My charming enemy ► 10. Kapitola

16. dubna 2014 v 20:47 | Tew* |  My charming enemy
Téma: The Vampire Diaries & Charmed
Pár: Kol & Elena
Hl. postavy: Elena, Kol, Chris, Paige, Piper, Phoebe, Klaus, Rebekah, Elijah, Caroline
Vedlejší postavy: Henry, Leo, Bonnie, Wyatt, Coop
Anotace: Elena žije v San Franciscu se svou rodinou, která není zrovna moc normální. Jsou to totiž čarodějky, nadpřirozené bytosti, se kterými je neradno si zahrávat. Elena však v létě odletěla se svým bratrancem Chrisem do Francie na stáž, na uměleckou školu. Jenže co se stane, když narazí v letadle, na cestě zpátky, na velmi pohledného muže?
Tew*: Je to nezvyklý pár, ale já je prostě miluju! :D Užijte si kapitolku. :) A tady je pohled jen Kola. :)

Moc prosím o komentáře, abych věděla, zda se líbí! :) Další přidám za 8 komentářů, pokračuju stále nízko. :D


Pohled Kola:
,,Nenechám tě odejít," řekl jsem do ticha a pozoroval ji. Přitiskla si k sobě víc ručník.
,,Chci jít domů," šeptla a posadila se na postel. Byl to velmi lákavý pohled.
,,Jsi doma," zamručel jsem a založil si ruce na hrudi.
,,Cože?" zeptala se, vypadala zmateně a mně došlo, že jsem jí právě řekl o tom, že její domov je teď tady. Se mnou.
,,Tady jsi doma, Eleno. Se mnou," dřepl jsem si před ni a položil ruce na její kolena. ,,Pokud se ti tu nelíbí, můžeme se přestěhovat. Spolu," usmál jsem se povzbudivě a ona na mě jen zírala.
,,Tohle není můj domov, já ho mám u mé matky a táty." Řekla a já se zamračil. Tohle se mi nelíbilo. Nemohl jsem o ni přijít. Byla jako kyslík, který se potřebuje k životu. Bez ní... bych nebyl.
***
Srdce mi tlouklo jako splašené. Tedy... čistě pro dramatičnost. Šel jsem s mými sourozenci na náměstí. Elenu jsem držel za ruku a Klaus držel Caroline. U fontány stál Chris. Ten podlý čaroděj. Nesnáším ho. Za to, že mi bere Elenu. Mou malou čarodějku.
,,Eleno! Car!" zvolal a vydal se k nám. Elena se nadšeně usmála a nebýt mého držení, tak by se za ním rozeběhla. Stejně tak i Caroline, kterou musel Klaus držet. Viditelně mu těkal sval v čelisti. Nebyl nadšený stejně jako já.
,,Chrisi," usmála se Elena. Měla nádherný úsměv a mě podivně bodlo v hrudi, že se takto neusmívala na mě.
,,Kde je Rebekah?" zeptal se hned Elijah a já našpicoval uši.
,,V bezpečí. Jakmile odevzdáte Elenu a Caroline, tak vám ji sem dovedu. Nevěřím vám, že by jste mi je jen tak nechali." Řekl a já se zamračil. Byl to chytrý podrazák.
,,Z ruky do ruky," řekl Elijah.
,,Jako kdybychom byly nějakou věcí," odfrkla si Caroline a Elena se tiše uchichtla. Jemně jsem jí stisknul ruku, aby se nesmála. Teď bych nechtěl bojovat s bratry, zvlášť před tisíci lidmi.
,,Tak nás všechny chyť a přenes nás za Rebekou," navrhl alternativu Klaus.
,,Dobrá, pusťte ale holky," řekl nám a já zavrčel. Nemínil jsem Elenu pustit ani za zlatý prase.
,,Potom žádná Rebekah," zamračil se Chris a já cítil nervózní vrtění vedle sebe. Podíval jsem se na Elenu a povzdechl jsem si.
,,Minutu," zabručel jsem, než jsem ji odtáhl dál od nich. ,,Nechci tě ztratit," zašeptal jsem. Musel jsem znít jako ubožák. Nejdřív ji moje rodina unese a teď po ní chci, aby zůstala z vlastní vůle.
Kousla se do rtu a já pocítil touhu. Chtěl jsem ji. I kdybych ji měl jen držet. Musel jsem ji mít u sebe.
,,Eleno," zamručel jsem a poté chytil její tvář do dlaní, než jsem přiložil, s co největší jemností, své rty na její. Viditelně ztuhla, ale já se nedal. Prohloubil jsem polibek. Vyžadoval si k ní přístup, než jsem obmotal ruce kolem jejího pasu. Přitiskl jsem ji k sobě a ona mi začala polibek oplácet. Nebyla vůči mně imunní.
Ignoroval jsem okolní svět. Jen jsem se soustředil na to, co jsem ve svém životě potřeboval. Co jsem u sebe chtěl. Chtěl jsem svou Elenu. Klidně si ji i podepíšu, pokud to bude nutné. Uvědomil jsem si totiž, že jsem se zamiloval. Ano, Kol Mikaelson, lamač srdcí, se zamiloval do nepřítelkyně. Ale bylo mi to fuk. Jen jsem ji chtěl navždy u sebe.
,,Kole," zašeptala do mých rtů, než mi zajela prsty do vlasů a jemně za ně zatahala. Sakra, takhle to nepůjde, ještě chvíli a vybuchnu tou touhou. Doslova.
,,Neopouštěj mě," zaprosil jsem. Věděl jsem, že zním uboze. Zněl jsem tak dokonce i vlastním uším, ale nemohl jsem si pomoct.
,,Nechci-" začala, ale přešel k nám Elijah a já měl chuť ho na místě zakopat. V tu nejnevhodnější chvíli.
,,Jdeme, konec muchlování." Zavrčel a já protočil oči, pousmál jsem se na Elenu a jemně ji ještě políbil, než jsem ji za ruku vedl k Chrisovi. Odkdy se Elijah vyjadřoval takhle? Velmi zajímavé.
***
Chris dodržel slovo a všechny nás vzal na nejvyšší část mostu Golden Gate. Zavřel jsem oči. Sakra, výšky jsem dvakrát nemusel. Přitiskl jsem si k sobě Elenu, aby mi někam nespadla. Nechtěl jsem, aby se jí něco stalo.
,,Konečně!" ozval se hlas mé sestry a já otevřel oči. Podíval jsem se na ni, seděla tu a očividně se nudila, zároveň se děsila výšky jako já a četla si časopis. Nechápu, proč nezavolala, když mobil ležel hned vedle ní. Nejspíš nebyl signál.
,,Nemám vůbec ráda výšky," zašeptala Caroline a já s ní soucítil. Byl jsem na tom stejně.
,,Konečně zase ve známém prostředí," řekla ta malá potvůrka vedle mě, načež se mi vyvlékla a přešla až k okraji. Chtěla mě zabít? Strachy bych umřel z ní. Nejspíš. Přitáhl jsem ji zpátky k sobě a zamračil se.
,,Tohle už nedělej, je to nebezpečné," zavrčel jsem a její oči prozrazovaly, že jsem zavrčel asi moc. Bála se. Sakra, to jsem nechtěl. ,,Promiň," dodal jsem něžně a ona se pousmála.
,,V pořádku, ale tady jsem jako doma, takže..." usmívala se a vykroutila se mi. Přešla k tomu Chrisovi a objala ho. ,,Děkuju," zašeptala tak tichounce, že jsem ji skoro přeslechl, ale slyšel jsem to.
,,Takže co teď?" zeptal jsem se a pohledem dál propaloval Elenu. Nespustím ji z očí.
,,Beze mě se nedostanete pryč, takže ty pusť Caroline a všichni Původní na jednu hromadu tam a vy dvě sem." Dirigoval to ten vypatlaný čaroděj. Nesnášel jsem ho. Moji bratři a sestra udělali tak, jak on chtěl. Caroline a Elena si stoupli za Chrise. Zavrčel jsem. Popošel jsem k Eleně, ale Elijah mne chytnul a stáhl zpátky.
,,Nech toho, tohle jsme prohráli," zamumlal a já se na něj podíval. Nikdy se tak lehce nevzdával.
,,Nemůžu ji ztratit," řekl jsem se vší upřímností, co ve mně byla.
,,Nemůžu být bez magie, Kole. I kdybych s tebou chtěla být, magie je mou součástí a pokud mi ji chceš vzít, tak to nikdy nebude fungovat." Zavrtěla hlavou a já vydal frustrovaný povzdech.
,,Udělám cokoliv, jen mi dej šanci." Přemlouval jsem ji a ona na mě koukala.
,,Je to jen na tobě," šeptla k ní Caroline s úsměvem. Bez Klause, zdálo se, jí bylo do smíchu.
,,Dobře," kývla Elena, ale nevěděl jsem, zda je to na souhlas s Car nebo ke mně.
Díval jsem se na ni, jak přelétává pohledem po nás všech. Pak se usmála, oběhla Chrise a vlétla mi přímo do náruče. Objala mne rukama kolem krku a já se šťastně zasmál. Přitiskl jsem ji k sobě, objal ji kolem pasu a vyzdvihl do vzduchu, když zvedla i ty nožky. Pak jsme se políbili a byl to ten nejlepší polibek, jaký jsem kdy prožil.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu

KLIK :)

Komentáře

1 bara bara | 16. dubna 2014 v 21:17 | Reagovat

super tesim se na dalsi :-)

2 Alexis8301 Alexis8301 | Web | 16. dubna 2014 v 21:50 | Reagovat

Wow! :D Konečne spolu! :D By ma zaujímalo z čoho sa Care tak smeje. :D Žeby sa aj Klaus bál výšok a ona videla jeho výraz? :D Krásna kapitola. :D

3 Nika Nika | 16. dubna 2014 v 22:09 | Reagovat

Doufám, že to není konec!!! Jen tak dál :-D doufám, že bude něco víc mezi Chrisem a Rebekou :-D  :-D  :-D

4 Erin Erin | 17. dubna 2014 v 7:49 | Reagovat

kouzelné...moc se těším co bude dál ;-)

5 Stella Stella | 17. dubna 2014 v 9:31 | Reagovat

Uz se nemuzu dockat dalsi kapitoly :-D Chris +Rebeca <3

6 Anita Anita | 17. dubna 2014 v 17:51 | Reagovat

WOW! moc pěknej příběh :-) doufám, že bude pokračování :-)

7 Beris Beris | 17. dubna 2014 v 20:00 | Reagovat

už se těším na další :-)

8 Wer Wer | E-mail | Web | 17. dubna 2014 v 20:48 | Reagovat

super super super. konečne spravila elena správnu vec! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama