My charming enemy ► 7. Kapitola

10. dubna 2014 v 19:30 | Tew* |  My charming enemy
Téma: The Vampire Diaries & Charmed
Pár: Kol & Elena
Hl. postavy: Elena, Kol, Chris, Paige, Piper, Phoebe, Klaus, Rebekah, Elijah, Caroline
Vedlejší postavy: Henry, Leo, Bonnie, Wyatt, Coop
Anotace: Elena žije v San Franciscu se svou rodinou, která není zrovna moc normální. Jsou to totiž čarodějky, nadpřirozené bytosti, se kterými je neradno si zahrávat. Elena však v létě odletěla se svým bratrancem Chrisem do Francie na stáž, na uměleckou školu. Jenže co se stane, když narazí v letadle, na cestě zpátky, na velmi pohledného muže?
Tew*: Je to nezvyklý pár, ale já je prostě miluju! :D Užijte si kapitolku. :) A tady je zase trochu Chrise... :D

Moc prosím o komentáře, abych věděla, zda se líbí! :) Další přidám za 6 komentářů, pokračuju nízko. :D


Pohled Chrise:
Kontroloval jsem telefon každou chvíli. Nic, ani žádná zpráva. Od doby, co teta Paige mluvila s Elenou, uplynulo mnoho času. Dobrá, moc ne. Bylo to včera. Ale pro naši rodinu se to zdálo jako věčnost. Kdo by si kdy pomyslel, že se právě tohle stane?
,,Chrisi?" zaklepala na mé dveře Paige. Cítil jsem se zodpovědný, že moje malá sestřenice je v zajetí upírů. S povzdechem jsem mávnutím ruky otevřel dveře a vrátil se ke kontrolování telefonu.
,,Stále nic," řekl jsem a podíval se na mou tetu. Měla tmavé kruhy pod očima, byla bledší než obvykle a vypadala tak o deset let starší. Tak jsem se cítil i já.
,,Já vím," šeptla. Zaslechl jsem v jejím hlase náznak slz, ale snažila se je statečně udržet. ,,Mají i Caroline," řekla a pak si sedla ke mně na postel a rozvzlykala se. Nevydržela to.
,,Caroline?" zeptal jsem se zaskočeně. Jak mohli dostat Car? Jak to bylo možné?
,,Před chvílí jsme se ji pokoušeli vyhledat, jelikož její matka volala, zda není u nás. Není ani u Bonnie a tak jsme se pokusili hledat krystalem. Dopadlo to stejně, jako když jsme hledali Elenu. Krystal se roztočí a pak odletí na druhý konec místnosti." Máchla rukou a popotáhla.
,,Musíme je najít. Zachránit Elenu a Car," řekl jsem, pevně rozhodnutý.
,,Nemůžeš jít sám," odpověděla mi tvrdohlavě.
,,Je to moje vina." Zamračil jsem se a vstal. Moje teta se postavila taky a dala ruce v bok. Tohle gesto měla Elena po ní. Také byly obě dvě stejně tvrdohlavé.
,,Není to tvoje vina a teď si pro klid duše zahraj na kytaru, my něco vymyslíme," uzavřela debatu a odešla z mého pokoje. Se zavrčením jsem zavřel dveře telekinezí a chopil se kytary. Vždy mi pomáhala při stresu. Ale mám pocit, že teď mi bude k ničemu.
***
Chodil jsem městem, ruce v kapsách kalhot, mračil jsem se na kolemjdoucí a přitom se rozhlížel kolem. Doma jsem nabral sporýše, té rostlinky proti upírům, kolik jsem jen mohl a pak se sešel s Bonnie. Našla způsob, jak nebýt fixován s rotlinou jen na čtyřiadvacet hodin, ale nastálo. Nemusím nosit žádné náramky a takové blbosti. Stačilo provést to kouzlo a nemohl jsem být ovlivněný. V krvi sporýš nemám a tak to nepoznají, ani kdyby se napili. Brilantní. Nemám ale ani tucha, jak to dokázala.
,,Chrisi, zlato!" zvolal povědomý hlas a já vzhlédl. Kráčela ke mně usmívající se Rebekah. No potěš koště.

Pohled Eleny:
Probudila jsem se, celá malátná, unavená a nejradši bych si dala ještě dvacet. Jenže jsem nebyla doma nebo ve Francii, v bezpečí. Byla jsem zpátky v domě upírů a neměla jsem tušení, kde se nalézá má nejlepší kamarádka. Kdykoliv jsem za ní chtěla jít, zastavil mě Kol. Nechápu jak to dělal, ale i když tu nebyl a ani na chodbě, tak jen co jsem vystrčila nohu ze dveří, už u mě stál a já radši rychle zalezla zpátky.
Také našli způsob, jak zabránit mým schopnostem vyplout na povrch. Každá injekce mi otupovala smysly, ale k tomu mi i zabraňovala užití schopností.
Vstala jsem a zavřela na chvíli oči, abych ustálila svou nevolnost, která se teď dostavovala po injekcích. Hlava mi třeštila a ani ten aspirin jsem si dát nemohla.
,,Dobré ráno, Šípková Růženko." Ozval se protivný hlas, který mi akorát přinesl bolehlav.
,,Pro jednou mi udělej laskavost a buď ticho," řekla jsem naštvaně a prohrábla si rukou vlasy.
,,Ale proč? Je tak krásné ráno, vlastně odpoledne. Spala jsi dost dlouho, víš o tom?" usmíval se od ucha k uchu a postavil na stůl, co tu v rohu měl u křesílek, tác se snídaní. Nebo to byl oběd? Ztratila jsem tu pojem o čase.
,,Bolí mě díky vám hlava a kde je Caroline?" zeptala jsem se a přešla ke skříni, kam mi dal mé věci. Vypadalo to tu jako v ložnici manželů.
,,V bezpečí, s Klausem." Blýsknul po mně úsměvem, ze kterého musely všechny dívky padat do kolen. Já takový pocit rozhodně neměla.
,,Potřebuju s ní mluvit." Řekla jsem tiše, prosivě a podívala se mu do očí.
,,Nik jí neublíží, jen si pohraje." Pokrčil rameny a já měla hned chuť ho zaškrtit. Mít tak svou moc! Ležel by na zemi a modral.
,,Jdi se vycpat," zavrčela jsem a vzala si věci, které si obléknu. Rozešla jsem se ke koupelně, když se přede mnou objevil a já narazila nosem do jeho hrudi. Au! Třela jsem si rukou bolavý nos a naštvaně ho pozorovala. Zdál se být naštvaný, zároveň pobavený a nadržený. Rozhodně. Podle těch jeho napnutých kalhot se to potvrzovalo.
,,Nemůžu se vycpat, nikam by se to nevešlo." Odpověl klidně a poukázal tak na fakt, že nosí těsný trička, která odhalují jeho svaly a rifle, které nejspíš za chvíli prasknou díky jeho jižní oblasti.
,,Fajn, tak si dej šlofíka, já se mezitím osprchuju." Řekla jsem mu další variantu a obešla ho. Chytil mne za paži a já se jen otráveně otočila. Sledoval moje rty. Na sucho jsem polkla a olízla si je. Neschopna tomu zabránit.
,,Pomůžu ti se sprchováním," zamumlal a než jsem stačila něco říct, stála jsem, stále oblečená, pod sprchou a moje věci, které jsem si chtěla pak vzít, byly odkládané někam pryč. Zírala jsem na Kola, jak zamyká dveře koupelny a už tam si svléká jeho tričko s potiskem nějakého znaku kapely.
,,Co to děláš?" zašeptala jsem a oči mi bloudily všude možně po jeho těle. Nemohla jsem odtrhnout pohled.
,,Beru si to, co je moje," zavrčel, než si začal nárokovat má ústa svými.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu

KLIK :)

Komentáře

1 bara bara | 10. dubna 2014 v 19:52 | Reagovat

super tesim se na dalsi :-)

2 Alexis8301 Alexis8301 | Web | 10. dubna 2014 v 21:08 | Reagovat

Čo je medzi Chrisom a Bekou? :-? A ako sa Klaus s Care "pohraje"? :D Naháňaš mi strach! :D No, a posledná Kolova veta, nemám slov. :D Som zvedavá, ako sa z toho Elena dostane. Ak sa z toho vôbec dostane. Alebo lepšia otázka, chce sa z toho dostať? :D

3 Nika Nika | 10. dubna 2014 v 21:21 | Reagovat

Jéééé :-D  :-D  :-D  super kapitola :-D moc děkuju za Chrise a Rebecu :D jen tak dál, už se moc těším na další kapitolu 8-)

4 Stella Stella | 10. dubna 2014 v 23:53 | Reagovat

Paní :-D super Chris :-) moc se těším na další kapitolu :-D hlavne na Chrise a Rebeku ;-)

5 Erin Erin | 11. dubna 2014 v 7:18 | Reagovat

no tohle bude ještě pěkně zamotaný....jsem zvědavá co bude ;-)  :-D  :-D  :-D

6 tessi tessi | Web | 11. dubna 2014 v 21:51 | Reagovat

no jo kol když někoho chce tak se nedá zastavit :DDD chudinka elena co si s ním počne :D

7 R | velvethorse.blog.cz R | velvethorse.blog.cz | Web | 12. dubna 2014 v 13:01 | Reagovat

ahoj je u mňa vyhodnotenie kontroly a náberu aff http://velvethorse.blog.cz/1404/vyhodnotenie-kontroly-naberu-affiliates :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama