It's Our Continue, Damon ► Prolog

7. dubna 2014 v 19:03 | Tew* |  It's Our Continue, Damon
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Damon & Elena
Hl. postavy: Damon, Elena, Kol
Vedlejší postavy: Jenna, Jeremy, Bonnie, Stefan, Caroline, Klaus, Rebekah
Anotace: Vášnivý vztah pokračuje. Zacelují se rány, objevují se nové. Jen co se Damon s Elenou přiblíží víc ke svému šťastně až navěky, objeví se nečekaný host.
Kol přijel spolu se svými sourozenci do MF, aby se trochu porozhlédli. Jenže jeho zajímá hlavně brunetka, která je zamilovaná až po uši do Damona Salvatora. Jak si "Delena" poradí s Původním, který se nechce vzdát?
Tew*: Pokračování Delena povídky! :D Všechno se děje a zároveň neděje. Uvítání do děje této kapitolovky, která začíná na plese u Mikaelsonových. A ano, šaty mají všichni stejné, jako ve 3x14. Bonnie má šaty akorát jako měla na maturitním plese. Kratší kapitolka, jelikož je to porlog, uvedení do děje. :)

Snad se bude líbit. Budu ráda za každý komentář! :)Ona se mi smála! Jeli jsme autem. Já, moje Elena, Stefan, Bonnie a vzadu se ještě mačkal Jeremy, který pokukoval po čarodějce.
,,Vždyť jsem nic tak legračního neudělal!" hájil jsem se a usmíval. Elena seděla vepředu vedle mě a snažila si nepomačkat příliš šaty, které když jsem je uviděl, jsem jí ihned chtěl sundat. Vypadala v nich nádherně, svůdně, sexy. A to bych měl vidět jen já, no ne?
,,Ty víš, že mi stačí i jen ten tvůj pohled," chichotala se a pak se mi přitulila k rameni.
Zamiloval jsem se na první pohled, i když jsem to trochu přepískl s její proměnou a s mučením Caroline. Ale polepšil jsem se. Uvědomil jsem si své chyby a napravil je. Teď jsme šťastní.
,,Už tam budeme?" ptal se Jeremy. Nemohl jsem se divit, já a Elena jsme měli dost místa, kdežto vzadu bylo narváno, až jsem se divil, že se tam namačkali.
,,Je to za touhle odbočkou," ukázala Bonnie a já tedy zabočil. Naskytl se nám tak výhled na honosné sídlo. Opravdu pěkné, okázalé, velmi drahé a luxusní. Myslím, že tady se mi bude líbit. Zaparkoval jsem a vystoupil. Nechával jsem vystoupit ty vzadu, ale své dívce jsem dveře otevřel a pomohl jí ven. Obdařila mě za to jedním ze svých krásných úsměvů a já ji políbil.
,,Nechte si to na později!" zamručel Jeremy a já měl chuť ho něčím vzít přes hlavu.
,,Tak pojďme," usmála se Elena a já zamknul své auto a nabídl jí rámě. S úsměvem si ruku provlékla a vyšli jsme ke dveřím, kde se ta velká sláva měla odehrát.

***

Vešli jsme dovnitř a já se pořádně rozhlédl. Samozřejmě, hned jsem viděl, jak ten Kol, bratr Klause, okukuje mou Elenu. MOJI přítelkyni. Ať si kouká za někým jiným!
,,Je to tu nádherné, nemyslíš?" přerušila tok mých zabijáckých myšlenek, kde jsem stále dokola vraždil Kola, Elena.
,,Povedlo se jim to. Caroline opravdu umí organizovat." Přikývl jsem a podíval se na ni. Usmívala se, oči jí jen zářily a tato krásná víla tu byla se mnou. Mám to ale kliku.
,,A tamhle jsou!" zaradovala se a poukázala hlavou na vrchol schodů, kde si právě přitáhl Klaus k boku blondýnku. Už bylo i malinko vidět její bříško. To děťátko roste tedy hodně rychle.
,,A Caroline už nezakryje to, že je těhotná." Zašeptal jsem skoro posměšně s úsměvem a Elena mi uštědřila plácnutí do paže.
,,Moc jí to sluší a Klausovi taky," řekla a já zpozorněl. Líbí se jí Klaus? Cože?
,,Jak to myslíš?" zeptal jsem se zmateně.
,,Tvoje obočí vypadá teď jako housenka, když se tak mračíš," poznamenala se smíchem. S tím jejím krásným, odzbrojujícím smíchem. Uvolnil jsem se a usmál. ,,A myslím to tak, že se ti dva sladili. Moc jim to sluší," řekla mi a já se pozorně zadíval. Caroline měla pěkné modré šaty a jediné, co Klaus sladil, byla kravata. To umím taky. Jenže Elena si vzala ty černé šaty a tak jsem si vzal motýlka. Všichni muži měli motýlka, kromě Klause, který vyčníval s tou modrou kravatou.
,,Takže se ti tu nikdo nelíbí?" sondoval jsem pro klid mé duše.
,,Líbí," usmála se a já ztuhl. Kdo se jí líbí? Sakra, já toho idiota zabiju!
,,Kdo?" vydechl jsem přebytečný vzduch z plic.
,,Má motýlka," usmívala se. No to mi pomohlo. Koho mám zavraždit s motýlkem, když ho tady má každý?
Klaus z mého seznamu vyškrtnut.
,,Je naprosto úžasný v tom černém obleku," pokračovala s tím svým stálým úsměvem.
Můj seznam se nezúžil ani o jednoho. Samé černé obleky. Zaměřil jsem se na Kola, který nás sledoval a vypadal napjatě. To poslouchal naši konverzaci?
,,Má černé vlasy a ještě před chvílí jeho obočí vypadalo jako housenka." Dokončila. Já toho imbe-, tak moment. Ona myslí mě! Díky bohu, svět zachráněn!
,,Ty jsi mi dala!" zasmál jsem se a políbil ji radostně na rty.
,,Ty můj blázínku, snad sis nemyslel, že jsem mluvila o někom jiném!" usmívala se, ale úsměv jí zmizel z tváře, když viděla můj výraz. ,,Ty sis to myslel," zašeptala zklamaně. Nechtěl jsem ji zklamat.
,,Ne, všechno je v pořádku." Řekl jsem a chtěl si ji k sobě přitulit, ale ona se oddálila.
,,Ty mi nevěříš? Damone, vždyť tě miluju!" řekla a pak zavrčela jako to roztomilé kotě. ,,Musím si dát něco k pití." Dodala a pak se rozešla do davu lidí. Co jsem zase provedl? Snad ví, že jsem žárlivý typ. A teď jde za ní Kol. Fajn, moje špatná nálada se zlepší, až mu jednu vrazím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu

KLIK :)

Komentáře

1 bara bara | 7. dubna 2014 v 19:09 | Reagovat

dokonalé....moc se těším na další :-)

2 Janča Janča | 7. dubna 2014 v 19:33 | Reagovat

Krásné!! :-) Miluju tenhle pár, ale zajímá mě, jak se to s Kolem vyvine... Nechci Damona a Elenu rozdělit, ale Kol přece nemůže zůstat sám... To by zranilo jeho ego! :D Mohla bys ho dát dohromady s někým jiným, ale já to nechám na tobě! Ty jsi autorka!! ;-) Každopádně se těším na pokračování!

3 :)) :)) | 7. dubna 2014 v 20:37 | Reagovat

Pěkné!! ;-)

4 Wer Wer | E-mail | Web | 7. dubna 2014 v 21:15 | Reagovat

Damon je úplne perfektný, keď žiarli :D

5 Erin Erin | 8. dubna 2014 v 7:29 | Reagovat

povedené :-D  :-D  :-D

6 Alexis8301 Alexis8301 | Web | 8. dubna 2014 v 14:07 | Reagovat

:D Jasné, čistý Damon. To proste nejde niečo neskaziť. :D Aww...Klaroline :3 :D Hmm...Kol by si mal naozaj niekoho nájsť-na viac ako 1 noc! :D Hodila by sa Bon-Bon, páči sa mi viac s Kolom ako s Jeremym. :D

7 LinDee LinDee | 9. dubna 2014 v 19:59 | Reagovat

Naprostá krása! Všechny tvoje povídky! Naprosto je miluju :))

8 Lola Lola | 13. dubna 2014 v 12:49 | Reagovat

dokonalé! tuhle povídku už jsem si zamilovala :D snad přidáš rychle další :)

9 Fame Fox Fame Fox | Web | 22. července 2014 v 18:13 | Reagovat

Na prológ to celkom stačilo, aj keď teda, na extra žiarlivého Damona si akosi fakt neviem zvyknúť. :D Toto budem pomaly čítať, pretože ma to akosi dosť zaujalo. :) Aspoň nemožno povedať, že ako tvoje Aff si tu nič nenájdem. :D O:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama