Srpen 2015

Start roku v USA... :)

11. srpna 2015 v 2:53 | Tew* |  Diary

Ahojky,

asi se divíte, že se nic nepřidalo, ale je tu jednoduché vysvětlení. :)
V pondělí 10. srpna jsem nasedla v Praze do letadla, které mě přes Londýn dovezlo až do New Yorku. :)
Píšuvám, protože jsem to doma nestihla, tak z tréninkové školy pro Au Pair na Long Islandu. Tady budu do pátku, abych se doučila něco o dětech tady v USA a poté pojedu za svou hostitelskou rodinou. :)

Povídky píšu, ale připojení k internetu je velmi pomalé a nestabilní, takže nevím, zda se mi podaří to přidat. :)

V době, kdy tu bylo jen ITAN a vyjímečně nějaké další povídka, už jsem se pečlivě připravovala na USA, takže jsem přidávala opravdu jen to, co bylo předepsané. Co jsem měla v pc a stíhala jsem tak i balit a vyřizovat poslední věci doma před odletem. :)

Tak snad se nezlobíte a pochopte, že sice přidávat budu, ale pomalu a pokud vůbec se připojím k internetu. :) A nebo k napájení elektřiny. To jsem se dozvěděla, že mi nejde nabíjet mobil... paráááááda... -_- :D

Tak se mějte hezky, užívejte prázdniny a snad se sejdeme u povídek dál! :)

Tew*

I'm the Alpha Now... ► 23. Kapitola

4. srpna 2015 v 21:18 | Tew* |  I'm the Alpha Now... (Spoluautorská s Ellie)
Téma: TO and TW
Páry: Lara/Stiles, Kol/Annie
Postavy: Lara, Annie, Klaus, Kol, Elijah, Peter, Derek, Stiles, Scott, Alison,…atd.
Anotace: Klaus Mikaelson a Peter Hale. Oba jsou ctižádostiví a oba touží po moci. Jednoho dne se sejdou a vymyslí dokonalý plán, ve kterém každý z nich dostane to, po čem nejvíc touží. Se vším jim pomáhá mladá dívka Lara. Jako pravá ruka Klause se z ní stala čarodějka, která se nebojí použít ani tu nejtemnější magii, aby dosáhla, všeho co si zamane. Jejím pravým opakem je její starší sestra Annie, která se ze všech sil snaží jejich plány zmařit. Když se dozví, co chystají, rozhodne se jet do Beacon Hills a varovat ostatní. Klaus, který je vždy o krok napřed, za ní pošle svého bratra Kola, aby jí včas zastavil, zatímco Lara najde, zajme a přivede zpátky do NO jednoho z obyvatel malého městečka, kterého potřebují, aby tak dokončili svůj dokonalý plán. Obě sestry tak stojí proti sobě, co však ani jedna z nich netuší je, že je čeká nejen boj mezi sebou, s Klausem a Peterem, ale i boj o lásku, která může všechno změnit.
Tew*: Moje společná povídka s Ellie. Snad se vám bude líbit. :)
Tuto kapitolu jsem psala já :)