It's Our Continue, Niklaus ► 7. Kapitola

20. dubna 2014 v 16:07 | Tew* |  It's Our Continue, Niklaus
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Klaus & Caroline
Hl. postavy: Klaus, Caroline, Elijah, Marcel, Rebekah, Katherine, Kol
Vedlejší postavy: Elena, Damon, Stefan, Bonnie, Tyler, Matt, Sabine (Celeste) a Sophie....
Anotace: Klaus bude otcem? Tak to je šok. Jak pro něj, tak i pro budoucí maminku Caroline. Jak je možné, že je těhotná, i když je upírka a on hybrid? Pomohou čarodějnicím z Francouzské čtvrti, které jim nabízí na oplátku pomoc s miminkem? Co se stane dál ve slavném New Orleans, městě hříchu?
Tew*: Tak a je tu pokračování povídky. Stále jsme v Mystic Falls! :D

Po více než týdnu nová kapitola.. jejda... :D Omlouvám se, že po tak dlouhé době. Doufám, že se i přesto kapitola bude líbit a budete komentovat. :)


Pohled Caroline :
Vlezla jsem do naší ložnice. Byla jsem naštvaná, ale zároveň smutná. Jak si dovoluje mi jen tak oznámit, že se vracíme zpátky do New Orleans? A zrovna teď? Když se toho tady tolik děje. Pojede Kol zpátky s námi? A Rebekah? Kde ta vůbec byla celý večer?
Zavřela jsem dveře a teprve teď si všimla, že na psoteli leží malá, podlouhlá krabička. Jestli mi dá nějaký dárek, aby si mě udobřil... tak to rozhodně ne!
Vzala jsem krabičku a otevřela jí. Byla v ní rulička papíru. Zmateně jsem ji uchopila a pomalu narovnala. Byla jsem tam já a vedle mě kůň. Usmála jsem se. Jednou jsem se mu svěřila, že mám moc ráda koně. Na obrázku jsem měla stejný účes, jako na dnešním plese. Musel to nakreslit před chvílí. Blázen. Možná proto, ho tolik miluju.
S úsměvem jsem to odložila a rozepla si šaty. Podívala jsem se dolů, kde se mi už začínalo rýsovat bříško. Miminko o sobě začalo dávat vědět. Měla bych zajít k doktorovi. Ale půjde vůbec jít k doktorovi, když jsem upír, můj přítel hybrid a dítě... směsice obojího? Doufám, protože jsem nedočkavá, abych věděla pohlaví dítěte. Bude to holčička? Nebo kluk? Doufám, že budou po Nikovi. Ty oči... jen se v nich ztratit.
,,Lásko?" ozvalo se váhavé klepání a já se pousmála. Jen si trp, i když se na tebe skoro už nezlobím, Klausi Mikaelsone. Problesklo mi hlavou, než jsemsebrala spadlé šaty ze země.

Pohled Klause:
Trpitelsky jsem čekal přede dveřmi. Vlastnil jsem celou tuhle vilu, ale do své ložnice jsem nemohl, protože bych ještě mohl dostat vynadáno. Padám na svém žebříčku čím dál tím níž. Aspoň doufám, že se jí líbil ten obrázek. Namaloval jsem ho, když jsem čekal na probuzení Kola. Ten blbec samozřejmě nebral na moje rady a vypařil se po pár vteřinách, co jsem odešel. Idiot. Můj bratr je opravdu blázen.
Zavrtěl jsem pro sebe hlavou a otevřel dveře. Caroline tam stála jen ve spodním prádle. Hladila si jednou rukou bříško a druhou zavírala krabici, kam dala šaty. Byla nádherná, tak má. Její bříško už ukazovalo, že v něm je další život. Život mého dítěte.
,,Myslíš, že by jsme mohli zítra, dřív než odjedeme, zajít k doktorovi, zda už se ví, zda to bude dívka nebo chlapec?" zeptala se a já s úsměvem kývnul. Tohle ještě můžeme. Letí nám to až večer, takže se všechno stihne.
,,A nechceme se nechat překvapit?" zeptal jsem se jí něžně a přešel zezadu k ní. Objal jsem ji rukama kolem pasu a položil je na její vypouklé bříško.
,,Možná," řekla neurčitě a já se usmál. Ta mě dokázala pěkně napínat.
,,A nenecháme se překvapit? Nebylo by to možná lepší?" zeptal jsem se jí ještě a začal oždibovat její krk polibky.
,,Dobrá, tak se necháme překvapit." Svolila a já se vítězně usmál a otočil ji čelem k sobě. Láskyplně jsem ji políbil na rty, než jsem ji uložil na postel pod sebe.
***
Když jsem se vzbudil, tak vedle mě nebylo žádné tělo se sametově jemnou pokožkou. Zmateně jsem se posadil a rozhlédl se. Kde je? Rychle jsem si oblékl aspoň kalhoty, abych tady nechodil nahý a šel se podívat dolů. Vonělo to tu po palačinkách.
Samozřejmě jsem ji tam našel. Stála u sporáku a houpala boky do rytmu písně, kterou slyšela jen ona. Blonďaté prstýnky vlasů měla volně spadané po ramenou a na sobě mou bílou košili. Nožky měla holé. Tenhle styl se mi líbil. Mohla by to nosit častěji. Až budeme sami, samozřejmě.
,,Jak to, že nespíš?" zeptal jsem se s pousmáním.
,,Máme chuť na palačinky. Dáš si taky?" usmála se tím okouzlujícím úsměvem.
,,Moc rád. A tím my, máš na mysli sebe a miminko?" nedalo mi se nezeptat.
,,Ano, přesně tak. Miminko si asi myslí, že můj močák je skákací hrad, ale taky si umí vybrat snídani." Usmívala se dál.
,,Víš, že naše dítě není ještě tak velké, aby ti tam skákalo?" zeptal jsem se jí s uculením. Málem mě praštila pánvičkou.
,,Ou, myslel jsem... že tu nikdo nebude." Objevil se u nás v kuchyni ten.. jak se jen jmenoval... Matt! A byl jen v boxerkách. Tak s tímhle se má sestra vypařila včera večer.
,,Ahoj Matte," usmála se Caroline, ale já na ní poznal, že maskuje překvapení.
,,Matte, co tě tak zdržu-, jejda," zachichotala se má sestra, která na sobě měla jeho košili, podobně jako moje Car tu mou.
,,Mysleli jsme, že budete ještě spát," pokusil se Matt o vysvětlení.
,,Tak tohle našemu dítěti trpět nebudeme, abys věděla," zabručel jsem ke Caroline, která se tiše zasmála. Pokud to bude holka, tak ji nespustím z očí. Žádní chlapi, nejméně do osmdesáti. Pokud kluk... ten má povoleno už od padesátky. Buďme spravedliví, ne?

Dodatek: Stále prosím, zda mi dáte hlas - ZDE - jsem tam jako Tew*. :) Moc děkuju. :)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu

KLIK :)

Komentáře

1 Alexis8301 Alexis8301 | Web | 20. dubna 2014 v 16:19 | Reagovat

Zlatučké! :D On si ju vie udobriť. :D Všakže pôjde Matt do NO s nimi? Prosím, prosím, prosím! :D :D

2 Janča Janča | 20. dubna 2014 v 16:51 | Reagovat

Úžasné! :D :D Ten konec mě dostal! Buďme spravedliví! :-D :-D A Klaus je tak slaďoučký, když se stará o Car a děťátko! :3 :-)

3 Perla Perla | Web | 20. dubna 2014 v 16:57 | Reagovat

Tak ten koniec bol najlepší... ten to zabiiil. :D :D Ako sa ja len teším na novú časť. :D

4 Johny Johny | Web | 20. dubna 2014 v 17:00 | Reagovat

Pekný lay..

5 bara bara | 20. dubna 2014 v 22:27 | Reagovat

super tesim se na dalsi :-)

6 Erin Erin | 22. dubna 2014 v 7:51 | Reagovat

:-D  :-D  :-D moc povedené....nemůžu se dočkat dalšího dílu ;-)

7 :)) :)) | 2. května 2014 v 19:46 | Reagovat

Úžasnééé! ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama