem ráda, že je pryč, i když mi bude chybět její humor. Nadia mi chybě opravdu bude a doufám, že brzo najdou protilátku na upírožroutství! :D

V promu na další epizodu, nejlepší Delena část! :D
Elena: I Love You!
Damon: Then stop loving me!
Elena: I can't!
A poté Delena kiss! :D
Miluju tu scénu a nemůžu se dočkat dílu! Konečně Delena zpět! :)

Jen mě neukamenujte za můj názor! :D Nikomu ho nenutím, je to prostě můj názor a mnoho z vás může mít Kath rádo. Ano, oživila TVD svou přítomností, ale zase toho hodně provedla.

A jaký máte názor vy? :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Verca Verca | 7. března 2014 v 20:26 | Reagovat

Mám stejný názor, jako ty! :-) Akorát já jsem přestala mít ráda Kath od té doby, co se rozešla s Damobem, když byla v Elenině těle. Ani mě moc nepřekvapila s tím, co udělala El, nějak jsem tušíla, že ona by neodešla jen tak :-) Vůbec bych netypovala, že ji Stefan zabije myslela jsem si, že to bude Damon. :-)

2 R│graphic blog R│graphic blog | Web | 8. března 2014 v 14:59 | Reagovat

podľa mňa Kat nemuseli zabiť lebo im tam robila aspoň šou :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama