Září 2015

Talk To Me ► 21. Kapitola

20. září 2015 v 14:00 | Tew* |  Talk To Me
Téma: The Vampire Diaries & Teen Wolf
Hlavní pár: Derek & Elena
Další páry: Scott & Allison, Stiles & Lydia
Hl. postavy: Elena, Derek, John Gilbert, Scott, Stiles, Allison, Lydia
Vedlejší postavy: Isaac Lahey, Mellisa McCall, Šerif Stilinski, Peter Hale, Caroline Forbes, Bonnie Bennett, Klaus Mikaelson, Deucalion, Kali, Aiden, Ethan
Anotace: Nastěhování se do ještě zvláštnějšího městečka, než je Mystic Falls jde? Ano. Pro Elenu Gilbertovou je to zvláštnější městečko Beacon Hills. Se svým nově nalezeným, biologickým otcem Johnem se pomalu dává dohromady jako dcera s otcem. Co se však stane, když se Elena, i přes všechny Johnovy zákazy vydá do sklepa, který je věčně zamčený, a najde tam spoutaného muže?
Tew*: Ano! Taky jsem podlehla seriálu Teen Wolf. :D A během toho mě napadla tahle povídka. Pár Derek/Elena mi přišel celkem... zvláštní, ale zajímavý a tak jsem se do toho pustila. :D Tak snad se vám bude tahle povídka líbit.

You Are Mine ► 10. Kapitola

20. září 2015 v 10:00 | Tew* |  You Are Mine
Téma: The Vampire Diaries
Hlavní pár: Kol/Elena/Enzo
Další páry: Zatím žádné
Hl. postavy: Elena, Kol, Enzo
Vedlejší postavy: Klaus, Rebekah, Elijah, Emily
Anotace: Elena se narodila do chudé rodiny v Bulharsku, která je už po generace rodinou, která slouží těm nejvyšším šlechticům. A tak i Elena jde z práce do práce. Když se však objeví nový šlechtic, kterého nikdo nezná, tak je ona ta, která mu má sloužit. Co se však stane, když si nebude dávat pozor? Napíše se tak její budoucnost, ve které utíká před majetnickým upírem, který věří v lásku na první pohled a nehodlá se jí vzdát.
Tew*: Příběh se vlastně odehrává zprvu v minulosti, aby jste věděli co se vlastně stalo a proč. Poté se však přesune do přítomnosti. Bude nejspíš i pár flashbacků. :) Tak snad se bude líbit, budu ráda za komentáře. :)
Tak jsem zvědavá, co řeknete na tohle... :D :D :D

USA... jak to vypadá?

20. září 2015 v 3:48 | Tew* |  Diary

Nazdárek lidičky! :)

No jo, je to pravda. Jsem naživu, jsem zdravá a snad i celkem šťastná... (To proč elkem, je na velmi dlouhé povídaní... v zkratce ► Host Mum mi brnká na nervy a já mám chuť udělat rematch - změnit si rodinu... a to jen kvůli ní...)
No nic, nebudu vás tu zatěžovat. Jen aby jste věděli, povídky jsem si předepsala a začínám přidávat! :)
Nečekejte ale kapitolu každý den.. bude toho trochu.. budu se snažit přidávat jak to půjde a snad bude i čas... Ale znáte to, je toho nad hlavu a člověk neví kam dřív skočit.
No, co jsem zatím viděla? Část z New Yorku. Úvodní obrázek je moje fotka, kterou jsem vyfotila na TOP OF THE ROCK. Byl to parádní výhled a fotek mám ještě mnohem víc. :)
Časově je to tu opravdu jiné než v ČR, ale snažím se přizpůsobit.. o 6 hodin méně než doma... je to děs! Jak se má člověk domlouvat s rodinou a psát si s přáteli?! Ale zase je tu hezky, je to naprosto něco jiného než doma. I když mi tu chybí hodně věcí, co doma máme a tady nejsou. :D Což je s podivem, protože by si každý myslel, že tady bude všechno. :D
Hmm.. pokud jste dočetli až sem, tak jste skvělí! :D Děkuji, že si přečtete moje vylévání si "srdíčka" a zvládáte tu tirádu moji. :D
No, abych to řekla takhle, přidávám kapitolu k YAM a zároveň i k TTM. Snad se vám budou líbit a ty zvraty okomentujete. :) Myslím, že teď, než se to všechno uklidní, budu přidávat kapitolky co mám najednou a nebo uvidím. Ale řekla bych, že tak dvě najednou a na týden by to šlo, ne? Snad se mi povede i častěji přidávat. :)

Tak se mějte hezky a dobrou noc... :D :)