It's Our Continue, Damon ► 2. Kapitola

22. dubna 2014 v 12:16 | Tew* |  It's Our Continue, Damon
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Damon & Elena
Hl. postavy: Damon, Elena, Kol
Vedlejší postavy: Jenna, Jeremy, Bonnie, Stefan, Caroline, Klaus, Rebekah
Anotace: Vášnivý vztah pokračuje. Zacelují se rány, objevují se nové. Jen co se Damon s Elenou přiblíží víc ke svému šťastně až navěky, objeví se nečekaný host.
Kol přijel spolu se svými sourozenci do MF, aby se trochu porozhlédli. Jenže jeho zajímá hlavně brunetka, která je zamilovaná až po uši do Damona Salvatora. Jak si "Delena" poradí s Původním, který se nechce vzdát?
Tew*: Pokračování Delena povídky! :D

Snad se bude líbit. Budu ráda za každý komentář! :)


Stál jsem naproti krbu se sklenkou bourbonu v ruce. Otáčel jsem ji v prstech a pozoroval lesk tekutiny v ní, který způsoboval plápolající oheň. Byl jsem naštvaný. Zuřil jsem. Všechno bylo perfektní. Měl jsem u sebe dívku, kterou miluju a ona miluje mě. Do doby, než si to sem nakráčel ten původní idiot. Jak si jen může dovolit mi ji krást před očima?! Nedám mu ji. Je mi absolutně jedno, že je to nejstarší upír, co existuje. Já mu svou Elenou nedám.
S naštvaným zavrčením jsem hodil plnou sklenku do ohně. Rozbila se o zadní stěnu krbu a plameny nadšeně olizovaly zbytky tekutiny ze stěny. Prohrábnul jsem si vlasy a vydal se nahoru do naší ložnice. Šel jsem potichu, protože Elena byla stále nadopovaná sporýšem, zesláblá a já ji nechtěl vyrušovat. Nechám ji spát po celou noc, ať si odpočine. Tenhle večer byl moc dlouhý. Pro nás oba.
Lehl jsem si vedle ní a pozoroval, jak poklidně oddechuje. Do tváří se jí pomalu vracela barva. Pousmál jsem se a něžně, opatrně ji přitulil k sobě, než jsem si dovolil usnout.
***
Trhnutím jsem se probudil. Noční můra, kterou jsem měl, byla to nejděsivější, co se mi kdy zdálo. Přišel jsem v ní o Elenu. Zamilovala se do Kola a já zůstal sám. Ne! Byl to jen sen, ne skutečnost. Tohle by mi Elena neudělala.
Podíval jsem se na ni. Ještě stále spala. Vypadala tak nevinně, byla krásná jako vždy. Opatrně jsem vstal, aniž bych ji probudil. Svlékl jsem se a pustil na sebe příjemně teplou vodu ve sprše. Kapky mi stékaly po těle a já přemýšlel o naší situaci, když mě zasáhl nápad. Usmál jsem se pro sebe a vychutnával si sprchu.
Když jsem vypnul vodu, tak jsem uslyšel šustění látky. Elena musela být vzhůru. Dal jsem si ručník kolem boků a šel tam za ní. Stála ke mně zády a na sobě měla jen kalhotky. Sakra. Chtěl jsem jí říct, jak moc se na ni zlobím, nechtěl jsem po ní hned chňapnout a pomilovat se s ní tak, že by jsme oba nemohli několik dní chodit.
Přešel jsem k ní a jemně ji pohladil po jemné kůži na rameni. Podívala se na mou ruku, ale ne na mou tvář. Povzdechl jsem si a otočil ji k sobě.
,,Co se včera stalo?" zeptala se a já ji k sobě jen přitulil. Zabořila tvář do mé hrudi a rozvzlykala se.
,,To bude dobré, miláčku. Neplakej, prosím." Zašeptal jsem a políbil ji do vlasů.
,,Je mi to moc líto, že jsem na tebe byla zlá," vzlykla a já se nevesele uchechtnul.
,,Zasloužil jsem si to. Měl jsem ti věřit, ale já byl tak zaslepený žárlivostí, že jsem prostě vypěnil. Odpustíš mi?" zeptal jsem se nadějně a pohladil ji po tváři, když jsem se jí podíval do očí. Popotáhla s pousmáním si otřela slzy.
,,Odpustíš ty mně?" nabídla mi svou otázku místo odpovědi.
,,Není co odpouštět. Nic jsi neprovedla," políbil jsem ji na čelo a vzal její tvář do dlaní. ,,Miluju tě, Eleno Gilbertová." Vyznal jsem jí svou lásku jako už tolikrát.
,,Miluju tě, Damone Salvatore." Oplatila mi to s úsměvem. ,,Nedovolím, aby mezi nás někdo vstoupil. Nechci tě totiž ztratit." Dodala a já se usmál.
,,Taky tě nechci ztratit," políbil jsem ji na rty a pohladil ji od tváří k ramenům, po zádech až k bokům. Za ty jsem si ji přitáhl k sobě a dál pustošil její rty polibky. Objala mne rukama kolem krku, než i nožkama kolem boků. Spokojeně jsem jí zavrněl do rtů, než jsem se s ní poslepu vydal k posteli. Položil jsem ji na ni a začal její tělo zasypávat polibky. Slyšel jsem její slastný povzdech a usmál se pro sebe. Prolíbával jsem si cestičku po jejím těle stále níž...
,,Jsem doma!" ozval se hlas mého bratra z haly a já frustrovaně zavrčel spolu s Elenou. A romantika je v háji. Já toho Stefana zabiju!
,,To jsme fakt rádi!" zavrčel jsem mu odpověď zpátky a uslyšel jsem jen zasmání.
,,Obléneme se," šeptla Elena, než se nahla ke mně a políbila mne na rty. Vymanila se mi a šla se obléct. Stále jsem cítil, jak po mně toužila. No, můj ručník byl důkazem, že já toužil po ní. Dalo se pod ním stanovat. Nesnáším svého bratra za tohle.
***
"Máš důvod všem kazit ráno?" zeptal jsem se Stefana, když jsem s Elenou ruku v ruce přišel dolů.
,,Mám," řekl a já se zmateně zamračil. ,,Caroline se s Klausem stěhuje zpátky do New Orleans." Dodal a já jen cítil, jak Elena zatajila dech.
,,Proč?" zeptala se ho a já cítil, jak s ním chtěla zatřást, jen aby dostala svou odpověď.
,,To nevím, promiň Eleno." Zavrtěl hlavou a já své dívce zmáčkl jemně ruku na podporu.
,,Musím si s nimi promluvit," řekla a já ji přitiskl k sobě.
,,Je tam Kol," zabručel jsem a v duchu se radoval. Určitě pojede s nimi. Budeme mít klid.
,,Je tam hlavně Caroline, moje těhotná kamarádka a já se s ní chci buď rozloučit než odjede a nebo ji přemluvit, aby tu zůstala." Odpověděla a nasadila svůj tvrdohlavý výraz. Tak tohle mám předem prohraný.
,,Na Caroline to skoro ani nezáleží, Klaus chce odjet zpátky." Řekl jen Stefan a já měl chuť praštit hlavou do zdi.
,,Co takhle se nasnídat a pak tam zajet?" navrhl jsem. ,,Spolu," dodal jsem spěšně.
,,Děkuju," usmála se Elena, stoupla si na špičky a políbila mne.
,,Není zač, miláčku." Políbil jsem ji nazpátek a pohladil ji po tváři.
,,Fajn, vy dvě hrdličky, co budeme mít tedy k snídani?" zeptal se Stefan.
,,Můžu udělat třeba tousty nebo lívance. Co by jste chtěli?" usmívala se Elena a dál mě držela za ruku.
,,Tousty," řekl Stefan.
,,Lívance," odpověděl jsem ve stejnou chvíli jako můj bratr.
,,Takže obojí," kývla Elena, než odeběhla do kuchyně. Podíval jsem se na Stefana, přeměřovali jsme se pohledem.
,,Budu tam dřív!" řekl a já se zasmál a běžel hned za ním. Tyhle dětské hry... nikdy neomrzí. A jinak... vyhrál jsem já. A dostal jsem sladký polibek za odměnu. Samozřejmě od Eleny, ne od Stefana. No ještě aby od něj, fuj!

Dodatek: Stále prosím, zda mi dáte hlas - ZDE - jsem tam jako Tew*. :) Moc děkuju. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu

KLIK :)

Komentáře

1 Verca Verca | 22. dubna 2014 v 14:23 | Reagovat

Nádherná kapitola! Jsem ráda, že se ti dva dali dohromady :)

2 Alexis8301 Alexis8301 | Web | 22. dubna 2014 v 17:40 | Reagovat

:D :D Ale bol by to zaujímavý pár - Defan (nielen ako bratia!) :D Ale dúfam, že Delena zostane spolu! :3 A Kol sa dá dokopy s Bonnie... :D No nič, proste suprová kapitola, ako vždy! ;) :D

3 Janča Janča | 22. dubna 2014 v 19:15 | Reagovat

Pěkné! Jsem ráda, že jsou spolu! :3 A ten konec mě dostal!! :-D :D :-D :D
[2]: Taky bych to chtěla takhle! :D Konnie (?asi?) a Delena... Nejlepší konec! :D

4 bara bara | 23. dubna 2014 v 13:41 | Reagovat

super tesim se na dalsi :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama