My charming enemy ► 11. Kapitola

18. dubna 2014 v 11:55 | Tew* |  My charming enemy
Téma: The Vampire Diaries & Charmed
Pár: Kol & Elena
Hl. postavy: Elena, Kol, Chris, Paige, Piper, Phoebe, Klaus, Rebekah, Elijah, Caroline
Vedlejší postavy: Henry, Leo, Bonnie, Wyatt, Coop
Anotace: Elena žije v San Franciscu se svou rodinou, která není zrovna moc normální. Jsou to totiž čarodějky, nadpřirozené bytosti, se kterými je neradno si zahrávat. Elena však v létě odletěla se svým bratrancem Chrisem do Francie na stáž, na uměleckou školu. Jenže co se stane, když narazí v letadle, na cestě zpátky, na velmi pohledného muže?
Tew*: Je to nezvyklý pár, ale já je prostě miluju! :D Užijte si kapitolku. :)

Moc prosím o komentáře, abych věděla, zda se líbí! :) Další přidám za 8 komentářů, pokračuju stále nízko. :D


Pohled Eleny:
Byl to už týden od mého rozhodnutí být s Kolem. Snažil se. Opravdu moc. Netlačil na mě ohledně magie, sexu nebo jeho sourozenců. Cítila jsem se s ním dobře, skvěle. Přestěhoval se se mnou blíže k domu mých rodičů, aby mi vyšel vstříc. Bydleli jsme tam teď jen my dva. Občas na návštěvu přišel někdo z mé rodiny a z jeho přicházela občas tak Rebekah, která tam ale spíš vyhlížela Chrise.
Chris. Nenavštívil mě ani jednou. Byl naštvaný, že jsem se rozhodla pro Kola. Zachránil nás, to ano, ale já přesto chtěla zkusit být s ním.
,,Nad čím přemýšlíš, miláčku?" zeptal se Kol, když ke mně zezadu přišel a objal mne rukama kolem pasu. Políbil mne do vlasů a já se usmála.
,,Nad pár věcmi," řekla jsem jen a přitulila se k němu. Zavřela jsem spokojeně oči. Bylo to opravdu úžasné být s ním. Staral se o mě, každou chvíli se ptal, jestli něco potřebuju. Bylo to sladké.
,,Jakými věcmi?" vyzvídal a políbil mě na krk. Další věc, kterou si se mnou dohodl. Budu označená jeho cucflekem, když vybledne, tak ho obnoví. Nemohla jsem protestovat. Tvářil se při té prosbě jako nevinné štěně. Nešlo odolat.
,,Chris, Rebekah, je toho spousta." Špitla jsem a otočila čelem k němu. Zadumaně mě pozoroval.
,,Přemýšlíš nad svým bratrancem a mou sestrou?" zeptal se, krčil zmateně obočí a já se pousmála.
,,Nemyslíš si, že mezi nimi něco je?" optala jsem se ho a pohladila ho rukama něžně po tvářích.
,,Ten Chris, unesl mou sestru na Golden Gate, myslíš, že i po tomhle s ním něco chce mít?" zeptal se mě a já se zamračila. Ne kvůli tomu otevřenému nepřátelství k mému bratranci.
,,Ty jsi mě unesl taky a bydlím s tebou," řekla jsem mu a dala ruce dolů.
,,To je jiné, my nejsme tak tvrdohlaví jako tamti berani." Mávl rukou a já na něj vyplázla jazyk.
,,Já jsem tvrdohlavější než Chris," zamručela jsem a založila si ruce na prsou. Jeho pohled tam okamžitě sklouznul. V jeho očích se objevila touha a já jen polkla, protože ve mně se začínala ta touha objevovat taky.
,,Dobrá, tak jsi tvrdohlavější než on, ale to nemění nic na tom, že u nás je to o něčem jiném." Řekl dřív, než mne chytil za boky a přetočil mě pod sebe na gauč.
,,Kole, co to děláš?" zeptala jsem se skoro bez dechu.
,,Cítím tě, jak po mě toužíš. Stejně jako já po tobě. Potřebujeme se," zašeptal, než mne políbil a já mu ochotně polibek oplácela. Kruci, měla jsem chuť z něj to oblečení servat, jen abych se dotkla jeho pokožky.
,,Tady ne," zašeptala jsem, když přesunul své polibky na můj krk a zajížděl rukama pod mé tričko.
,,Kde?" vydechl, zněl skoro umučeně, že to protahuju. Zachichotala jsem se.
,,V ložnici," řekla jsem mu a on mne chytl do náruče a nesl si mě tam. Pomalu, lidskou chůzí, čemuž jsem se hihňala dál. Políbila jsem ho u toho na rty a víc se k němu přitulila. Rozepínala jsem knoflíky u jeho košile, zatímco mě nesl a skoro ani na vteřinu ze mě nespustil pohled. Rozepla jsem první tři knoflíčky, dál jsem se nedostala, než mě položil na postel a znovu se ujal dobývaní mých rtů.
Svlékla jsem mu košili a začala rukama přejíždět po jeho vypracované hrudi a břiše, po pažích. On k mému oblečení tak jemný nebyl, moje tričko se totiž ocitlo roztržené na dva kusy.

Pohled Chrise:
Seděl jsem v kavárně v centru. Cítil jsem se pod psa. Elena si vybrala toho blba, který ji unesl. Copak se zbláznila? Ovlivnil ji snad?
,,Chrisi?" ozvalo se za mnou a já si povzdychl. Tohle nebyla odpověď, jakou jsem hledal. Pootočil jsem hlavu a podíval se na původní blondýnku.
,,Co chceš?" zeptal jsem se naštvaně a upil své kávy.
,,Promluvit si. Chci příměří, Chrisi." Řekla a já se uchechtl. Po tom všem, co se stalo, chce příměří?
,,Unesla jsi mi sestřenici, mě jsi ovlivnila a myslíš, že se to jen tak vyřeší?" zeptal jsem se jí a podíval se na ni konečně pořádně. Vypadala sexy, jako obvykle, vlasy měla vlnité, krásně se leskly na slunci. Byla nádherná. Odvrátil jsem od ní pohled a upřel ho na svůj šálek.
,,Omlouvám se, ale ty jsi udělal to samé. Udělal by jsi to samé, abys ochránil svou rodinu." Zamumlala a posadila se vedle mě. Měla pravdu, nejspíš bych udělal to samé. Vždyť jsem ji vlastně unesl, abych zachránil svou rodinu a Caroline.
,,Fajn, omluva přijata. Můžeš zase jít." Zamručel jsem, ale ona si jen objednala taky kávu.
,,Neodejdu," řekla a podívala se na mě. ,,Chrisi, než jsem tě ovlivnila v letadle, tak jsme si dobře popovídali. Smáli jsme se, bavili se. Přeskočila mezi námi jiskra." Řekla a já si povzdychnul.
,,A hned potom jsi to zahodila tím, že jsi mě ovlivnila a celá ta vaše povedená rodinka unesla moji sestřenici, která sotva viděla dva démony, Rebeko." Zavrčel jsem tiše.
,,Nic se jí nestalo," namítla a já zavrtěl hlavou.
,,Ty to nechápeš. Ona neumí ještě skoro používat svou moc. Je zázrak když se jí to povede. Když udělá to, co chtěla. Mohli jsme se přenést domů, ale proč jsme letěli letadlem? Bylo to proto, že se chtěla chovat jako obyčejná. Ona nestála o to, být čarodějkou. Prostě se tak narodila." Řekl jsem jí a ona se uchechtla.
,,Nevypadalo to tak, když mě odhodila proti zdi nebo nás všechny zmrazila." Usmívala se a já překvapeně zamrkal.
,,Zmrazila?" zeptal jsem se zmateně a ona přikývla.
,,Jo, zmrazila nás. Nemohli jsme se hnout a když jsme se probrali, tak byla fuč. Naštěstí jsme ji našli." Dodala a já se zvedl a hodil pár bankovek na stůl. Na pokrytí mé kávy a i její.
,,Zase někdy, zlato." Řekl jsem jí, hlasem přetékajícím ironií a odešel. Eleně se plně rozvíjí moc. Za chvíli už to bude moct kontrolovat a půjde po ní víc démonů, než by jsme chtěli.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu

KLIK :)

Komentáře

1 Limonáda . • Blowme.blog.cz Limonáda . • Blowme.blog.cz | Web | 18. dubna 2014 v 12:08 | Reagovat

Pěkný blog, početla jsem si :-)

2 Nika Nika | 18. dubna 2014 v 13:49 | Reagovat

Super :-D

3 Alexis8301 Alexis8301 | Web | 18. dubna 2014 v 14:37 | Reagovat

:D No tak nech po nej ide aj viac démonov, Kol ju ochráni! :D ...dúfam. :D Ale že ho to značkovanie baví... :D

4 Stella Stella | 18. dubna 2014 v 14:46 | Reagovat

Skvělá kapitola ;-) jen doufam, ze Elenu zase neunesou, omlouvam se fanouškům Eleny ale po dnesnim díle TVD (1X18) jsem vůči ni nejak zahorkala, nebaví me jak je porad centrem pozornosti a vse se točí jen kolem ni! Aby jste rozumeli, tak toto neni mireno proti teto povidce, tuto povídku naprosto zboznuju :-D jen v ni vic fandím Chrisovi (a ted i Rebece) nez Elene. Jinak uz se moc těším na dalsi díl ;-)

5 Anita Anita | 18. dubna 2014 v 15:12 | Reagovat

Moc se mi libyl tenhle díl :-D
Nika: taky me dnešní díl TVD trochu naštval kvuli Elene. A v povídce taky fandím Chrisovi. Hledala jsem všude možné po netu nejake povídky na Charmed a nic jsem nemohla najít, az tady jsem objevila Charmed spojenou s TVD zacoz autorce opravdu moc dekuju :-) ze ji napadla této kombinace a doufam, ze bude jeste spousta dalších skvelich dílů hlavne s Chrisem, Bekou a Koulem :-D Elenu taky moc nemusím ale Koula zboznuju :-D sice o trochu min nez Chrise ale taky ho mam moc rada :-D

6 Tew* Tew* | Web | 18. dubna 2014 v 17:32 | Reagovat

[5]: Jsem ráda, že se líbí. :) A ještě určitě díly budou, nevím kolik, ale budou. :)

7 Beris Beris | 18. dubna 2014 v 17:53 | Reagovat

Super :-):-) těším se na dalsi :-D

8 LinDee LinDee | 18. dubna 2014 v 18:29 | Reagovat

Nádhera! Miluju to. Jak je Kol něžný :)
To je opravdu paráda! :))

9 bara bara | 18. dubna 2014 v 23:16 | Reagovat

super tesim se na dalsi :-)  :-)

10 erin erin | 20. dubna 2014 v 11:06 | Reagovat

parádní....věřím, že Kol si ji zvládně pohlídat....a jak skončili Caroline a Klaus?....moc se těším na další díl :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama