I Just Want To Protect You! 2/2 - Damon & Elena

4. května 2014 v 19:35 | Tew* |  Short Tales
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Damon & Elena
Hl. postavy: Damon, Elena
Vedlejší postavy: Neznámé
Anotace: Elena se jedné noci octne tváří v tvář smrti. Někdo si najal vraha na její zabití. Skoro na poslední chvíli ji ale zachrání cizinec celý v černé, na kterém vynikají pouze jeho oči. Co se stane, když se dozví, že to má být její ochránce, který o nich dvou tvrdí něco, co by mělo být jen v knihách o nadpřirozenu? Jak to skončí? Zachrání ji?
Tew*: Další "jednorázovka" na blogu. :) Zase Delena... :D Je to zase něco jiného než jsem kdy psala, tak se snad bude líbit. :)

Prosím o komentáře. :) Velmi potěší. :)

A snad porpvé na blogu: Povídka je pro 15+! :D Snažila jsem se, ale stejně mi to přijde blbě napsaný. :D No, užijte si konec. :)


Byla noc, když jsem se probudila a posadila se. Na noze jsem už řetěz neměla, ale on nebyl nikde k nalezení. Opatrně jsem šla ke dveřím z ložnice. Všude bylo ticho a tma. Bylo to skoro strašidelné.
Narovnala jsem se v ramenou a rozešla se, ale když jsem dosáhla dveří, tak jsem narazila.
,,Co to?" zeptala jsem sama sebe zmateně a sáhla na neviditelnou bariéru, která mě nechtěla pustit z pokoje. Zavrtěla jsem si pro sebe hlavou a kousla se do rtu. Co tohle mělo znamenat? Vždyť je to bláznovství. Poodešla jsem ode dveří v okamžiku, kdy se pokojem rozezněl zvuk telefonu. Rozhlédla jsem se a viděla svůj mobil na stolku u postele. Přešla jsem k němu a zvedla ho. Na obrazovce jsem měla jméno volajícího. Damon. To se mi hrabal v telefonu? A tak se jmenuje? Grr... Naštvaně jsem ho nechala zvonit dál, ale nevzdával to. A já nakonec ano. Přijala jsem hovor a dala si telefon k uchu.
,,Už jsi našla překvapení?" ozval se v telefonu ten sexy, podlamující kolena, hlas.
,,Jako to, že nemůžu vyjít z pokoje, protože kdykoliv se o to pokusím, tak se naplácnu na zeď?" zeptala jsem se ho, hlas plný ironie.
,,Ne, to byla samozřejmost, protože nejsem u tebe. Myslel jsem ten dárek, co leží na mé straně postele." Odpověděl a já rozsvítila i lampičku na jeho stolku, abych měla více světla. Na jeho přikrývce byly nádherné šaty. Dala jsem telefon na hlasitý poslech a odložila ho na stolek. Pak jsem vzala ty šaty do rukou a prohlížela si je.
,,Jsou nádherné," vydechla jsem nad jejich krásou. Byly svěže zelené, vrchní díl byl upnutý, takže bude objímat mé křivky. Spodní byla volnější sukně, které měla rozparek do půli stehna. Výstřih měly srdcový a navíc šaty byly navržené tak, že byly bez ramínek, tím pádem držely jen na výstřihu.
,,Doufal jsem, že se ti budou líbit. Jen jsem přemýšlel nad tím rozparkem a výstřihem. Mělo by se to upravit, aby to více zahalovalo," řekl Damon a já se uchechtla.
,,Ani náhodou, jsou perfektní a zůstanou takové, jaké jsou." Zamítla jsem jeho návrh a usmála se.
,,Vážně?" zaúpěl, zněl frustrovaně.
,,Jop," usmívala jsem se a protáhla se. ,,Kde že jsi?" zeptala jsem se ho. ,,A na co jsou ty šaty?" dodala jsem.
,,Jsem na cestě domů, díky mně zůstal už jen poslední nájemný vrah. A ty šaty jsou na večírek, co pořádá tvůj otec zítra večer. Budeš tak trochu návnada a já ho pak dostanu." Řekl hrdě a já najednou ztratila slova.
,,Návnada?" zeptala jsem se a odložila šaty zpět na postel.
,,Musel jsem souhlasit, ale neboj se. Nic se ti nestane, všechno zařídím," řekl hned a já si povzdychla.
,,No, jestli to šílenství skončí, tak budiž." Svolila jsem nakonec.
,,Neboj se, až to skončí, tak si uděláme výlet, co takhle Itálie?" navrhl a já protočila oči.
,,Řekla bych, že to není nejlepší nápad," posadila jsem se na postel.
,,Proč?" zjevil se vedle mě na posteli a já vykřikla překvapením. Chytla jsem se za místo, kde mám srdce a zamračila jsem se na Damona, který se culil. Odložil svůj telefon vedle mého, když vypnul hovor.
,,Protože tě znám dva dny?" navrhla jsem a postavila se.
,,To nevadí, jsi přece moje vyvolená. Poznáme se na takové menší dovolené, co myslíš?" usmíval se a stoupl si přede mě.
,,Radši bych tě poznávala na domácím hřišti, kde je pár známých," namítla jsem a on se uchechtl.
,,Už jsem nám objednal letadlo. Poletíme pozítří, hned po tom večírku. Neboj se, bude to fajn. Pláž, slunce, moře... pizza, zmrzlina... pravá a nefalšovaná Itálie," usmíval se. Lákal mě, to jsem musela přiznat.
,,Dobře," řekla jsem a on se zatvářil až moc nadšeně. ,,Promyslím to," dodala jsem klidně a založila si ruce na prsou.
,,Stejně pojedem," uculil se a pak mě políbil na rty. Překvapeně jsem zamrkala, než si mě k sobě přitáhnul blíž a polibek prohloubil. Uvolnila jsem se, zachytila se jeho paží a oplácela mu polibky.
Damon mě položil na postel a šaty odložil na stolek, aby se jim něco nestalo. Pak ze mě vysvlékl oblečení až na spodní prádlo. Mně to dalo víc práce. Musela jsem mu sundat tu tunu zbraní, co měl. Bylo jich hrozně moc.
,,Je snad vyrábíš, ne?" zamručela jsem a on se tiše zasmál a radši je sundal sám. Pak zůstal jen v boxerkách. Černých, jak jinak u něj, že?
,,Nevyrábím, jen jsem opatrný," řekl, než mě znovu políbil a sundal mi mou podprsenku. Jeho rty opustily ty mé a olíbával mi krk. Zasmála jsem se, když mi udělal na krk cucflek, jeho osobní značku. Poté však pokračoval níž a já zatajila dech, když se jeho rty rozhodly laskat citlivou kůži na ňadrech. Zasténala jsem blahem a ponořila ruce do jeho vlasů a zatahala. Toužebně zavrčel a já uslyšela trhání látky, než jeho boxerky odletěly kdovíkam. A poté za tím hned moje kalhotky.
,,Damone," zavzdychala jsem jeho jméno a kousla se do rtu, když jednu ruku ponořil mezi mé nohy. Zavřela jsem oči, ale on se hned odtáhl. Co to... proč?
,,Dívej se, miláčku. Chci ti vidět do očí," zavrněl a já je otevřela tedy a sledovala, jak se sklonil a znovu začal laskat mé tělo rozbolavělé touhou po něm.
Když jeho šikovné prsty našly můj nejcitlivější bod, tak jsem vykřikla, jako kdybych byla v extázi. Odolávala jsem nutkání zavřít oči a chytila rukama prostěradlo do pěstí.
,,Damone, já.. už.." zalapala jsem po dechu, když na má slova zareagoval tím, že do mě vnikl. Podívala jsem se mu do očí. Jeho byly vytřeštěné stejně jako moje. Bolest přešla po chvilce.
,,Jsem tvůj první?" vydechl překvapeně a já pomalu přikývla. Přivykala jsem si pocitu, že je uvnitř mě. Divila jsem se, jak se vůbec mohl vejít.
,,Jsi," šeptla jsem pro jistotu a jemu se rozzářily oči radostí. Políbil mě a propletl si se mnou prsty. Pak se pohnul a já zavzdychala spolu s ním.
***
Probudila jsem se do slunného dne. Kolem mě byla obmotaná nahá paže. A já byla nahá taky. Proboha, co jsem to vyvedla?! Dívala jsem se před sebe. Viděla jsem skříně nacpané knihami. Kousla jsem se do rtu a opatrně se snažila vymotat spod jeho ruky. Všechno mě po noci bolelo.
Tak já si celou dobu mého života představovala, že moje poprvé bude s někým, koho miluju a s kým budu dlouho a nakonec jsem se vyspala s mužem, kterého znám dva dny. Neměla jsem slov. Posadila jsem se a omotala kolem sebe přikrývku a pomalu se postavila. Pak jsem tiše a po špičkách šla do koupelny. Jenže to se objevil přede mnou, oči přimhouřené ospalostí a navíc byl celý nahý.
,,Děje se něco?" zeptal se a pozoroval mě. Ten sexy postelový rozcuch na hlavě mu moc slušel.
,,Ne, jen jsem.. chtěla jsem se osprchovat," řekla jsem tiše a dívala se na jeo hruď. Já mu udělala cucflek na krku přeci! Jak to, že tam už není?
,,Upíři se hojí rychle, proto tam není," odpověděl, jako kdyby slyšel mé myšlenky. ,,Miláčku, opravdu je vše v pořádku?" zeptal se znovu a já přikývla.
,,Naprosto, jen.. jsem taková.. bolavá," šeptla jsem skoro zahanbeně a on se usmál.
,,To je dobře, aspoň víš, kde jsem byl. A doma tohle nosit vůbec nemusíš," dodal a přikrývka byla z mého těla pryč. Stála jsem před ním nahá.
,,Půjdu se osprchovat," zakoktala jsem, než jsem kolem něj rychle prošla do otevřených dveří koupelny. Chtěla jsem zavřít, ale on přešel rovnou ke mně a políbil mne.
,,Pomůžu ti, miláčku." Zavrněl, než pustil příjemně teplou vodu a znovu mě políbil.
***
Zábrana v ložnici, kde jsem nemohla odejít zmizela tehdy, kdy se Damon vrátil, což bylo velmi dobře. Celý den uběhl pak velmi rychle. Zvlášť díky tomu, že ze mě Damon nespustil ruce. Při každé příležitosti se mě dotkl. Právě teď mi zapínal zip šatů, na které stále nadával, že moc dohalují. Mně to tak nepřišlo. Byly nádherné a já se jich vzdát nechtěla. Navíc to byl jeho dárek, tak ať hezky trpí. Dozapnul mi šaty a políbil na místo na krku, kde se výrazně ukazoval jeho cucflek. Marně snažit se to něčím zakrýt, když vám to upír pokaždé smaže, aby to bylo vidět. Tak jsem to vyřešila tak, že jsem si zasponkovala stranu vlasů, na které cucflek nebyl a nechala volně vlasy na straně kde byl.
,,Stále mi přijdou moc odhalující," zamručel, když si vázal motýlka.
,,Vybral jsi je ty, tak trp." Řekla jsem mu sladce a pomohla mu s motýlkem. Pak jsem si oblékla botky, které mi přinesl ještě s pár věcmi.
Rozešli jsme se skrz dům do garáže, kde měl auto. Ani jsem se neptala, kde všude má pod smokingem zbraně. Bylo by to totiž nadlouho.
***
Vešli jsme s Damonem do pronajatého sálu, ruku jsem měl provléklou s jeho a rozhlížela se tu. Vše bylo nazdobené, jednoduchí a velmi elegantní a pěkné.
,,Drž se u mě, ano?" zeptal se Damon a já přikývla, ale když jsem viděla otce, jak k nám míří, měla jsem chuť se rozeběhnout k němu.
,,Tati!" zajásala jsem tak tiše, jak jsem dovedla, což bylo asi tak dvakrát hlasitěji než se mluvilo, ale nevadilo to, protože hrála hudba.
,,Eleno, zlatíčko." Přešel až k nám a vzal mě do medvědího objetí. Zasmála jsem se a objala ho taky. Avšak jsem se rychle odtáhla, když jsem viděla Damonův majetnický výraz.
,,Máte tu hlídky?" zeptal se mého otce a přitulil si mě k boku. A heleme se, pistole pod paží. Jak jsem mohla cítit.
,,Hlídají každý vchod, kromě toho na střechu, jak jsi řekl." Přikývl můj tatínek a Damon vypadal velmi spokojeně.
,,Dobře, tak my si jdeme teď zatančit." Řekl a vedl mě na parket, kde si mne k sobě přitiskl a začali jsme tančit.
,,Co měl být ten pohled, když jsem se objímala s tátou?" zeptala jsem se ho.
,,Moc dlouho," zamručel a protočil mě tak, že jsem mu pak narazila do hrudi. Nebylo to špatné, líbilo se mi to.
,,Tak to potom nechtěj vidět, až se budu objímat se svým nejlepším kamarádem," řekla jsem mu s úsměvem. Dráždila jsem ho a to jsem mu ještě neřekla, že Dylan, můj nejlepší kamarád je gay. Jop, stoprocentně na kluky. Zrovna si přivedl přítele, jak jsem se dívala za Damonovo rameno.
,,Ne," zamračil se a víc si mě k sobě přitiskl.
,,Tak nevím, jestli mě do podbřišku tlačí nějaká tvoje další zbraň a nebo to jsi ty," zavrtěla jsem boky do stran a jeho pohled se tak rázem stal toužebným. ,,Mimochodem, Dylan je gay, aby ses nemusel bát," zavrněla jsem mu do rtů a on jen zavrčel a políbil mě se vší frustrací z toho dráždění. Pak se ale odtáhnul a vlekl mě parketem do stínu vedle schodů. Zmateně jsem ho pozorovala, jak se rozhlíží, než mu pohled padl na muže skrývajícího se ve stínech s pistolí. Ou.
,,Zůstaň tady, kde je hodně lidí, hned jsem zpátky." Políbil mě, než odešel a mířil rovnou k tomu muži. Ten chlapík měl přes půlku obličeje tetování, jak jsem zahlédla a když uviděl Damona, jak k němu kráčí, svaly napnuté a k vidění i přes smoking, tak ztuhl, než na něj namířil zbraň. Zatajila jsem dech, když se ozval výstřel a můj zoufalý výkřik.
,,Damone!" vykřikla jsem, nedbala jsem jeho pokynů a hnala se mu na pomoc, skrz dav, který vyděšeně utíkal ke dveřím.
,,Eleno ne!" zavrčel v bolestech a já ztuhla, když se zbraň namířila na mě. Zvedla jsem v obraně ruce lehce do vzduchu a na sucho polkla. Tohle není dobrý. To vůbec není dobrý.
,,Prohrál jsi, Salvatore. Odměna za její krásnou hlavu bude má. I když je to škoda," dodal s úsměvem, který ukazoval řadu zažloutlých zubů, ve kterých bylo i pár zlatých.
,,Ani se jí nedotkneš," zavrčel Damon, než se psotavil na nohy a přede mě. Pod ním byla louže krve, ale nedbal na to. Vytáhl svou vlastní zbraň, než zazněl další výstřel. Vyjekla jsem a myslela si, že schytal další kulku, ale to padl poteotvaný chlap k zemi s krví tekoucí z jeho čela, kam ho zasáhla kulka.
,,Proboha," špitla jsem, když se ke mně Damon otočil a já mu začala vyhrnovat košili, abych se podívala, že rána v jeho žaludku zázračně zmizela.
,,Jak jsem říkal, upíři se hojí, miláčku. A ty jsi teď v bezpečí," dodal. ,,Se mnou," usmál se a já mu nadšeně skočila kolem krku, než jsem ho políbila na rty a dovolila si tiše radovat, i když pár lidí nejspíš skončilo mrtvých. Rukou mého přítele. Ano, dalo by se to tak nazvat. Damon Salvatore, můj ochránce, přítel a naprostý blázen do mě v jednom. A ano, já jsem blázen do něj.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu

KLIK :)

Komentáře

1 Perla Perla | Web | 4. května 2014 v 19:53 | Reagovat

O_O  O_O  O_O  O_O Tak pokračovanie bolo lepšie ako prvá časť!
Naozaj paráda!
Tie Elenine myšlienky po tej noci... no ja som z toho nemohla. Myslela som, že budem s niekym, koho budem milovať. Tak to ešte očividne netušila, čo všetko sa zomelie. :-D  :-D
Som veľmi rada, že som sa konečne dočkala druhej časti. Bola skvelá.

2 Alexis8301 Alexis8301 | Web | 5. května 2014 v 14:19 | Reagovat

Krása! :D :3 Normálne nemám slov. :3 :D Naozaj sa ti podarila! :D

3 Janča Janča | 5. května 2014 v 19:18 | Reagovat

Páni! Opravdu krásné! :3 Damon žárlil na jejího otce?! :D :D Zajímavé... A ta jejich noc... Povedlo se ti to, ať si myslíš cokoli! ;-) Úchvatná povídka! :-)

4 erin erin | 7. května 2014 v 19:21 | Reagovat

paráda...úchvatné ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama