My charming enemy ► 6. Kapitola

8. dubna 2014 v 19:08 | Tew* |  My charming enemy
Téma: The Vampire Diaries & Charmed
Pár: Kol & Elena
Hl. postavy: Elena, Kol, Chris, Paige, Piper, Phoebe, Klaus, Rebekah, Elijah, Caroline
Vedlejší postavy: Henry, Leo, Bonnie, Wyatt, Coop
Anotace: Elena žije v San Franciscu se svou rodinou, která není zrovna moc normální. Jsou to totiž čarodějky, nadpřirozené bytosti, se kterými je neradno si zahrávat. Elena však v létě odletěla se svým bratrancem Chrisem do Francie na stáž, na uměleckou školu. Jenže co se stane, když narazí v letadle, na cestě zpátky, na velmi pohledného muže?
Tew*: Je to nezvyklý pár, ale já je prostě miluju! :D Užijte si kapitolku. :)

Moc prosím o komentáře, abych věděla, zda se líbí! :) Další přidám za 6 komentářů, pokračuju nízko. :D


Miluju tuhle písničku, tak vám ji sem přidám ke kapitolce. :)
Pohled Eleny:
Rozhlížela jsem se, chodila dokola, ale jako kdyby tohle nebylo už mé rodné město, jako kdybych to tu neznala. Lidé, které jsem míjela, telefonovali, bavili se mezi sebou, ale dezorientované dívce nevěnovali pozornost. Cítila jsem se pod psa. Možná víc než pod psa. Třeba tak pod kočku, to by šlo.
Zastavila jsem se před schody k metru. Neměla jsem u sebe peníze, doklady, absolutně nic. A navíc jsem ani nevěděla kudy jít. To ty dva měsíce ve Francii stačily k tomu, abych zapomněla na ulice San Francisca?
S pořádným nádechem jsem scházela schody dolů, vyhýbala se spěchajícím lidem a držela se spíše při kraji. Co bych teď dala za svou schopnost přenosu! Být světlonošem, který se neumí přenášet, bylo na houby!
,,Eleno? Pane bože! Eleno!" zavolala na mě známá blonďatá hlava. Caroline! Pospíchala jsem za ní a hned ji objala na přivítanou.
,,Car, ani nevíš, jak ráda tě vidím." Vydechla jsem úlevou a ona mi koupila jízdenku, nejspíš o mém únosu věděla. Podala mi ji a společně jsme nastoupili do vagónu.
,,Takže, jak jsi se odtamtud dostala?" zeptala se a usedli jsme do sedaček. Frustrovaně jsem si prohrábla vlasy rukou.
,,Podivně," přiznala jsem po krátkém zaváhání. ,,Dávali mi nějaké injekce, takže jsem byla bez své moci. Ale jako kdyby se mi moc vracela rychleji, když mi dají větší dávku." Řekla jsem a teprve teď si všimla známé tváře, usmívající se tváře, na konci našeho vagónu.
,,Nikdo tě nemohl najít, stále tě nikdo nemůže najít. Hledali jsme všichni. Pomocí krystalů, pročesávali jsme město a tvůj táta vyhlásil poplach. VŠICHNI hledají tebe. Jsi jejich priorita." Popisovala mi situaci. Jenže já stále držela oční kontakt s ním. Jak mě našel? Celou dobu mě sledoval? Vždyť jsem nikoho neviděla. Potřebuju se aspoň trochu prospat. Třeba se mi to jen zdá z nedostatku příjemného spánku.
,,Musíme jít," šeptla jsem po chvilce a vytáhla Caroline na nohy. Překvapeně se zamračila, ale já ji už táhla ke dveřím.
,,Co se děje?" ptala se zmateně.
,,Kol se děje. Našel mě," zamumlala jsem nervózně a doufala, že mne neslyšel.
,,No tak to potom si musíme vzít taxi," usmála se Caroline jakoby nic a vythla mobil. Zmateně jsem nakrčila obočí a pozorovala ji. Sakra, kde je zastávka?!
,,Jaké taxi? Auto nám nepomůže, Car!" zašeptala jsem, měla jsem chuť křičet.
,,Volám Chrisovi," ujistila mne. Fajn, moje nejlepší kamarádka volá mému bratranci se kterým rok randila.
Ano, Chris a Caroline. Rozkošný to pár, kterému vztah zkrachoval právě díky magii. Právě díky ní je z Caroline upírka. Napadl ji démon a jediný lék vlastnil upír. Nikdy mi neřekla jeho jméno nebo jak vypadal, jelikož já u toho nebyla. Možná bych ji stihla zachránit, kdybych tam byla. Jenže se to událo rychle. Ten upír ji zachránil před jistou smrtí, ale ne dost brzy, protože jeho krev ji proměnila. Teď mám nesmrtelnou kamarádku, která je výjimkou ve světě upírů. Zásadně pije jen krev z nemocnice, ne z živého zdroje, ale když zkoušela krev zvířat, tak to opravdu nevyšlo. Bonnie, má druhá nejlepší kamarádka, taktéž čarodějka, která ovšem praktikovala magii odlišnou od té naší, jí udělala prsten, který ji chrání před sluncem. Takže má blonďatá kamarádka, kterou si lze splést s andělem, chodí za denního světla a vrhá úsměvy všude kolem.
,,Dobře, ale pospěš si." Pípla jsem a podívala se tam, kde měl být Kol. Jako kdyby zmizel z povrchu zemského. Zamračila jsem se a rozhlédla se. Nikde nic. Když jsem se podívala před sebe, na okno, tak jsem překvapením vyjekla. Byl za mnou, jeho odraz mne v okně pozoroval a já cítila, jak mi mizí z tváře veškerá barva.
,,Eleno, co se děje?" zeptala se mne vyděšeně Car a já jen polkla.
,,Je pozdě," špitla jsem.
Pohled Kola:
Pozoroval jsem její odraz v okně metra. Velmi rychle bledla. Tak takový mám účinek? Po setkání se mnou se bledne?
POKUD POTŘEBUJETE ZBLEDNOUT A VYPADAT JAKO NEMOCNÍ, VOLEJTE KOLA MIKAELSONA. TEN VÁM ZARUČENĚ POMŮŽE. - Tak tohle bude můj slogan.
Usmál jsem se na ni a přešel vedle ní. Její kamarádka, pěkná blondýnka, která však do krásy Eleny neměla. Tedy, možná měla, ale pro mě existovala jen tahle malá čarodějka.
,,Pěkný trik s tím zmrazením," usmál jsem se a brunetka vedle mě ještě více zbledla.
,,Vy jste Kol," poznala blondýnka a já se uchechtl.
,,Kol Mikaelson, až vystoupíme, budou na nás čekat mí sourozenci. Neboj se, moje krásná čarodějko, už neutečeš." Začal jsem mluvit na tu Caroline, ale má poslední slova patřila jen brunetce po mém boku. Vytáhnul jsem injekci, kam jsem dal velmi malou dávku, která by měla vystačit jen na hodinu a když se nikdo nedíval, vpíchl jsem ji Eleně do stehna. Sykla a zavřela oči. Vypadala smířená se svým osudem.
,,Co jste jí to dal?!" zavrčela blondýna a chtěla se na mě vrhnout. A dozajista by to udělala, nebýt lidéí kolem a toho, že jsme zastavili na zastávce.
,,Jdeme," řekl jsem místo toho vyvedl za ruku Elenu ven. Blondýnka vedle nás. ,,Moji sourozenci. Přesně na čas." Usmál jsem se a pak se zmateně díval na Klause, který pozoroval Caroline.
,,Klaus," špitla blondýna a zůstala ztuhlá na místě. Tak tohle bude ta slavná blondýnka, která očarovala mého bratra.
,,Caroline," řekl nevěřícně, ale pak se mu po tváři rozlil úsměv. Hádám, že budeme mít o jednu zajatkyni navíc.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu

KLIK :)

Komentáře

1 Alexis8301 Alexis8301 | Web | 8. dubna 2014 v 20:41 | Reagovat

:D Klarolinéééé! :D Dočkala som sa! :D Normálne behám po izbe a tancujem šťastný tanček! :D Úžasná kapitola. :D Kol a jeho slogan... :D Proste skvele! Teším sa na Klaroline momenty! :D

2 Erin Erin | 9. dubna 2014 v 7:47 | Reagovat

Kalroline - supééééééér. Jsem nadšená...moc se těším co příjde dalšího ;-)

3 bara bara | 9. dubna 2014 v 9:07 | Reagovat

super pridej dnes dalsi dil moc prosim :-)

4 R | velvethorse.blog.cz R | velvethorse.blog.cz | Web | 9. dubna 2014 v 17:02 | Reagovat

skvelý diel :D

5 Nika Nika | 9. dubna 2014 v 22:35 | Reagovat

Moc pěkný díl :-) , ale brala bych kdyby tam byl víc Chris, nějak mi v tom příběhu chybí :-( klidně i kdyby byl s Rebecou :-D  :-D  :-D

6 Stella Stella | 10. dubna 2014 v 0:24 | Reagovat

Pani!!! Zajímavá kapitolka

7 Stella Stella | 10. dubna 2014 v 0:30 | Reagovat

Taky bych uvítala vyce scén o páru Rebeca + Chris ;-) bylo by zajímavé, kdyby Rebeca začala z Chrise proti jeho vůli pít, ale nemazala by mu paměť :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama