My charming enemy ► 9. Kapitola

15. dubna 2014 v 19:37 | Tew* |  My charming enemy
Téma: The Vampire Diaries & Charmed
Pár: Kol & Elena
Hl. postavy: Elena, Kol, Chris, Paige, Piper, Phoebe, Klaus, Rebekah, Elijah, Caroline
Vedlejší postavy: Henry, Leo, Bonnie, Wyatt, Coop
Anotace: Elena žije v San Franciscu se svou rodinou, která není zrovna moc normální. Jsou to totiž čarodějky, nadpřirozené bytosti, se kterými je neradno si zahrávat. Elena však v létě odletěla se svým bratrancem Chrisem do Francie na stáž, na uměleckou školu. Jenže co se stane, když narazí v letadle, na cestě zpátky, na velmi pohledného muže?
Tew*: Je to nezvyklý pár, ale já je prostě miluju! :D Užijte si kapitolku. :) A tady je zase Chris... :D

Moc prosím o komentáře, abych věděla, zda se líbí! :) Další přidám za 7 komentářů, pokračuju stále nízko. :D A omlouvám se, ale nestíhala jsem ji přidat dříve. :)


Pohled Caroline:
S tichým přešlapováním jsem otevřela dveře. Klaus spal a já se jen modlila, abych ho neprobudila.
Vlezla jsem na chodbu a tiše za sebou zavřela. Přemístila jsem se k pokoji, kde měla být Elena. Zaklepala jsem a když otevřel Kol, tak na mě zůstal koukat, sladce jsem se usmála, než jsem ho odstrčila ze dveří a vešla dovnitř. Elena stála uprostřed pokoje, na sobě jen omotanou osušku.
,,Eleno?" zeptala jsem se opatrně a přešla k ní. Podívala se na mě, podivně mdlá.
,,Caroline?" zašeptala překvapeně a já s pousmáním přikývla. S největší pravděpodobností se odsud budeme moct dostat.
,,Jsem to já, jsi v pořádku?" zeptala jsem se, ale místo odpovědi mne Elena objala a držela se mě jako klíště.

Pohled Chrise:
Přenesl jsem se zpátky na most, ale Rebekah nikde nebyla. Rozhlédl jsem se a pak ucítil jjejí ruce na mém krku. Zavrčela. Usmál jsem se a odohodil ji telekinezí pryč.
,,Snad sis, zlato, nemyslela, že mi ublížíš." Zasmál jsem se a upravil si bundu.
,,Ihned mě vem pryč!" vykřikla skoro hystericky. Její blonďaté vlasy byly rozcuchané od častého projíždění prsty. A to jsem byl pryč asi půl hodiny.
Během té jsem mluvil s matkou a tetou Paige. Všichni jsme souhlasili, že je tohle nejlepší způsob, jak dostat Caroline a Elenu zpátky.
,,Vezmu, ale musím něco dojednat," řekl jsem jí, zvedl jsem prst, aby byla ticho a vytočil číslo. Párkrát to zazvonilo, než jsem spadnul do hlasovky. Típnul jsem to a čekal. Dostali jsme od nich číslo, které bylo nějak zašifrované. Oni nám pak díky němu volali, ale sami byli jinde. Vychytralé.
,,Zapomeň na to," zavrčela znovu a já ji přišpendlil k zemi telekinezí. Znovu. Telefon začal zvonit a já se usmál.
,,Tady Chris, mohu pomoci?" zanotoval jsem se skoro výsměšně.
,,Voláš, protože chceš dojednat příměří?" ozval se elegantní hlas a já si přidřepl k blondýnce. Byla krásná, když se vztekala. Ne, že by nebyla krásná pořád, ale teď... vzteklá vypadala skvěle.
,,Ano," byla moje jediná odpověď.
,,Takže?" zeptal se klidně hlas v telefonu. Tipoval bych Elijaha.
,,Mám tvou sestru. Vyměním ji za mou sestřenici a Caroline. A ano, je v bezpečí, pokud se ptáš na tohle." Řekl jsem s úsměvem a pohladil Rebeku po tváři.
,,Nevěřím ti," zavrčel elegán. Jeho ledový klid tentam. Přiložil jsem telefon k uchu upírky, ale ona odmítala mluvit.
,,Mluv nebo tě hodím do vody, přinesu zpátky sem a hodím tě tam znovu." Řekl jsem jí a uviděl v jejích očích nejistotu.
,,Elijahu?" ozvala se po chvilce váhavě a já s úsměvem přikývl. Dal jsem to na hlasitý odposlech.
,,Jsi v pořádku?" zeptal se a já nespokojeně mlasknul.
,,Je v pořádku, ale teď se domluvíme. Přiveď Elenu a Caroline do centra k fontáně. Obě v pořádku a za hodinu. Pokud to tak neuděláš, budu s tvou sestrou házet do vody z toho vysokého mostu." Řekl jsem, než jsem zavěsil a schoval telefon do kapsy. Tuhle hru můžou hrát dva.
,,Nevydá je, tvá sestřenice i ta barbie jsou pojistky." Zamručela a já se k ní nahnul.
,,Tak v tom případě nemáš moc dobrou rodinu, když ti nechtějí pomoct," zašeptal jsem jí do rtů, než jsem na ně vtiskl letmý polibek. Chutnala sladce. To se mi líbilo. ,,Jdu tam počkat, ty... počkej tady. Hneš se odsud a budu to vědět. Pak tě čeká horší zastávka, než Golden Gate." Řekl jsem jí, než jsem se přemístil zpátky domů, kde jsem si vzal pár lektvarů, pro jistotu, a vydal se tam.

Pohled Eleny:
Odtáhla jsem se od Caroline, byla jsem tak ráda, že je v pořádku a živá.
,,Nečekala jsem, že mě budeš objímat asi deset minut." Zasmála se nervózně.
,,Měla by jsi se obléct, abys nenastydla." Ozval se po chvíli Kol a já se na něj podívala. Vypadal nervózně, pořád pokukoval do chodbystřídavě i po mně.
,,Jsem v pořádku," řekla jsem mu a usmála se na Car.
,,Plakala jsi," zamračila se moje nejlepší kamarádka a já znejistila. Nesnášela jsem, jak do mě viděla. Byla jsem pro ni otevřená kniha. Ale teď to asi nebylo těžké uhodnout. Tváře jsem měla ještě mokré, nos a oči rudé od pláče.
,,Trochu," připustila jsem váhavě.
,,Caroline!" ozval se výkřik. Byl to Klaus a jen v boxerkách prolítl před Kolovým pokojem, než se vrátil a zíral na nás.
,,Jejda," ozvala se zmiňovaná a přemístila se za mě. Jako kdybych já teď mohla něco udělat. Moje moc byla uvězněná v mém těle. Čím víc jsem od ní byla odloučená, tím víc rostla. Jakmile budu moct kouzlit, bude má magie o něco silnější. Ten čas se blížil. Začínala jsem to pociťovat.
,,Utekla jsi," zavrčel Niklaus a já sekrčila před Caroline.
,,Chtěla vidět Elenu, nech toho, Niku." Přemístil se před nás Kol a já se mu přitiskla k zádům. Viděla jsem v něm teď hrdinu. Ochránce, který by nikomu nedovolil, aby mi ublížili. To bylo velmi humorné.
,,Nehádejte se," objevil se ve dveřích Elijah.
,,Co zase?!" zavrčeli Kol s Klausem naráz a já se nejistě ošila. Co mě a Car čeká ještě?
,,Mají Rebeku a nevydají ji, dokud jim my nedáme Elenu a Caroline," řekl a všichni ztuhli. V mé hlavě bylo jediné. Záchrana, záchrana, záchrana.

Pohled Kola:
Přijdu o ni? Nemůžou mi Elenu vzít! Právě jsem si ji začal.. tak trochu, získávat. Potřeboval jsem více času. Ne! Potřeboval jsem veškerý čas světa, abych mohl být s ní.
,,Jak je to možné?" vydechl jsem nadbytečný vzduch z plic a přitiskl si Elenu k zádům. Zrychleně dýchala. Byla nadšená tou představou?
,,Nevím. Ale má ji ten Chris. Nechápu, jak je to možné, ale je to tak." Zavrčel můj bratr a já zatajil dech. Tohle se nemělo stát. Nemělo! Měl jsem plány. Velké plány, které zahrnovaly Elenu. Na ostrově, na slunci, koupající se se mnou v moři, opalující se na pláži, kde její jemná pokožka získává zlatý nádech od slunce. Někdy mohla být klidně i nahá. Vůbec by mi to nevadilo.
,,Nevydáme ji!" řekl jsem rozhodně a tiskl k sobě Elenu, která zatajila dech.
,,Pravda, získáme Rebeku jinak, ale ani jednu nevydáme. Máme výhodu." Uchechtl se Klaus a přemístil se ke Caroline. Omotal jsem paže kolem Eleny a přitiskl si ji k boku.
,,Máte půl hodiny na to, aby jste se rozloučili. Pak je odvedeme do centra, kde je vyměníme za naši sestru. Když to půjde dobře, tak nám ji dá a my můžeme tyhle dvě vzít s ní, aniž by měl šanci protestovat." Řekl můj nejstarší bratr rozhodně a odešel z ložnice. Nadávající Klaus táhnul vzpouzející se Caroline za sebou. S Elenou jsem v pokoji osaměl a bylo slyšet jen pravidelný tlukot jejího srdce.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu

KLIK :)

Komentáře

1 bara bara | 15. dubna 2014 v 20:22 | Reagovat

je to super tesim se na :-)

2 bara bara | 15. dubna 2014 v 20:31 | Reagovat

je to super tesim se na dalsi :-)  :-)

3 Alexis8301 Alexis8301 | Web | 15. dubna 2014 v 20:31 | Reagovat

xD Začal si ju "tak trochu" získavať. :D Prepáč, ale musím sa z toho smiať. :D Ono, najprv ju skoro znásilní v sprche, potom sa zahrá na hrdinu...ja som zvedavá čo bude ďalší krok k získaniu Eleny. A to som nešla od začiatku, napr. najprv ju unesie, potom si ju označkuje cucflekom... :D
A to sa mi len zdá, alebo sa Klaus ku Caroline chová trochu hrubo? :-? Naozaj by ma zaujímalo, čo sa im stalo. Teda, okrem toho že je jej stvoriteľ. :D

4 Nika Nika | 15. dubna 2014 v 22:08 | Reagovat

Bezva už se nemůžu dočkat další kapitoly :-)

5 Stella Stella | 15. dubna 2014 v 22:14 | Reagovat

Pani :-) z Chrise se nám stává malej vyděrač :-D nečekala bych, ze bude mit takhle nad Rebekou navrch. Těším se na dalsi kapitolu ;-)

6 Erin Erin | 16. dubna 2014 v 7:12 | Reagovat

bomba...jsem zvědavá co jako chtějí vymyslet aby si je nechali ;-)

7 Ann Ann | 16. dubna 2014 v 16:23 | Reagovat

Je to fakt úžasný :-D těším se na další

8 Linda Linda | 16. dubna 2014 v 16:26 | Reagovat

Dokonalý :-)

9 LinDee LinDee | 16. dubna 2014 v 20:11 | Reagovat

Nádhera! Miluju tuhle pvídku. Je to tak originální a prostě skvělé.
Doufám že Kol o Elenu nepříjde! A že nějak zůstanou spolu, a aby ho měla radši ! Píšeš vážně parádně. Šíleně se mi to líbí. Všechny kapitolky! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama