My charming enemy ► 5. Kapitola

3. dubna 2014 v 18:32 | Tew* |  My charming enemy
Téma: The Vampire Diaries & Charmed
Pár: Kol & Elena
Hl. postavy: Elena, Kol, Chris, Paige, Piper, Phoebe, Klaus, Rebekah, Elijah, Caroline
Vedlejší postavy: Henry, Leo, Bonnie, Wyatt, Coop
Anotace: Elena žije v San Franciscu se svou rodinou, která není zrovna moc normální. Jsou to totiž čarodějky, nadpřirozené bytosti, se kterými je neradno si zahrávat. Elena však v létě odletěla se svým bratrancem Chrisem do Francie na stáž, na uměleckou školu. Jenže co se stane, když narazí v letadle, na cestě zpátky, na velmi pohledného muže?
Tew*: Je to nezvyklý pár, ale já je prostě miluju! :D Užijte si kapitolku. :)

Moc prosím o komentáře, abych věděla, zda se líbí! :) Další přidám za 6 komentářů, pokračuju nízko. :D


Pohled Kola:
Políbil jsem ji. Já ji políbil a ona mi neutrhla hlavu! Tedy ne, že by to mohla udělat, jelikož nemohla, ale přeci! Opětovala mi polibek!
,,Přestaň," odtrhla se ode mne, jako kdybych měl mor nebo co a zavrtěla zamítavě hlavou. Hrudník se jí nadzvedával, jak zrychleně dýchala. Její už tak velké oči, byly vytřeštěné, její krásné rty naběhlé od našeho polibku. Byla to podívaná pro bohy. Elena byla nádherná.
,,Proč? Líbilo se ti to," nechápal jsem a chtěl si ji znovu přitáhnout k sobě, ale odstoupila ode mě a vrtěla hlavou dál.
,,Byla to chyba, už ne." Řekla tiše a já zmrzl na místě. Tak tohle pro ni jsem? Chyba?
,,Proč myslíš, že to byla chyba?" zeptal jsem se a olízl si rty. Ještě jsem na nich měl její chuť. Delikátní.
,,Ty se ještě ptáš? Unesl jsi mě! Ty a tvoje rodina jste upíři. Původní ještě ke všemu a já tě mám líbat? Jsi cvok, jestli si tohle myslíš." Zavrčela na mě. Vypadala jako malé rozzlobené kotě a já se musel usmívat. Byla nádherná.
,,Ale tahle ta tvoje chyba se ti líbila." Zavrněl jsem a šel k ní, hnal jsem ji tak do kouta, lépe řečeno - do postele.
,,Ne-e," zakoktala se a tím se prozradila. Mám ji.

Pohled Eleny:
Snažila jsem se odstupovat, ale jak jsem si pozdě uvědomila, dělal to naschvál. Zahnal mě k posteli. Co jsem si myslela, když jsem mu oplácela polibek? Ztratila jsem hlavu, tím to bude.
Zakopla jsem a sletěla přímo do peřin, kde se nade mnou hned zjevil on. Kol Mikaelson s vypracovanými břišáky, tělem atleta a tím nejdomýšlivějším, nejpeknějším úsměvem, jaký jsem kdy viděla. Vypadalo to, jako kdyby si ho schovával přímo pro mě.
,,Kole, přestaň." Špitla jsem a snažila se spod něj vylézt, ale jeho tělo se na mě přimáčklo a já zatajila dech.
,,Vždyť to chceme oba," zašeptal blízko mých rtů a v očích mu zablesklo. Byla to touha? Už se mě chystal znovu políbit, když se na dveře sneslo naléhavé klepání a já si tak oddychla.
,,Kole? Je už vzhůru? Potřebuju, aby si promluvila se svou matkou. Nevěří totiž, že je naživu!" zvolal jeho bratr a já zadržela dech. Máma?
,,Pusť! Nech mě, chci mluvit s mámou!" vykřikla jsem a snažila se probojovat skrz tu horu svalů.
,,Předám," řekl Elijah, když rozrazil dveře a kráčel si to k nám. Kol ze mě tedy milostivě slezl.
Vyhrabala jsem se z peřin, až jsem se divila, že jsem nespadla z postele.
,,Eleno?" ozvalo se z telefonu a já ho vzala Elijahovi z rukou a přitiskla si ho k uchu.
,,Mami?" zašeptala jsem a uslyšela úlevný povzdech.
,,Je naživu," vzlykla má matka, Paige, a já vzlykla úlevou taky.
,,Mám tě moc ráda, mami. I tátu," řekla jsem a pokusila se udržet slzy na uzdě.
,,Taky tě máme rádi, andílku. Neboj se, za chvíli budeš u nás. V bezpečí, daleko od nich." Řekla mi a já uviděla Kola, jak se celý napíná, zatíná ruce v pěst podél boků... vypadal naštvaně. Hodně naštvaně.
,,Vyřiď jí, že ji nedáme!" ozvalo se hlasitě v telefonu a já se zasmála, když jsem uslyšela tetu Phoebe.
,,Vyřiď, že -" chtěla jsem ještě něco dodat, ale Elijah mi vytrhl telefon z ruky a dal si ho k uchu on.
,,Chceme, aby se přestalo útočit na upíry, pokud to není v sebeobraně. Dohodu podepíšeme krví. Jakmile to bude oficiální, uvidíte ji." Řekl a zavěsil.
,,Proč jsem s ní nemohla mluvit déle? Co by vám to udělalo?" zeptala jsem se naštvaně a pozorovala ho.
,,Aby nás nezaměřili," řekl jen a vydal se pryč z pokoje. Nezaměřili? Vždyť mají mapu, krystal... najdou mě a dají jim co proto.
,,A jsme zase sami," ozval se Kol. Zněl jako kdyby naštvaný nikdy nebyl. Blížil se ke mně jako lev za kořistí a já couvala pokojem pryč. Od něj, od postele, hlavně jsem couvala do koupelny, kde bych se mohla zamknout.
,,Škubni si, Kole." Řekla jsem mu a dala ruce varovně před sebe.
,,Ne, právě teď... se oba moc chceme," zavrněl jako kocour a já se oklepala. Zbláznil se?
,,Ne, to tedy nechceme." Řekla jsem, ale když se po mně natáhla, tak jsem vykřikla a dala ruce před obličej. Nic se nestalo. Otevřela jsem oči, které jsem v panice zavřela a uviděla Kola, jak natahuje ruce, ale jako kdyby znehybněl. Překvapeně jsem se podívala na své ruce. Šálí mne snad moje podvědomí?
Rychle jsem se převlékla, nevěděla jsem, jak dlouho zůstane Kol zmražený. Tak tuhle moc jsem musela zdědit po babičce a tetě Piper. Jenže ani ta netrvala moc dlouho a tak jsem si pospíšila a vyběhla z pokoje. Utíkala jsem, snažila se být co nejvíce ticho.
,,Kam utíkáš? Kde je Kol?" objevil se přede mnou Elijah s injekcí. Pokusila jsem se ho zmrazit stejně jako jeho bratra v ložnici, ale nefungovalo to. Přimhouřila jsem oči a on odletěl na stěnu, kde narazil a udělal v ní dokonce díru. Au! Můj nový pokus ho zmrazit se zdařil. Čím víc té látky mi dali, tím rychleji se mi vracela moc. Jak je to možné?
,,Elijahu!" vykřikla Rebekah a na její tváři se objevila ta upíří. Vyděšeně jsem vyjekla a zmrazila ji taky, povedlo se mi to. Oddechla jsem si a rozeběhla se ke dveřím. Třeba je ten Klaus pryč, no ne?
,,Utíkáš někam, lásko?" ozval se mi u ucha. Dobrá, takovou kliku nemám, aby byl pryč. Otočila jsem se a zastavila svou mocí jeho ruku s injekcí. Pak jsem ho odhodila telekinezí pryč a zmrazila v letu. Dobrá, začínám tu moc ovládat, to je super!
Vyběhla jsem z domu a utíkala ulicí pryč. Jasně, že oni museli bydlet na konci města!
***
Běžela jsem, jak jsem mohla nejrychleji. Možná se mi vracela moc, ale to, že bych se mohla přenášet, to pořád nešlo.
,,Chrisi!" zvolala jsem a doufala, že mě uslyší. Čekala jsem snad věčnost. Neslyšel mě! Proč?
S nechutí jsem se zase rozeběhla. Tak takovýhle cvičení jsem dlouho neměla už. Běžela jsem až do středu města, kde jsem pobíhala mezi lidmi a hledala aspoň nějakou známou tvář. Absolutně nic. Do háje zelenýho! Je s podivem, že mě už nechytli, vždyť to zmrazení muselo přestat působit tak před pěti minutami, chvilku poté, co jsem utekla. Sledují mne snad? Doufám, že ne.

Pohled Kola:
Co se stalo? Byla tam a najednou je pryč. Jako kdyby udělala puf! Zamračil jsem se a oblékl se. Pak jsem vyběhl na chodbu, kde jsem uviděl u zdi Elijaha, jak tam leží s injekcí vedle sebe, Bekah cenila tesáky na prázdné místo a když jsem sešel dolů, tak Klaus byl zachycen ve vzduchu. Zmrazila nás? Jak to udělala? Proč ta injekce nefungovala?
Zamračil jsem se a pak jsem se vydal ven. Najít mou malou čarodějku.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu

KLIK :)

Komentáře

1 R | velvethorse.blog.cz R | velvethorse.blog.cz | Web | 3. dubna 2014 v 18:50 | Reagovat

chlapec je napr. z Jane Eyre, X-men:first class alebo Shame :D

2 Alexis8301 Alexis8301 | Web | 3. dubna 2014 v 19:17 | Reagovat

Krásne! Som rada, že sa jej vrátila moc. :D Fakt som sa bála, že jej Kol ublíži! A Elijah mi nepripadá veľmi priateľsky... :D

3 erin erin | 3. dubna 2014 v 21:15 | Reagovat

parádní..... ;-)  :-D  :-D  :-D

4 bara bara | 3. dubna 2014 v 23:42 | Reagovat

super uz se tesim na dalsi :-)

5 tessi tessi | 6. dubna 2014 v 9:01 | Reagovat

hned další díl :D!

6 Wer Wer | E-mail | Web | 7. dubna 2014 v 18:19 | Reagovat

úplne super to je. prosím rýchlo ďalšiu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama