My charming enemy ► 8. Kapitola

12. dubna 2014 v 19:00 | Tew* |  My charming enemy
Téma: The Vampire Diaries & Charmed
Pár: Kol & Elena
Hl. postavy: Elena, Kol, Chris, Paige, Piper, Phoebe, Klaus, Rebekah, Elijah, Caroline
Vedlejší postavy: Henry, Leo, Bonnie, Wyatt, Coop
Anotace: Elena žije v San Franciscu se svou rodinou, která není zrovna moc normální. Jsou to totiž čarodějky, nadpřirozené bytosti, se kterými je neradno si zahrávat. Elena však v létě odletěla se svým bratrancem Chrisem do Francie na stáž, na uměleckou školu. Jenže co se stane, když narazí v letadle, na cestě zpátky, na velmi pohledného muže?
Tew*: Je to nezvyklý pár, ale já je prostě miluju! :D Užijte si kapitolku. :) A tady je zase trochu Chrise... :D

Moc prosím o komentáře, abych věděla, zda se líbí! :) Další přidám za 7 komentářů, pokračuju stále nízko. :D


Pohled Kola:
Plenil jsem její ústa, tiskl se k ní. Nárokoval si ji celou. Opřel jsem ji o zeď a roztrhl její tílko ve dví. To samé jsem udělal s podprsenkou. Byl jsem jako smyslů zbavený. Zvíře, které si nárokovalo svou družku. Byl jsem připravený bojovat, abych ji měl.
,,Dost," zašeptala do mých rtů a snažila se zakrýt. Nedbal jsem na její prostesty a znovu ji políbil. Strhl jsem jí i kalhotky. Stála přede mnou nahá, třásla se. Nevěděl jsem, zda to bylo strachem nebo vzrušením, ale jedno jsem věděl jistě. Nehodlám se zastavit.
Odhodil jsem své zbylé oblečení a znovu se k ní přitiskl. Zalapala po dechu a vzhlédla ke mně. Byla nádherná, její měkké křivky pasovaly přesně k těm mým. Byli jsme pro sebe stvořeni.
,,Konečně," zašeptal jsem, než jsem znovu převzal kontrolu nad jejími rty. Po slepu jsem na nás pustil příjemně ohřátou vodu, která zaplnila sprchový kout párou, když jsem zavřel i ty blbé dveře.
Její ruce se octly na mé hrudi, mé ruce na jejích bocích. Bylo to dokonalé, tohle přesně jsem potřeboval. Mít ji u sebe, cítit její kůži na mé.
,,Já nechci, nech mě!" vyjekla a odstrčila mne. Tedy spíš se o to pokusila. Odstoupil jsem jen z mé vůle. Snažila se zakrýt, ale i tak jsem viděl vše, co mne dohánělo k šílenství ještě víc.
,,Proč?" zeptal jsem se skoro bez dechu.
,,Protože jsem ještě s nikým nebyla a rozhodně nechci, aby moje poprvé bylo s maniakem ve sprše!" vykřikla a její oči prozrazovaly, že nemá daleko k pláči. Proboha, co jsem to provedl?
Díval jsem se na ni ještě chvíli, než jsem se přemístil pryč z koupelny do naší ložnice. Když jsem za sebou zaklapl dveře, uslyšel jsem její vzlyky. To snad ne, co je to se mnou? Když jsem s ní, má kontrola padá. Jako kdybych bez ní nemohl být. Jako kdybych byl člověk a ona kyslík, bez kterého nepřežiju.

Pohled Chrise:
Kráčela ke mně. Podpatky měla vysoké skoro jako mrakodrapy, těsné džíny zvýrazňovaly každou křívku jejích nohou a to tílko taky moc nezakrývalo. Jediné, co jakž takž zakrývalo byla kožená bunda, co měla ještě na sobě. Blond vlasy jí spadaly podél tváře. Usmívala se. Kdybych nevěděl co je zač, co provedla mé sestřence, tak bych jí určitě pozval na rande. Ale teď? Ani náhodou!
,,Chrisi, jak se máš?" usmívala se, jako kdyby se nechumelilo a pozorovala mne. Pokud mne bude ovlivňovat, musím se tvářit tak, že si bude myslet, jak to zvládla.
,,Špatně, stále nemůžu najít Elenu." Řekl jsem jí a založil si ruce na hrudi. Štvala mě a já to klidně dám najevo ještě víc.
,,Elenu? Ach, tvou malou sestřenici čarodějku." Usmála se znovu, tentokrát to byl spíše vychytralý úsměv.
,,Kde je? Kam jste ji vzali?" zeptal jsem se jí, můj hlas varoval, že nejsem daleko od rozzuřeného běsnění.
,,Je v pořádku. Má ji Kol, hlídá ji a dokud se nedohodneme, tak tam zůstane." Řekla mi klidně a zkoumala své nehty.
,,A Caroline?" zeptal jsem se na svou bývalou přítelkyni.
,,Ta je s Klausem. Měla bych najít ještě někoho pro Elijaha, přijde mi takový osamělý," zapředla a přejela mi rukou po levé straně hrudi. Pevně jsem její ruku chytil do své a vedl ji do postranní uličky.
,,Měla by jsi se držet," řekl jsem jí, než na mne pohlédla s tázavým, ale vyzývavým výrazem v očích.
,,Pročpak? Opřeš mě o zeď a budeš mě chtít znásilnit?" optala se jako kdyby to bylo na denním pořádku.
,,Ne, mám pro tebe překvapení." Řekl jsem, než jsem nás pomocí své moci přenesl na most Golden Gate. Přesněji řečeno na vrchol mostu. Na místo, kde jsem rád sedával s Elenou a bavili jsme se. Bylo to naše místo, kde jsme hledali klid, který doma nebyl. Bylo to naše tajné místo. Tedy... moc tajné ne. Chodil sem můj táta, Paige a tak dřív než jsme se vůbec narodili, ale i přesto... teď to bylo naše místo. Někdy jsem se cítil, že mám daleko blíž k Eleně než k mému vlastnímu bratrovi. Wyatt, starší bratr, který se pořád toulal.
,,Kde to jsme?" vyjekla Bekah a vyděšeně se rozhlížela kolem. Usmál jsem se.
,,Pokud se odtud nechceš dostat tak, že skočíš do té vody pod námi a nebo na asfalt, kde jezdí auta... doporučuju zůstat." Řekl jsem potěšeně. Možná jsem ji měl vzít do očistce, tam bych ji nechal a třeba by mi řekla vše, co potřebuju vědět.
,,Nic ti neřeknu, ale ty..." přemístila se ke mně a pohlédla mi do očí. ,,Vezmi mě zpátky do centra," ovlivňovala mne, ale já se jen usmál.
,,Zlato, právě teď... jsi na tom hodně špatně." Řekl jsem. ,,Pořídil jsem si takovou výhodu. Nemůžeš mě ovlivnit." Dodal jsem. Kašlal jsem na své pravidlo, že budu hrát divadlo. Právě teď jsem nejvíc chtěl něčím hodit.
,,Necítím z tebe sporýš," zamračila se a já pokrčil rameny.
,,Nemám sporýš," zamrkal jsem na ni pobaveně. ,,Vrátím se," zaculil jsem se a přenesl se zpátky domů. Mám ji v pasti!

Pohled Eleny:
Seděla jsem v té sprše snad věčnost. Tekly mi slzy proudem, ale bylo mi to jedno. Málem jsem se nechala znásilnit Kolem.
,,Jsi studená, neblázni." Objevil se nade mnou jmenovaný a vypnul vodu. Byl jen v kalhotách a jeho touha byla stále znatelná. Přitiskla jsem se ke zdi, kolena jsem měla přitisknuté k hrudi, abych se zakryla.
,,Jdi pryč," vzlykla jsem a otřela si slzy z tváří.
,,Ne," řekl prostě a postavil mne. Vzal ručník, zabalil mě do něj a pak mě vzal do náruče. Nechápala jsem jeho počínání, ale byla jsem unavená, vystresovaná a hlavně mě viděl nahou. Nikdo mě nikdy neviděl nahou, od doby, co jsem byla dítě. Jen on. A v jednu chvíli, jsem si i dokonce přála, abych mohla být s ním. Ale zabraňovala jsem si na to myslet. Nemohla jsem. Vždyť byl nepřítel, můj věznitel. A já si uvědomovala, že k němu začínám něco cítit. A odpor to nebyl.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu

KLIK :)

Komentáře

1 Alexis8301 Alexis8301 | Web | 12. dubna 2014 v 21:18 | Reagovat

Skvelá kapitola! :-) Kol, to si si po...kašlal. :D Ale aspoň Elene nieje ľahostajný! :D A Elena, samozrejme že k nemu necítiš odpor, kto by to dokázal? :D :D No,chúďa Bekah. :D Šťastie, že sa nebojí výšok...snáď. :D Proste krásne! :D

2 tessi tessi | 12. dubna 2014 v 21:40 | Reagovat

ty jo elena se zamilovala asi do kola :D!

3 bara bara | 12. dubna 2014 v 22:10 | Reagovat

je to super tesim se na dalsi :-)

4 erin erin | 13. dubna 2014 v 11:48 | Reagovat

paráda...těším se na další....je to super zajímavé a zábavné ;-)  :-D  :-D  :-D

5 Nika Nika | 13. dubna 2014 v 17:41 | Reagovat

Skvělí :-) už se nemůžu dočkat další kapitoly, hlavně Chrise a Rebeky :-D  :-D  :-D

6 Wer Wer | E-mail | Web | 13. dubna 2014 v 19:42 | Reagovat

Super kapitola. Aj časť Kol/Elena a aj Chris/Rebekah.
Strašne sa mi páči, ako po nej Kol ide, nedokáže sa ovládať a potom mu zrazu cvakne a umúdri sa. Asi by bolo od neho veľmi nepekné, ak by ju nenechal na pokoji. To by mu asi nikdy Elena neodpustila. Ešte šťastie, že dostal rozum. A teraz rozum dostáva už aj Elena, keď si začína uvedomovať, akej výsady sa jej dostalo, keď je vlastne s Kolom a nie s niekým iným. Páči sa mi ten ich vzťah- nevzťah :-) Moc sa teším na ďalšiu kapitolku ;-)

7 Stella Stella | 13. dubna 2014 v 23:48 | Reagovat

Chris + Rebeca naprosto super :-D :-D :-D. Uz se nemuzu dockat na dalsi díl :-):-) hlavne na to co udělá (nebo jak bude nadávat) Rebeka az se pro ni vrátí Chris na ten most :-D nebo ze by to nevydržela a skočila do vody :-D no... Uz se moc těším ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama